• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

10ti měsíční syn je v postýlce neklidný, s rodiči pohoda

26. července 2009 
btw proc nepotrebuje v noci napit?ja nevim ,ale ja chodim obcas v noci se napit a kdyby me to nekdo zakazoval asi bych byla hodne nasrana :grinning: a take to muze jeho jedinna sance jak tu mamu k sobe zavolat,,vysila signal,ze nechce byt bez nich je jeste prilis male
25. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jest ejedna vec..dusledny muze byt clovek ve vecech dulezitych a ne v tom ,ze miminko ho potrebuje to je hloupost..budme dusledni v tom,ze nesmi delat veci nebezpecne a budme spise chapajici k tomu malemu..vyroste rychle..utece to a uz nas nebud epotrebovat..vazme si toho ,ze nas ty deti potrebuji a chteji nas citit na blizku :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie, já bych přestěhovala postýlku opět k vám. ne vše, ale jen tu postýlku.
A nenechávala bych ho spát u vás, ale v té postýlce a s vámi v pokoji.
Přece jen takhle máte nervy a nevyspíte se. Když bude s vámi, bude to lepší.
Asi ještě není zralý. Stejně si myslím, že samostatný pokojíček nejdříve v roce. :wink:
26. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
postýlku bych přestěhovala zpátky do ložnice, alespoň na nějakou dobu. Ale neučit dítě spát s rodiči v posteli, moc rychle si zvyknou a pak může být problém s odnaučením. Já jsem malýho neměla u nás v posteli nikdy, od narození má postýlku. Zkoušel to, ale vydželi jsme. A díky tomu, že jsme ho do postele nevzali ani jednou, bylo zvykání na postýlku rychlejší.
Nebo bych zkusila postýlku v pokojíčku přestěhovat na jiné místo. Je možné, že se postýlka nachází v nějaké zóně, kde se mimčo nemusí cítit dobře a spalo jen díky blízkosti maminy. Je to těžké takhle poradit. Mamča svého prcka zná nejlíp.
26. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek