8,5měsíční dítě se budí na krmení a pak už moc nespinká

muspetka
24. črc 2013

Ahoj maminy, asi už se to tu několikrát opakovalo...diskuse na podobné téma...moc se na stránkách ještě nepohybuju...ale,...
Máme 8,5m chlapečka. Je to fanatik do pohybu a je vcelku neposednej....občas si vydrží hrát, ale teď spíš myslí na to, že by chtěl chodit:(
Nicméně to jeho spaní mě občas stále drtí. Večer mu dávám mlíko, většinou u něj usne...ale občas si tak žvatlá a usne potom, občas dělá sprasky...prostě je takovej nepředvídatelnej. Přes den spí mezi 10 - 12 hod tak cca 1,5 hodiny...a to opět po flašce s mlíkem...to je většinou tuhej jak pařez...v noci se stále budí na krmení...bývalo to klem jedné - druhé a pak kolem čtvrté - šesté, ale teď nějak ne pak už moc spinkat. Většinou řve cucne si mlíka za pět minut to samý znova.
Už sem nějaká hotová, kdyby tead spal celou noc a pak vstával dřív, nebo ať se budí v noci ale vydrží aspoň do sedmi....pomoooooccc...poradítě někdo?

luciedu
24. črc 2013

Ahoj ráda bych ti poradila, ale myslím, že mám v podstatě stejný problém jako já s malým. Naučila jsi ho usínat s mlíčkem. Mě totiž jinak v noci neusne, jen když se napije mlíčka. Když má v noci hlad vypije si svou dávku, ale když se zbudí třeba po hodině znovu, stačí aby se trošku napil a usne. Také přemýšlím jak ho to odnaučit, ale on když to nedostane tak šílené řve a není ho možné ničím utěšit.

muspetka
autor
24. črc 2013

@luciedu Jsou to potvory....navíc začal blbnout u večerního mlíka vždycky pije chvilku pak to pouští a pak chce pít v už v deset....navíc přes den s jídlem taky kravne...už mi dneska fakt tečou nervy

luciedu
24. črc 2013

tak to jsme na tom stejně, malý taky přes den moc mlíčko nechce, začínáme teprve s příkrmy, a v noci se podle mě dojídá. Po večerním mlíčku, to se do něj snažím co nejvíce dostat, se taky budí někdy už v deset, někdy to ale vydrží až do půl dvanácté, ale to jen vyjmečně.

lucinkka
30. črc 2013

Ahoj, stejnej problém. Malýmu je 9 měsíců a poslední dobou se budí v noci co 1,5 - 2 hodiny a jinak než u prsa nechce usnout. Je mi jasný, že si to vynucuje a asi by pomohlo prostě nedat a trvat si na svým, protože hlad určo nemá, ale na to asi nemam nervy... Už aby ho to přešlo a zase spinkal jako dřív. Dělam si naděje, že to přejde s ukončením kojení, ale to taky nevim, jak a kdy uděláme, když to tak miluje :D