Bez dudlíku dělá před spaním scény. Máte zkušenost?

marketaduch
4. led 2011

Poraďte mi někdo s večerním usínáním mé dcery. Je jí 2,5 roku. Od chvíle kdy jsme odbourali dudlík, tak máme šílené scény s usínáním 😢 . Zkoušela jsem metodu "nechat vyřvat", jenže se šíleně vzteká a pak se s toho pozvrací. Už si nevím rady, úplně mám strach z večera. Prosím o radu a vaše zkušenosti... Díky

pani_haf
5. led 2011

@marketaduch já bych vyzkoušela zazpívat, hladit ručičku a určitě tam s ní být, to zvracení není dobré ☹

mamkamarketa
5. led 2011

@marketaduch nejsem zastancem metod nechat vyrvat. podle me to je drasticke a takhle male dite nechape proc. Spousta matek tady tuhle metodu propaguje,ale me to prijde drsny a jestli se ti mala pozvraci tak to uz obzvlast bych nedelala. sed u ni, zpivej, precti pohadku, povidejte si co ste delaly co budete delat zitra... zkus cd s pohadkama

marketaduch
autor
5. led 2011

To jsme už taky zkoušeli, můžeš tam sedět třeba hodinu, dokud si s ní budeš povídat, tak spát nebude. Ale to CD vyzkouším..... díky

mamkamarketa
5. led 2011

@marketaduch a nebo nahrat na cd jak ty nebo tatinek, babicka vypravi pohadku. Aby se treba nebala neznameho hlasu. Kazdopadne drzim pesti je to v poho 😉

marketaduch
autor
6. led 2011

Díky moc, včera sice trvalo půl hodiny než usnula, ale spala pak dobře. Celou dobu jsem jí říkala pohádky a hladila ji po ruce. Tak uvidíme jak to bude dál. měj se