Soutěž - Tiskneme hračky na Canon

21. zář 2018
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Máte-li rádi papírové skládanky, vystřihovánky anebo jinak kreativně pracujete s papírem, jste tady správně. Na webu Creative Park, který provozuje společnost Canon, je těchto materiálů k nalezení a bezplatnému stažení stovky. Budete-li mít štěstí, můžete si je zanedlouho vytisknout na nové tiskárně...

Teď můžete se společností Canon vyhrát jeden z těchto produktů:

• Multifunkční tiskárna Canon PIXMA TS6151 (bílá)
• Termosublimační tiskárna Canon Zoemini
• Minimalistická tiskárna Canon SELPHY CP1300

Zapojit se do soutěže je jednoduché. Napište nám do komentáře, jakou papírovou skládanku byste chtěli pro své dítko a proč.

Nejkreativnější odpovědi vyhrají tiskárny, na kterých budete moci tisknout hračky pro vaše děti! A nebo jejich fotky jako vzpomínku pro vás🙂

Nápověda: Podívejte se na Creative Park, kde si zdarma můžete stáhnout skládanky již nyní!

Soutěž trvá od 24.9. do 7.10.2018, loginy výherců zveřejníme do 10 dní po skončení soutěže a o výhře je budeme informovat zprávou do interní pošty. Nezareaguje-li výherce na tuto zprávu do 5 dní, ztrácí nárok na výhru.

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.
















---
Děkujeme za všechny odpovědi, ceny získávají:
Multifunkční tiskárna Canon PIXMA TS6151 (bílá) - @lucmuska
Termosublimační tiskárna Canon Zoemini - @akrrash
Minimalistická tiskárna Canon SELPHY CP1300 - @makacenka
Gratulujeme!

ametystka
24. zář 2018

@soutez Máme teď období balonků a zvířátek,tak bych vybrala něco z toho,protože to nás opravdu teď baví.🙂

majka20201
24. zář 2018

Mám holčičku tak proto bych chtěla takovou tu papírovou panenku co se jí dají různě měnit šatičky.

orobs
24. zář 2018

Pokud bude má dcera po mně, bude milovat zvířata, takže jednoznačně bych pro ni chtěla skládanku nějakého zvířete 🙂 Výběr je široký, ale u nás je to jasné - od narození totiž dceru provází slon. Mezi prvními dárky, které dostala (od různých lidí), bylo dokonce celé stádo slonů :D Slon kousátko, slon usínáček, čepička se sloníky, dudlík se slonem, prostě slon, kam se podíváš 🐘🐘🐘 A třeba by na něm v budoucnu mohla trénovat své lékařské schopnosti, kdyby chtěla být po mamince i co se týče povolání 🙂

jannca82
24. zář 2018

U nás určitě zvířátka, dcera i syn zvířátka milují. Dcera chce pouze omalovanky se zvířátky. 😀syn ma pouze 1 rok takže ji do toho jenom čmara.

lucisekxd
24. zář 2018

Náš 18ti měsíční syn "ujíždí" na autech. Takže za nás určitě papírová skládanka WRC auta! 🙂

kh
24. zář 2018

Poručíka Baculíka - lymfocyta ze seriálu Byl jednou jeden život. Syn jej miluje, už tiskla na dort, na tričko, polštářek... Dávali seriál kdysi v Magionu, když jsem byla dítě já.

katuuulka
24. zář 2018

Skládanku s létajícími balóny, protože bychom jimi vyzdobili celý pokojíček.

binki
24. zář 2018

Dobry den, rada bych prekonala sama sebe a naucila se pro dvouletou dceru delat skladacky kvetin a jerabu, abych ji udelala zaves na strop. Zaslouzi si to. Narodila se nam v dobe, kdy uz jsem byla chronicky nemocna (po prvnim porodu se hodne veci pokazilo zdravotne a ja 8 let nemohla otehotnet). Prvni dite bylo a je velmi narocne i dnes a ja bych rada doprala svoji holcicce ty drobne radosti, abychom byly my dve stastnejsi. Rada fotim momentky na Instagram, urcite bych ji delala i kolaze do deniku, ktery pro ni pisu. Hezky den

snezzenka1
24. zář 2018

pro malého by byla nějkrásnější papírová skládanka různých zvířátek, neboť má zvířátka moc rád 🙂 Nádherné by bylo, kdyby součástí skládanky bylo i postavení papírového divadla a zvířátka by hrála různé příběhy a pohádky 🙂

klpoiu
24. zář 2018

@soutez Kdyby to slo tak vam tu odpoved vytisknu. 🙂 Lec bohuzel to nejde a tak se budu snazit ji alespon malicko kreativne napsat.
________s§ss
________s§§§§ss.__.ss§§§§§§§§§ss.
_________³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s.
__________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s
__________§§§§§§§§§§§§§§§§§§O§§§§§s
_________s§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s§§§§§§s
________s§§§§§§§§§§§§§§§§§§³§§§§§³³³³³'
_______s§§§§§§§§§§§§§§³³³'
_______§§§§§§§§§§§§³³'
______s§§§§§§§§§³³'
_____s§§§§§§§§³
_____§§§§§§³'
_____§§§§§'
_____§§§§'
_____§§§'
_____§§§
_____§§§§ssss
___s§§§§§§§§§§§s,
__s§§§§§§§³³³'
_§§§§³³³'
§³³³'

Ano, zviratka jsou u nas na denim poradku.Malovani,vymalovavani,tvoreni,proste vse co nase ditka napadne. Tisknout vlastni skládačky je uzasna vec. Nejvice se mi libi jak jinak nez vsechny zviratka a to by bylo to prvni co bych detem tiskla. Jelikoz se jiz pomalicku blizi vanoce byl by to pro ne uzasny darek, a nejen pro ne ale i pro me,protoze muj pocitac jiz skryva spoustu krasnych fotek, ktere si konecne uz zaslouzi vytisknout.

bettynka26
24. zář 2018

Je tam mnoho nadhernych vystřihovánek,ale pokud by jsme si měli vybrat pro každého jednu tak za dceru by to bylo zaručeně z Insect ten modrý motýl a pro syna z Railway nějaký pěkný vlak. 🙂

koncita
24. zář 2018

Dobrý den,
papírové skládačky jsou úžasné, trochu mi to připomíná moje dětství a panenky z papíru, kterým se donekonečna daly měnit šaty, boty, doplňky, zkrátka vše 🙂
Co se týká syna, tak nemusím váhat ani vteřinu, jednoznačně Articulated Ladder Truck 🙂 protože hasiči s plošinou u nás doma patří k těm TOP hračkám a má je v několika variantách. Zajímalo by mě, jak by si s papírovou skládačkou poradil, jemnou motoriku musíme cvičit, 1.třída se blíží a tohle by určitě moc bavilo, spojili bychom příjemné s užitečným 🙂
Pro dcerku bych vybrala Animal Matching Puzzle, kostičky se zvířátky by byly určitě v permanenci, miluje stavění kostek na sebe i zvířátka, vždycky strašně roztomile piští, když nějaké vidí 😀

vevericev1
24. zář 2018

Insets -patrí to do krásné přírody a naše beruška Klárka milujeme přírodu , vše co létá, každou rostlinku, les, zvířátka , vodu. Prostě je nadšená ze všeho. Krásný den.

petralak
24. zář 2018

To je božíííí!!! Teď se učíme zvířátka, takže ty by se hodily, ale letadlo!! S tím by bylo takový zábavy! Hlavně, když teď venku prší...
U nás vede Racer539 Hawk
http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0011363/inde...

ivaze
24. zář 2018

@soutez jednoznacne vlak,koleje a vsechno kolem zeleznice, sice mame dceru,ale jedno z prvnich slov bylo vlak a stale je to tak nejak drzi, zadna princezna z ni nebude, bude "masinfira" na draze

nikyta159
24. zář 2018

Clownfish (paper aquarium)

janule_ul
24. zář 2018

Dobrý den, rozhodně bych synovi vybrala nějakého dinosaura. U něj v pokojíčku to občas vypadá jako v Jurském parku, když vytáhne celou svou sbírku. Takže rozhodně proto, že vím, že bych mu tím udělala obrovskou radost

izzylka
24. zář 2018

Já bych složila žábu. Spousty žab. Maty viděl v lese žábu a od té doby je to samé kva, kva, kva a kva 😂

m.e.l
24. zář 2018

Vláčky, protože můj starší je postižený a vláčky miluje a žije každou možností jet vlakem, a na dovolenou si zásadně balí mašinky.

brabulka
24. zář 2018

Pro syna určitě autíčka nebo vláčky, protože s nimi si vyhraje nejvíce... No a pro dceru zvířátka, která zbožňuje - třeba ze ZOO 🙂

kachna_b
24. zář 2018

milujeme leňochody a velryby v akejkoľvek podobe 😉

lenuli3622
24. zář 2018

Hokejovou branku 😀protože my jsme velký fandové do hokeje 😀

medya
24. zář 2018

Pro staršího syna bych určitě vytiskla nějakého dinosaura které miluje z creative parku ale pro dceru bych chtěla vytisknout takové převlékací panenky. Pamatuju si když jsem chodila na ZŠ do družiny tak jsem je milovala. Obyčejné panenky jsem neměla ráda ale tyto mě bavily. 😍👗👧

nika6184
24. zář 2018

Môjmu synovi by som vytlačila určite zvieratká, je do nich blázon. Keď chodievame na prechádzku pozná všetky dvory, kde sa nachádza akékoľvek zviera a musíme sa pri každom zastavit. A aj keď ho učíme ako zvieratká robia, podľa neho každé zvieratko krochká.

desencanto
24. zář 2018

Dobrý den, tak u nás by asi nejvíce bodovala DELFÍNI SHOW, nebo Akvárium. Jak totiž tatínek odejde z místnosti, naše Nelka s radostí krmí jeho rybičky po svém. V záplavě žrádla nejdou ani vidět 😂 Tyhle papírové by to určitě přežily 😂 a určitě by to ocenily nervy od tatínka 😇

eldrag
24. zář 2018

@soutez dinosaury, obe deti miluji dinosaury tak moc, ze si v jejich pokojicku pripadam jak v jurskem parku nehlede na miniaturni utocici raptory, kteří se mi zákeřně zabodnou v noci do nohy kdyz jdu dětem obstarat noční potřeby. Také milujeme zvířátka všeho druhu, ale z časovych a mobilnich důvudů si zatim živé pořídit nemůžeme, takže takové umělé akvárium s morským svetem by bylo také krásné v obýváku. :D

kahomar
24. zář 2018

Pro svojí pětiletou vnučku bych si přála vytisknout větší papírové panenky a k nim různé oblečky, jako jsem mívala já, když jsem byla dítě.

andynka78
24. zář 2018

Já bych pro naše děti vytiskla celé "JZD" od traktorů počínaje až po zvířátka včetně krav. Chodíme tam denně na procházku a děti jsou vyloženě nadšené a není divu, když mezi tím vším doma vyrůstají. Manželovi bych vytiskla jeho vysněnou motorku a a sobe nějakou nádhernou pláž.

verca38
24. zář 2018

Protože u nas se ted neustale vari kaficka,tak by se naší malicke urcite libil dort(fractional cake),aby mela ke kaficku i něco na zub🙂..taky se u nas neustale něco klube z vajíček,takze slepicka s vajíčkem(chicken and newborn baby chick) by urcite také sklidila veliky uspech😀

eva1987
24. zář 2018

Mně by se pro dcerku moc líbila skládanka celého komplexu aquaparku, protože Nikolka vodu prostě a jednoduše miluje, takže by se u vystříhování určitě skvěle zabavila 🙂