4 letý syn má divné sny

skurinka
30. pro 2008

😒 mamsyna 4roky a v noci ma divne sny.ze vidi dinosaury ,lvi to bych zvladla 😉 ale ksyz me pak rano nebo ,kdyz jdu v noci k nemu a rekne "mami uz tady zas byla ta pani"a tak se ho zeptam a co chtela a on "chodi me hlidat apovidame si"tak z toho mam dost 😝 .mate taky neco podobneho?

vilca
30. pro 2008

No mě dneska dostala naše dvouletá Evička... O půl čtvrté v noci si vzpomněla, že chce mlíčko. Tak jsem jí ho šla ohřát do mikrovlnky. A jak jsme se vracely do ložnice, tak povídá:"Teta!" A přitom se dívala kamsi do okna, kde byla tak akorát tma... Tak jsem z toho do rána měla úplně špatný spaní 😝

skurinka
autor
30. pro 2008

no je to na mrtvici.bydlime v cihlaku a tak jsem se ptala sousedu jestli u nas nekdo nezemrel aprej .tak nevim co si mam o tom myslet 😝

slunicko552
30. pro 2008

Skuri zkus mrknout na vidia deti duchy tam toho je.Přečetla jsem tam toho hodně,ale už nečtu byla jsem posr.až za ušima.U mě doma se taky sem tam něco přihodí tak to raději už nečtu 😅

skurinka
autor
30. pro 2008

napis me prosim adresu jestli maji stranky na netu. 🙂

slunicko552
30. pro 2008

Je to tady na koníkovi hoď si to do vyhledávače.Dala bych Ti link,ale jsem hrozný talent 😅

zdenallicka
30. pro 2008

Tady to mate, holky... 😉

Ja tomu verim.. Deti vedi, co my ne... Jen ybch se asi zeptala, jestli jim treba nekdo neublizuje (jako akter snu) a jestli jsou jim ty sny prijemne...