• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

6týdenní dítě nechce spát večer, v postýlce pláče

21. ledna 2014 
Zdravím.. Prosím o radu.. Máme 6-ti týdení miminko.. Přes den spí bez problému i docela pravidelně, ale večer se vzbudí kolem 5-6h a v 7h jí koupu, nakojim, ona usne a je úplně tuhá- můžu s ní hýbat jak chci a spí ale jakmile jí dám do postýlky tak je během chvilky vzhůru a pláče..tak ji musím zase zvednout a uspat a takhle se to opakuje pravidelně třeba do 11h do večera.. Zkoušela sem jí dát spát s mým županem, zabalenou v dece, nechala sem jí ztlumené rozvícené světlo ale nic nefunguje..
21. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
některá miminka prostě chtějí spát s maminkou, to jsi nezkoušela? nechat malé u vás v posteli? nebudu ti tvrdit, jak je to nejlepší řešení. my pro společné spaní s přítelem nejsme a naštěstí náš syn to nevyžadoval, ale spousta rodičů hlásá toto kontaktní rodičovství a nepopírám, že pro některé děti to vážně může být nejlepší volba. ono může být spousta důvodů, proč takto spí - nespí.
21. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjčeno - ale prostě tak to je. to nepřeperem.
http://klimes.mysteria.cz/clanky/psychologie/spani_s_rodici.htm
21. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já uspala u prsa v zavinovačce, nebo pak i bez prsa v zavinovačce, pak šoupla do postýlky. V té zavinovačce to totiž nepocítila :slight_smile: kdežto z ruky jí tam dát, to byla hned vzhůru.
21. led 2014 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek