• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

14denní miminko nechce v noci spinkat

21. června 2014 
Ahoj holky, treba mi nekdo poradi. Mam 14denni miminko a nechce mi v noci spinkat. Vzdycky usne kolem 5hod.ranni a pak spi krasne pres den tak do koupani a pak mi breci do tech 5. Usne v naruci a kdyz ji dam do postylky tak rev!! Neda se poradne utisit. :frowning2:
20. čer 2014 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zkus mu "ji" dat na noc nutrilon treba ji to mlicko nestaci.. sestra na nutrilon musela prejit take a malej spinka krasne :slight_smile:
20. čer 2014 v 17:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, hlavně nedávat Nutrilon!!! Umělé mléko je zabiják kojení. Malá má podle všeho obrácený režim. Zkus se mrknout na tuto diskuzi: http://www.modrykonik.cz/forum/spanek/novorozenec-v-noci-nespi-jak-mu-obratit-rezim/

Jestli můžu poradit, zkus si lehnout přes den s ní, dokud se jí spánek "nespraví". Mně syn spal málo jak v noci, tak i přes den. Spala jsem s ním přes den po chvilkách. Ať si odpočineš :wink:
20. čer 2014 v 17:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
malá měla převrácený režim, týden jsem ji přes den budila a snažila se ji držet co nejdéle, pak se to upravilo , kdyby něco pisni IP
20. čer 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme podobný problém, kdy jsem v 11 večer jezdila s kočárkem kolem dědiny, aby děti usnuly a stejně, když jsem je z kočáru vyndala, bylo po spaní. četla jsem diskuse, hledala články, co s tím dělat. snažila se děti nenechat odpoledne usnout, ale po pár dnech jsem se na to vykašlala a ono se to velice rychle spravilo samo. jinak prcci byli na umělém, takže hladem to určitě nebylo a ani v tvém případě být nemusí. pokud ti to není úplně proti srsti, neřeš to. spi s děťátkem přes den a v noci bu´dte vzhůru. jen si s ním v noci "nehraj" a nepovídej a měj tlumené světlo, aby jako vědělo, že teď je noc a přes den zase jakože je den a to se povídá a je přirozený hluk (rádio, myčka...). miminko je opravdu ještě moc malé, asi bych to řešila radikálněji, až by to trvalo déle než měsíc.
20. čer 2014 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevím jestli má převrácený režim,ale Ve 14 dnech mi malá spala skoro pořád.Jen byla hodina na večer kdy bolelo bříško a plakala.Jasně vzbudila se asi třikrát za noc na jídlo,ale potom spala dál.Jsme teda na Um což je taky něco jiného.Vždy když brečela znamenalo to hlad a nebo bříško
20. čer 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem stejný problém. Malá mi brecela klidně od odpoledne do jedné rano,kdy usnula a po třech,čtyřech hodinách se vzbudila na kojení,pravidelně jsem u něj usinala na gauci v pololehu... Všichni mě asi dva měsíce uklidnovali,že to bude dobrý,že se to po čase spraví,ale asi i diky tomu jsem pomalu přicházela o mlíko,takže se manžel jedné noci naštval a dojel do krámu pro Hami Hajaja nebo tak neco,malá spala 12 hodin v kuse... Pak uz sice třeba jen osm hodin,ale bylo po stresu a neustálém přemýšlení,co dělám špatně... Přes den jsem na střídačku kojila a dávala klasicky Sunar... Malý budou v říjnu tři roky a nemyslím si,že by byla nějak ochuzena o moje mléko,ale samozřejmě bych raději komika,kdyby ji to stačilo,nechci tím v žádném případě nikoho nabádat,aby vzdal kojení,ale u nás to bohužel jinak nešlo...
20. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj co pamatuji nas maly taky pres den spinkal ja spala s nim pozdeji az bude vetsi se ji to upravi.tak zkus usinat s ni a az tvrde usne dat do postylky je jeste malinka a u tebe ji je nejlepe.v nemocnici byl maly nakrmeny a rval a rval sem nevedela co tak uz jsem volala na sestricku ta rekla ze mam zalest do postele dala mi maleho k sobe na telo a on behem chvilky usl
zkus kouknout na tyhle stranyk jsou i ohl.kojeni a vsech trapeni kolem fakt super a urcite tam nejakou radu najdes.
http://www.kojeni.net/on-line-poradna.html
20. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuje tebe :wink: (a záměrně píšu potřebuje, ne chce) - www.modrykonik.cz/nocni-kojeni a www.modrykonik.cz/detsky-spanek a www.modrykonik.cz/spolecne-spani
21. čer 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některá miminka to tak mají, ještě nerozpoznají noc a den, nějaký rituál před spaním asi máte, že... musí si na to zvyknout a pochopit. a jak píše Katyxq, třeba bude líp spát u tebe :wink: u nás to taky zabralo a spí líp :wink:
21. čer 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek