Bílý šum, máte zkušenost? Dcera je na něm závislá

missa85
7. říj 2013

Holky, prosím, kdo máte zkušenost s BÍLÝM ŠUMEM .... mám strach, že dcera se na tom stala závislá ☹ Já vím, že všude píšou a říkají, že to nejde, ale pouštíme ji ho už od malého miminka, teď je jí 8 měsíců a stále převládá usínání s šumem (ikdyž jsou zlaté chvilky, kdy usne i bez něho) ... už se mi to moc nelíbí a ráda bych to odbourala, ale to je pak hrozného pláče .... myslíte, že se to pak nějak odnaučí sama nebo budem šumět ještě ve školce? 😀

ivular
7. říj 2013

Tak dokud to funguje, tak proč nepouštět? To není žádná droga 😀 Já si ani nejsem schopna uvědomit, do kdy jsme pouštěli my - vůbec jsem to totiž neřešila 😉 Ale mám pocit, že v tichu začal bez problému usínat někdy kolem roku a půl.

evitaa
7. říj 2013

Co nazýváš bílým šumem? To jí k usínání zapínáš vysavač nebo fén?

missa85
autor
7. říj 2013

@ivular No, když já mám strach, že už bez toho neusne nikdy 😀
@evitaa Mám v mobilu stažený bílý šum z internetu ... tak ji to pouštím 🙂 Bych se asi nedoplatila, kdybych ji k tomu měla pouštět vysavač 😀

pemeva22
13. bře 2015
Uživatel pemeva22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pemeva22.

ja jsem tusim kolem roku a pul zacala uspavac.cz poustet stale min hlasiteji, az jednoho dne nebyl treba