14ti měsíční dítě usíná jen v lehátku

ssarka
29. črc 2011

Prosím o radu mám 14 měsíční dítě a je zvyklé že usne jedině v lehátku když s ním houpu přes den i večer pak ho přenesu do postýlky.Když ho dám do postýlky tak tam stojí dělá blbiny,ale spát nebude.

ffiinnkkaa
29. črc 2011

@ssarka A pak? Do půl roku jsem ho taky tak uspávala a jakmile to vyžadoval i v noci řekla jsem si dost. Dala do postýlky a ahoj - malý taky stojí hraje si atd. Pak lehne a usne (teď) předtím jsem tam chodila v určitých intervalech a pořád pokládala a zase šla.

ssarka
autor
30. črc 2011

v noci vpohodě.Ale on tam úplně divočí a pak začne řvát že chce ven

ffiinnkkaa
30. črc 2011

@ssarka Tak v tu ránu tam jdu položím - dám třeba čaj pohladím a zase jdu pryč - je to pořád dokola - ze začátku to trvalo i hodinu a půl ale pak se to zlepšovalo a zlepšovalo a teď je to super 🙂

ssarka
autor
30. črc 2011

no nejspíš to tak budu muset udělat.Sice v lehátku za 10 min.spal ale dál to tak nejde.

ffiinnkkaa
30. črc 2011

@ssarka co bude až se tam nevleze že? 🙂 🙂

ssarka
autor
30. črc 2011

no právě už se to zespodu protrhává 🙂

eloana
30. črc 2011

@ssarka ahoj a jak ti malej usina pres den?? nas zasadne u prsa.... maximalne v aute , jeste odkaze usnout kdyz ho nosi muj tata🙂)) nema dudik ani flasku.... s usnutim mame problem od zacatku...(trapil ho reflux) zkousela jsme mu jeden den nedat prso, tak proste neusnul... nic mene zatim to nehrotim... js mrada, ze spi ... do roka spal pred den 10 minut dopo a 10 odpo.
Spi s nami a blbiny dela taky.. .stoupa si skace... chodime spat po 21 hodine, kdyz usne kolem 19, tak se v 23 vzbudi a je treba 3 hodiny cily

ssarka
autor
30. črc 2011

no nekojím už.Jinak mi spává dopo.od 10 do 11 v lehátku nebo kočáře a odpoledne tak od 14 do 15 hod. lehátko nebo kočár když jsme venku a večer 19.30 lehátko a spí.

petra49
30. črc 2011

Ahoj el, teda Jáchymek je nespavec. To Tom zase docela chrupe, dnes dopo 2hod a odpo tak hodku a podle toho v koli vstává jde večer chrupat - mezi 6-7 večer a spí 12h většinou, když mu nic neni tak spí. Ted nám rostou asi zuby. Jinak si taky stoupá v posteli, tak ho položim, dám dudel a jdu pryč, někdy tam jdu několikrát někdy ani jednou, ale usne.

eloana
30. črc 2011

@petra49 peti -ted spi jasa treba od 11-do 13 to je pro me luxus--do roka fakt vubec nespal:(( ale ono to bylo tim refluxem- bylo videt, ze chce ale neslo mu to

eloana
30. črc 2011

@petra49 ale musim podotknout,ze minuly tyden usnul v 17 a vzal to az do rana🙂))))) ovsem hrozila jsme se,ze budeme vstavat ve 2 nastesti jsem ho udolala prsem)))
tomasek ---no bez komentare:DDD takove deti ja bohuzel nemam))
Linda teda spala s prsem, ale spala lepe nez Jasa

petra49
30. črc 2011

No mi sice spíme, ale zase se rozčiluju s každým jídlem. V pondělí nám bude rok a myslím, že sotva budeme mít 9kg. Každé jídlo je u nás horor a to se narodil a měl 3500g

eloana
30. črc 2011

@petra49 🙂 ono je vsude neco🙂 jasa je zas jedlik vse co mu dam to spucuje🙂 jemu se vari dobre))