2 měsíční syn pořád spí. Máte zkušenost?

meriva
25. zář 2008

Ahoj maminy, muj dvoumesicni syn zacal z niceho nic porad spat...nevim zda je to tim pocasim, nebo ho prestaly trapit prdiky, porad jen spi a ja nevim, jestli to mam resit. Jinak papa s chuti, budi se po trech hodinach, v noci i po dvou, ale hned vytuhne, a to jsme predtim museli dlouho uspavat...Nechci stresovat, ale ani nic podcenit. Mate nektera takovou zkusenost? Muze to souviset nejak s dozravanim traviciho ustroji? Kubik nam totiz zacal kakat jednou za dva-tri dny a taky zacinam citit jeho prdiky...Nebo je to tim pocasim....? 😕

konja
25. zář 2008

meriva: jak já ti závidím! já mám s dcerou zase opačný problém.V noci se sice vzbudí jen jednou až dvakrát,ale přes den pomalu okaa nezamhouří a veřer upávám třeba i tři hodiny!Já bych se na tvém místě neznepokojovala.Pokud hezky hamká,tak je to v pohodě.Asi teď potřebuje víc spánku.A s tím kakáním- nám takhle malá kaká skoro od narození, taky vždy za dva tři dny.A je to OK 😉 A s prdíky jsme na tom taky stejně.Když je pokakaná,tak je cítit jako každé kojené děťátko,ale prdíky - to je vám puch,že se mě občas nechce věřit,že tak malé dítě může takhle smrdět 😀

meriva
autor
25. zář 2008

konjo, snad mas pravdu. Mne rozum taky rika, ze preci papa s chuti, jen mi prislo divny, ze zacal tolik spat, dyt o nem pres den skoro nevim...a to predtim vyzadoval vecne pozornost nebo brecel. Mozna ze se mu opravdu jen spravilo zazivani a tedy ho nic nebudi ze spani, co ja vim...chjo, proc se deti nerodi i s navodem na pouziti 😅

kijonkova.k
25. zář 2008

meriva:to bude tím,vždyť miminka by měla takhle hezky spinkat.Buď ráda,že je spokojený,pěkně papá a spinká.A užívej si klííííídek 😀

sarkasa
25. zář 2008

já bych byla v klidu, můj kluk celou noc prospal, ráno se vzbudil kolem 8, pak usnul do 11, pak byl hodinu vzhůru a pak prospal celé odpolko. takže zlaté dítě. teď je mu 14 měsíců stejně chdí spát 3x za den

meriva
autor
25. zář 2008

holky dekuju 😵

kraste
25. zář 2008

ahoj holky, meriva: buď v klidu. Moje malá je velký spáč od malička. Usíná mi večer v 18.30h a spí do 6h do rána. Buď usne ještě hned po jídle a nebo si dá tak hodinu pauzu a čertí a pak znovu usne. Třeba na půl hoďky když je doma, ale jinak v kočárku spí třeba ještě 2 hodiny. Nají se, pak třeba zase hodinu až 2 čertí a pak třeba zase spí. Musím říct, že jsem ráda, že nemám uřvané dítko, které nechce spát. Kámošky co jim dítka nespají, tak říkají, že je malá divná... no spíš si myslím, že závidí. Malá je jinak pěkný živel!🙂 A je malá úplně v pohodě. Takže buď ráda, že ti prcek spinká

mysinka
25. zář 2008

Kraste, to si piš, že závidí, já taky, pěkně prosím 😀
Malý spí teda v noci 12 h, ale ani omylem ne v kuse...poslední 2 týdny se budí co 1-2h 😝 A přes den si dá hoďku dopo a max. 2h odpo, ale spíš tak tu 1,5h.
Ale to sem nepatří, že? 😀

meriva
autor
30. zář 2008

nazdar maminy, takze samozrejme vse je v poradku, muj naval strachu je pryc, protoze byl opravdu bezduvodny. Priste se radsi trikrat nadechnu a pak neco napisu. Nejak blbnu na ty matersky nebo co. Kuba uz tolik nespi, pres den je normalne cilej, minuly tyden mel akorat nejakou spavou 😉

kraste
30. zář 2008

ahoj holky,
mysinka: ha ha ha🙂 ale taky jsem se divila, že je takový spáč. Je po tatínkovi ten spí jak medvěd a nic ho nevzbudí, to samé malá. Já zase trpím nespavostí, jsem pořád vzhůru, vstávám brzy, za noc se budm tak 5x☹ fakt je to děs. Naši si se mnou co by malou užili, vůbec jsem nechtěla spát, jedině se mnou musel jet otec do lesa, ale jak vyjel, tak hned jsem byla vzhůru a v noci prý jsem spala jen 3h. Takže fakt děkuji bohu, že není malá pomě🙂
Třeba se ti prcek taky umoudří anebude tak častěj vstávat.
meriva:přes den to neva, hlavní je, že spí v noci.

gimik
30. zář 2008

Holky, dneska to taky řeším, moje malá má teď 14 dní a dneska celý den spí, akorát se budí tpo 4 hodinách na baštu a v noci mi spí i sedm hodin v tahu, pak se napije a spí dál, myslíte, že je to normální??

chico
30. zář 2008

No určitě zatím si to užívej. Asi se zdá že budeš mít hodny mimčátko.