Soutěž o romantický toaletní stolek s taburetem

13. lis 2018
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Mít všechny své věci ve svém osobním útulném koutku nemusí být nedosažitelný luxus. Dopřejte si ho i Vy! Získat pohádkový toaletní stolek, se kterým se můžete každý den proměňovat v kouzelnou bytost hodnou obdivu, je úplně snadné a zabere Vám to sotva pár minut. Stačí k tomu obyčejná fotka!

Vyberte na webu Nabytek-harmonia.cz obrázek dětského pokojíčku či jiného produktu z dětského nábytku a tento obrázek pak vložte přímo sem, do komentářů. Pod obrázek pak napište, proč se Vám právě tento produkt líbí. Jedna z vás pak vyhraje bílý toaletní stolek LINET s taburetem, který rozhodně stojí za pokus o štěstí! A ano, kdo navštívil na veletrhu For Babies stánek Modrého koníka, mohl si ho tam prohlédnout naživo.

Pojďme si ještě jednou vysvětlit jednoduchá pravidla soutěže:
1. Mrknete se na oddělení „Dětský nábytek“ na webu Nabytek-harmonia.cz
2. Vyberete si produkt, který se Vám nejvíce líbí.
3. Okopírujete tento obrázek a vložíte ho do komentářů.
4. K obrázku napíšete, proč se Vám právě tento produkt líbí.
5. Těšte se na pondělí, 26.11.2018, kdy vybereme výherce toaletního stolku "takového makového".

Soutěž trvá od 14.11. do 25.11.2018. Login výherce vylosujeme a zveřejníme do 10 dní po skončení soutěže a o výhře jej budeme informovať zprávou do interní pošty. Neodpoví-li výherce na tuto zprávu do 5 dní, ztrácí nárok na výhru.

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

Přejeme Vám hodně štěstí.

















-
Děkujeme za všechny odpovědi, cenu získáva:
@vendy299
Gratulujeme!

zuzkapce
14. lis 2018

Hodně povedený kousek.

aklora
14. lis 2018

Líbí se mi dětský psací stůl Alice, protože dcera půjde příští rok do školy a stůl bude potřebovat a bílá barva by se jí hodila k nábytku v jejím pokoji🙂

klaara3
14. lis 2018

Tento sedaci vak by mala milovala. Byla by v nem rozvalena kazdy den. Jeste, kdyz ted bude mit vetsi pokojicek

kkaatte
14. lis 2018

Sedací vak, to je super věc, která v dětském pokojíčku nesmí chybět 🙂

dzannett
14. lis 2018

Nám,mě a dcerce se líbí bílá barva. Byl by to krasny dárek pro ni. Je už velká paradnice a měla by své království🙂

terka2018
14. lis 2018

Nejvice mi z vaseho sortimentu dětského pokojíčku padl do oka tahle komeda pro jeji praktičnost a elegantnost. Vyrobena z kvalitního materialu pusobi luxusnim dojmem. Po miminku je jiste v detskem pokojicku největší ozdobou.

petrakrejb
14. lis 2018

libi se mi postel, dcerka je uz vetsi a i pres to ma rada sva tajemstvi a soukromi + ulozny prostor pod ni je super:_)

anina32
14. lis 2018

Tento pokojík se mi líbí barevně i dispozičně, ideální pro školáka.

babunka1
14. lis 2018

Mně se moc líbí toto houpací křeslo. Už vidím jak by se v něm dcera v pokoji vyřádila a co si budeme povídat, maminka určitě taky 😀

mandre
14. lis 2018

Ja jsem pro nadcasovou klasiku, ktera se nikdy neomrzi. Pekna byla pred x lety a bude porad. Tento nabytek se da kdykoliv obmenit novymi doplnky a az ditko povyroste, soliterni skrinky se muzou namisto postylky doplnit jinymi kusy nabytku. Pokojicek tak muze slouzit i nadale❤️

sonica
14. lis 2018

https://www.nabytek-harmonia.cz/detsky-students...
protoze ma vse co by mlada dam potrebovala a ji by se urcite libil 🙂

lilian1
14. lis 2018

Tahle postel by se mi líbila pro mou 2,5 letou dceru. Hledáme novou postel do pokojíčku a tahle je krásná a i se zábranou 👍🏻

julif
14. lis 2018

Líbilo by se mi něco takového, pokojíček máme v takové to barvě a Vojtíškovi by se to moc líbilo 😊

zvargova
14. lis 2018

https://www.nabytek-harmonia.cz/bocni-regal-k-p... úložného prostoru není nikdy dost, a u nás teda u postele je spousta plyšáků, tak by byl prostor kde já dát, pro ty naše ďáblice

ivis04
14. lis 2018

Líbí se mi dětský pokoj Domino. Je hezký, praktický a cenově hodně přijatelný. Děkuji za inspiraci ;)

adelerem
14. lis 2018

Protože tohle křesílko je prostě nádhera! 😍😍😍 Jak na pohupování menších dětiček tak i pro větší třeba na takový ten relax po škole 👍🏻😍

pajita
14. lis 2018

Vesele barvy a proste krasny, idealni do dcerinyho cteciho koutku

caboonek
14. lis 2018

https://www.nabytek-harmonia.cz/galerie/1_7577/...
Tento detský pokoj se mi moc líbí, aktuálně hledáme něco vhodného pro našeho předškoláčka. Máme velký dům, ale svůj koutek v něm ještě nemám, tak zkouším štěstí❤️

horalkova
14. lis 2018

Pro dceru bych moc chtěla vyhrát taburetu, ale pro mě by byl krásný dárek přebalovací pult na obrázku. Čekáme miminko. Tak by to byl takový dárek pro celou rodinu.

ilussion
14. lis 2018

Uzasná postel s prostorem pro detskou představivost 😉

luca16
14. lis 2018

Jelikož máme pokojíček plně vybaven od dětských skříní až po postele, tak jsem se nakonec proklikala až na doplňky do dětského pokoje a nadchnul mě tento věšák. Holkám by se moc líbil a možná bych je KONEČNĚ donutila neházet oblečení po zemi a věšet si ho alespoň na věšák, když přijdeme domů🙂 Krtka mají obě moc rády. Luxusní a krásně zpracovaný nápad.

allinka_k
14. lis 2018

Tohle je parádní retro, líbí se mi moc. A jmenuje se jako já 😀

ankra
14. lis 2018

@soutez mně osobně se líbí pohovka pro děti, hlavně super k televizi, pohodlíčko, hezký design a hlavně moje nejoblíbenější barva

benova55
14. lis 2018
olgatisonova
14. lis 2018

https://www.nabytek-harmonia.cz/galerie/1_6895/...

Super nápad, jak vyřešit málo místa...👍

kodyna
14. lis 2018

Zaujala me postel se skluzavkou. Je uzasne barevna. Mam rada barvy a myslim si, ze v detskem pokoji jsou barvicky potreba. Mam sice teprve rocniho syna, ale ze skluzavky by byl nadsenej😂 je to opravdu moc pekny kousek

erikaviki
14. lis 2018

Tohle je můj sen 😍😍😍😍😍😍

patri22
14. lis 2018

Zrovna vybírám truhlu na hračky pro naše miminko a tohle je dokonalost sama 😍

rozarka2213
14. lis 2018

Líbí se mi tato postel. Je to jednoduchý styl, který se dá oživit doplňky. Je i praktická díky uloženému prostoru.