• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako synčeka odnaučiť, aby sa v noci budil?

10. března 2011 
Ahojte maminky. Potrebujem radu. Mám synčeka, ktorému je rok a tri mesiace. Ešte stále sa mi v noci budí . Vždy je to 3 krát od večerného kŕmenia. Na večeru má buď čisté polotučné mliečko alebo kašičku tak aby prešla cez cumeľ na kaše. Chcem vedieť ako mám synčeka odnaučiť aby sa v noci budil. A ešte chcem vedieť či by som mu mohla dávať aj plnotučné mliečko, možno by mi po ňom dlhšie vydržal medzi kŕmeniami. Za všetky rady ďakujem.
9. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka1978 To má k večeři jen to mléko? Nebudí se třeba hlady? V roce a čtvrt by už mohl dostávat normální večeři...třeba rohlík, chleba s něčím, brambory, těstoviny...aby se na dlouhou noc zasytil.. :wink:
9. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka1978 takto male deti polotucne mlieko nemaju pit, urcite ho vymen za plnotucne :wink: v noci mu predpokladam davas iba mlieko, vsak? skus davat stale mensiu davku a mlieko rozried prevarenou vodou, mozno sa takto odnauci. a suhlasim s kalo, na veceru urcite nieco viac ako len vypit mliecko :slight_smile:
9. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasne, že pred spanim ešte večeria. Ako ste písali nejaký chlebík so syrykom alebo cestoviny so syrom ci drveným tuniacikom. A na to o taku hodinku ešte celu flasku mliecka polotucneho a aj tak sa mi v noci zobudi min. 2 krat. Nechapem to. :frowning2: No s tym riedenim to urcite vyskusam. :slight_smile:
9. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo...ono to vypadalo, že má jen to mlíčko...Jen jsem ještě chtěla podotknout, abys dala pozor na to noční pití. Znám maminky, které lítají celou noc s flaškama a dítě se nalívá. Tělíčko nemůže v klidu odpočnout, když musí pořád něco trávit.v noci ve spánku by mělo odpočívat..Noční žízně jsou naučené a špatně se odnaučují :wink: :wink:
9. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka1978 moj maly bol trochu podobny pripad, tiez v noci 2x pil mlieko, az kym som nevyhodila stary cumel z flase a novy nechcel ani za svet. tak si v noci chvilu poreval ked chcel pit , ale z ineho cumla nechcel, tak to po 2 nociach vzdal :sweat_smile: odvtedy sa nebudi na pitie :wink:
9. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teraz bola druhá noc, čo sme ho nechali plakat ale aj tak som mu dala raz fľašu. Nemohla som už počúvať ako reve, ale doslova reve a nie a nie prestať, tak dúfam, že do týždňa sa to zmení a nebudem konečne ponocovať. KALO: lekárka mi tiež vravela, že je to už viac menej vecou zvyku a treba to odnaučiť, no uvidíme ako to pôjde po týždni. LATVIA: skúšala som aj cumeľ z inej fľaše a máš pravdu vôbec sa mu to nepáči lebo necítil ten svoj zaužívaný, tak skúsim dať mu len čaj z tej druhej fľaše a možno ho to prejde .

No som zvedavá ako to dopadne do zajtrajška, ale sme s manželom aj dosť nevyspatý tak dúfam, že ho to rýchlo prejde :grinning:
10. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek