2měsíční dítě chodí spát mezi 21:30-22:30, spraví se to?

havit
30. čer 2014

Mám doma prcka které mu je 2měsíce a chodí mi spát až se setmi, což znamená mezi 21:30 - 22:30 což je pro mě ubíjicí. VE 20hod nezalehne ani boh. Moje dcera byla naučena chodit spát max v 19hod. ale u něho... jsem z toho unavena. a samozřejmě usne u prsa, jak jinak.Myslíte si že se to ještě spraví?

plasilka
30. čer 2014

Určitě se to zpravi . A jak dlouho předtím je vzhůru?

kacikaci
30. čer 2014

kluci do čtyř měsíců chodili spát takhle pozdě a pak najednou se to upravilo a chodí max. ve 20, od 19ti jsou už unavení, každý den bez výjimky.. takže nezoufej, určitě se to zlepší! 😉

lv
30. čer 2014

koukni níž na forum, zrovna dneska se tam řešilo spaní takhle malého dítěte..režim pořádně se dělá až tak kolem půl roku a kdyby ses na hlavu i ucho postavila, zatím to nezměníš.. 😨

havit
autor
1. črc 2014

maly dokaze byt vzhuru i klidne od 16hod do tech 22hod, kojim cca co 2Hod ale mezi 20 a 22hod chce snad co hodinu a pije pul hodky..je to unavujici. Jestli se chce poradne najist na vecer nebo co...nevim

bubbi
1. črc 2014

@havit tak to buď ráda, že nežijete v Norsku, tady je teď světlo celou noc 😀
Ale vážně. Určitě se to časem spraví. Naše malá jako mimino usínala klidně i o půlnoci, někdy až ve tři ráno (na dvě hodiny) a to ještě skoro pořád brečela. Byla vykoupaná, nakrmená, přebalená, ale tu svou dávku si prostě musela odeřvat. Fakt jsme si s ní užili, ale když jí byly asi čtyři, pět měsíců, začalo se to lepšit. Tak hlavu vzhůru, nic netrvá věčně 😉

verbalinka
1. črc 2014

Je to mrně a ještě nemá zaběhlý režim. Upraví se to 😉 Nenásilně posouvat a doufat, že se podaří.

wolsey
1. črc 2014

Nezoufej, urcite se to zlepsi🙂 Kazde mimi je proste jine... A jak pisou holky, jeste nema upraveny zadny biorytmus, to se zpravi. Muj syn chodil spavat az ve 12 v noci, tahlo se to nekolik mesicu, a i kdyz jsem uz usinala u kojeni (budil se co dve hodiny), nechala jsem to tak a pozvolna se to snizovalo, zacal pak usinat v deset a nakonec jsme se dostali na osmou hodinu, ktera nam vydrzela doted a uz to tak asi zustane🙂. Hodne sil a urcite se to zlepsi, mozna ti to prijde horsi, protoze dcerka byla v tomhle bez problemu.