• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

13 měsíční chlapeček v noci v postýlce stále cestuje

9. září 2012 
Ahojky maminky, prosím o radu. Náš 13 měsíční Martínek v postýlce hrozně cestuje, leze i ze spaní, pořád se přetáčí a když se zasekne v nepříjemné poloze, začne plakat. Musím doběhnout, přetočit ho a dát mi dudlíka, zklidní se. Za pár minut je opět na bříšku, leze po 4, přetočí se na záda, pak zase zpět a pořád dokola. Někdy se tak budí i co 30 min. Prvních 5-6h v noci spí klidně, od 2h ranní pak předvádí toto "cvičení". Co s tím? Už spinakl krásně celou noc. Teplotou to není, spinká v chladu. Děkuji za rady.
9. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechat ho spát ve velké posteli? Náš kluk by se v té postýlce umlátil (připadal by mi jak moucha za oknem, nebo vosa chycená do sklenice), tak ho do ní nedávám...
9. zář 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Náš malý dělá to samé,dala jsem aspoň kolem postýlky mantinely,ať se nebouchá do těch šprušlí,protože to ho vždycky vzbudilo... a je to teď lepší :wink:
9. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás to dopadlo přeastěhováním malé do velké postele, jinak by byla celá dobitá:slight_smile:
9. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 15 měsících jsme ji přestěhovali do velké postele a je to lepší (leze dál, ale má na to větší prostor bez šprdlinek)
9. zář 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Oba naši synkové spinkají takto.Adámek začal klidně spát až ve 4.letech.Když mu byly 3 roky a 4 měsíce,musel přenechat malou postýlku bráškovi a šel do velké,ve které předváděl to samé.Má tam sice boční zábranu,ale přes tu přepadával nebo se do ní kolikrát praštil. :frowning2: U toho mladšího to nadějněji nevidím,takže pokud můžu poradit,tak Martínka do větší postele nedávejte,když nemusíte.Nic by to neřešilo a riskovali byste větší úrazy. :confounded:
9. zář 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, my to také vyřešili spaním ve velké posteli, měl ji zhruba od 18ti měsíců. Bylo to také tím, že je na svůj věk výšší než většina dětí a do postýlky se už opravdu nevešel a bylo šílený co v ní dělal a hlavně ty rany, které se ozývaly, jak tam sebou třískal, no hrůza. Ve velké posteli to teda taky nebyla žádná hitparáda, cestoval stále, jednu dobu jsme měli i období, že se uprostřed noci vzbudil s hysterickým křikem. Opakovalo se to skoro denně. Už jsem přemýšlela i o Sedalii - někomu to prý pomůže, někomu ne. Nakonec jsme to nechali být a časem se to zklidnilo. Ale cestuje pořád :slight_smile: . A mladší dcera je snad ještě horší, ta už jako miminko byla schopná se v potýlce otočit vzhůru nohama, což jsem absolutně nechápala :confused: . Takže pokud ho netrápí nějaký zdravotní problém, tak je asi živější a v noci holt prožívá to co zažil přes den :wink: .
9. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj 15měsíční syn taky cestuje, má mantinely. Neběžím za ním hned, nezvykl si tudíž, že přijdu s každým zakňouráním a je to v pohodě. Když se bouchne, přetočí a spí dál. Vůbec si neumím představit, že by spal bez šprušlí, to by byl na zemi jedna dvě, na to mi přijde dost malej...
9. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek