Velká letní soutěž s dvojbalením Femibion 2 s tetováním

20. črc 2018
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Milé maminky,

Femibion pro vás připravil Velkou letní soutěž s dvojbalením Femibion 2 s tetováním. Zapojte se do soutěže a vyhrajte opravdu hodnotné ceny.

Co můžete vyhrát?
1. cena: Profesionální těhotenské/novorozenecké/rodinné focení dle výběru výherce v hodnotě cca 5.000 Kč od fotografického studia (www.yesphoto.cz). Dále knižní bestseller od gynekologa a porodníka A. Pařízka s názvem Těhotenství, Porod, Dítě. Dále také dvojbalení Femibion 2 s tetováním.

2. cena: Monitor dechu pro miminko Babysense 1. Dále knižní bestseller od gynekologa a porodníka A. Pařízka s názvem Těhotenství, Porod, Dítě. Dále také dvojbalení Femibion 2 s tetováním.

3. cena: Knižní bestseller od gynekologa a porodníka A. Pařízka s názvem Těhotenství, Porod, Dítě. Dále také dvojbalení Femibion 2 s tetováním.

Zaujaly vás výhry? Opravdu stojí za trochu snahy, že ano 😊

Jak se zapojit do soutěže?
Pro letošní léto jsme připravili opravdu pěknou limitovanou edici Femibion® 2, dvojbalení s veselými tetováními. Ta nabízejí maminkám možnost podělit se o radostnou zprávu originálně. Mohou si zdravotně nezávadné tetování umístit na bříško, na rameno, vytvořit s ním koláž atd., fantazii se meze nekladou. Fotografii pak mohou sdílet na sociální síti nebo poslat svým blízkým. Možností je spousta. A právě proto nás zajímá:

Jak byste se Vy za pomoci veselých tetování originálně podělila s ostatními o radostnou zprávu, že čekáte miminko?
Vytvořte fotografii, na které bude použito jedno nebo více tetování z dvojbalení Femibion® 2, vložte ji jako příspěvek pod soutěžní úkol a ukažte nám své originální sdělení. Fotografii můžete doplnit i textem.

Odkaz na soutěž můžete přeposlat i svým blízkým a přátelům. Výhry opravdu stojí za to.

Podmínkou účasti v soutěži je vložení fotografie, na které je zachyceno alespoň jedno z tetování obsažených ve dvojbalení Femibion® 2 s tetováním. Toto dvojbalení musí být zakoupeno v období od 1.6.2018 až do dne ukončení soutěže. O tomto nákupu si uchovejte účtenku (daňový doklad). Zakoupit lze v síti lékáren Dr. Max i na e-shopu www.drmax.cz

Abychom dali šanci více soutěžícím, soutěž prodlužujeme do konce srpna, tj. do 31.8.2018. Loginy výherců zveřejníme do 10 dní po skončení soutěže a o výhře je budeme informovat zprávou do interní pošty. Neodpoví-li výherce na tuto správu do 5 dní, ztrácí nárok na výhru.
Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

Femibion® 2
Jedná se o doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen. Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další vitaminy. Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti. Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Folát se podílí na procesu dělení buněk a dále přispívá k růstu mateřských tkání v průběhu těhotenství, např. k vývoji placenty. Placenta poskytuje dětem všechny živiny. Proto je třeba dbát na dostatečný příjem folátu po celou dobu těhotenství. Femibion® 2 obsahuje kyselinu listovou, která se pak metabolizuje na folát a také již metabolizovaný aktivní folát Metafolin®. Myslíme tak i na maminky, které mají poruchu MTHFR a nedokáží tak v těle samy metabolizovat kyselinu listovou na aktivní folát.

DHA je důležitá pro správný vývoj mozku a zraku nenarozeného a kojeného dítěte. Zdrojem DHA je pro dítě v období těhotenství a při kojení je výhradně matka. Příznivého účinku DHA je dosaženo doplňkovým denním příjmem 200 mg DHA navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg DHA a EPA.

Přejeme hodně štěstí v soutěži a mnoho zdraví i krásných chvilek s Vaším miminkem.
Váš Femibion

















---
Děkujeme za všechny příspěvky, ceny získávají:
1. cena - Profesionální těhotenské/novorozenecké/rodinné focení... @jennieabigail
2. cena - Monitor dechu pro miminko Babysense... @katerinabublikova
3. cena - Knižní bestseller od gynekologa a porodníka A. Pařízka... @alba1
Gratulujeme!

jennieabigail
26. črc 2018
katerinabublikova
30. črc 2018

Tímto krásným tetováním se dá určitě krásně oznámit těhotenství, já jsem toto tetování neměla, když jsem v únoru oznamovala těhotenství. Radostnou zprávu, že čekáme miminko jsem příteli oznámila v soukromí. Rodičům jsme tuto zprávu oznámili o měsíc déle na Velikonoční pondělí a to na skvělé večeři a při výborné náladě. Všichni se samozřejmě těšíme na říjnovo/listopadového potomka. Doplněk stravy Femibion užívám od začátku těhotenství, toto dvojbalení s krásným tetováním bylo za výhodnou cenu a vitamíny je třeba doplňovat. Tetování jsou krásná 🙂

veronikakral
7. srp 2018

Ani jsem se nenadála a už jsme skoro ve finále. Bříško už se schovat nedá, proto ten kdo ještě není obeznámen, na vědomosti dávám, že již brzy nebudeme doma tři, ale ČTYŘI. Pod srdíčkem u maminky si v bříšku pěkně hoví Michálek, kterému se již blíží porodu termínek. Moc se na něho těšíme, dává o sobě už pěkně vědět 😀 - dává pěkné kopance.

Jinak doplněk stravy Femibion, všem vřele doporučuji. Já osobně ho užívám od začátku těhotenství stejně tak jsem dělala i u první dcerky. Tetování mně udělalo radost a je suprové. I moje malá dcerka musela, alespoň jedno tetováníčko ulovit a musela se s ním zkrášlit 😀

merilina
15. srp 2018

Taaak konečně jsem se dostala ke splnění úkolu 🙂 Femibion už jsem dobrala a teď už jen odpočíváme a čekáme na náš den D!
Bříško už mám obrovské a popraskané, ale přesto s tetováním vypadá krásně. 😊
Shodou náhod máme termín přesně na ukončení soutěže 31.8., tak by výhra byla perfektní odměnou pro mě i našeho Adámka. 🤰👶💙 Nikki&Adam

alba1
24. srp 2018

Ahoj jmenuji se Baby a na vědomost dávám, že se naše rodina prý rozroste o jednoho dvojnohýho prcka...zatím jsem všemu kralovala jen já...Prý to bude pro mě změna, že už nebudu rozmazlený psí jedináček, ale mně to nevadí...já mu nějakou tu hračku milostivě půjčím...a i o tu misku s granulema se můžeme podělit...Ale postel tam teda nebude, ať si spí třeba v pelechu v obýváku...Tak za pár měsíců se na tebe ty prcku s dvěma nohama už těším pac a pusu všem posílá Baby...jo a jinak moje člověčí máma zobe Femibion už spoustu let, ale prý až ted po 7 letech to klaplo... :D