Budí se každou hodinu

ssarka
12. led 2011

Holky malej mi spával ještě před 1.5 měsícem krásně budil se 2x na jídlo jen.Ted máme 7 měs.katastrfa co hodina vzhůru mrčí se zavřenýma očima převaluje se jindy ho musím vytáhnout dnes 1.5 hod. v noci vzhůru usl až na mě přes den toho taky moc nenaspí.

kmotrice
12. led 2011

No já sem měla s malým taky takový problém. Doposud mi spikal fakt skoro celou noc na jídlo se budil jednou. Ted posledí týden, co hodina to vzhůru. Včera než šel hajat sem mu udělala mlíko Hami extra a spinkal zase jako dřív vzbudil se za pět hodin. Zkus mu dávat na noc to hami hajaja třeba to pomůže.

ssarka
autor
12. led 2011

No mi nedáváme na noc kaši žádnou kvůli kakání moc ho to zabetonovávalo.Dávaly jsme dřív od hami nemléčnou rýžovou.

kmotrice
12. led 2011

to není kaše ale mlíko ale i kaše je ale co myslím je hajaja mléko

ssarka
autor
12. led 2011

@kmotrice fakt tak to si mi udělala radost to hned zkusím od hami hajaja mléko

ssarka
autor
12. led 2011

@kmotrice no jo ale my dávám sunar a na noc by jsme daly hami to by ho mohlo bolet bříško ne?

kmotrice
12. led 2011

to nevadí já mu taky přes den dávám nutrilon jedničku zelenou a je to v pohodě, ono to hami je sladší a dětem víc chutná. Budu ráda když to vijde a dej pak vědět.

jakoubka
12. led 2011

Já na noc dávala ochucené mlíčko s kaší od Nestlé 😉

ssarka
autor
13. led 2011

@kmotrice Ahojky,tak se probudil jak po normálním mlíku a v noci 2 hod.vzhůru nechtěl spat a pak hodku mrčel já už nevím co s ním dřív tak krásně spával

kacab
13. led 2011

@ssarka ....kojíš a nebo jsme na umělém?

xslim03
13. led 2011

@ssarka to bude asi zoubkama, ne?

kmotrice
13. led 2011

@ssarka
Tak to mě mrzí, u nás to funguje na noc perfektně. Jinak bych asi i souhlasila s těma zoubkama. nebo zeptat se lékařky co s tím. Třeba je to něco jinčího co nás doted nenapadlo.

kmotrice
13. led 2011

@ssarka
A nespí moc přes den?

ssarka
autor
13. led 2011

přes den tak 2 max 3 hod. jsme na UM jinak jsem dnes našla první zub tak snad to je tím.

skuba
13. led 2011

@ssarka my máme stejný problém, on teda nespával nikdy nic moc, ale kolem osmýho měsíce je to fakt horor. Budí se co dvě hodiny, do půlnoci i po hodině, má zavřený oči a brečí nebo mrčí...jakoby měl nějaký sny nebo mu rostou zuby??...kdo ví....sázím na to, že se to musí změnit a chodím večer brzo spat, abych měla pocit, že jsem dlouho v posteli a něco naspím 🙂

skuba
13. led 2011

jinak já teda kojím, na noc dostává kaši a pak se ještě kojí, UM zatím odmítá

bzubzalka
13. led 2011

Ahoj holky, u nás je to taky tak, dřív spinkala budil se tak 2x za noc na baštění a posledních 14dní teda od půlnoci snad po hodině a půl vzhůru, občas se stane, že je i hodinu vzhůru a kroutí se a mrská. Je to teda dílo, někdy s ním musím i chodit po bytě, aby neplakal☹když tyhle noci začala, začala jsme dávat kaši na noc, vydrží po ní nejíst tak 4hodinky to je do té půlnoci, pak je ale po spaní, víc ho cpát umělým nechci, protože ještě kojím.

ssarka
autor
14. led 2011

Tak dnes jen 2x na jídlo a jednou mrčení tak snad už se dal do normálu 🙂

monja
14. led 2011

ahoj holky!
my to ted taky mame vesele 😒 v noci skoro kazdou 1-2hodiny vzhuru a o pul sedme budicek....synatorovi rostou zuby ☹ nebreci,ale chce prso. a ja jsem rano jako kdybych vubec nespala..takze - NEJSTE V TOM SAMY,nebojte! a verte,ze bude lip🙂) 🙂

jenny73
14. led 2011

Ahoj holky! Och jak potěšující téma... 😀 to ne že bych byla škodolibá, ale já už si připadala, jako že nemám normální dítě, nebo že nejsem normální matka......už jsme měli období, kdy malej spal celou noc třeba do pěti. Teď nechce večer usnout, to vydrží klidně do jedenácti a když už usne, budí se cca po hodinách, to stačí napít, nebo dudák a zas usne a tak jednou za noc ho nakrmím. Ale teď právě ještě začal dělat to, že je třeba hodinu v noci vzhůru.....já navíc už 14 dní bojuju s příšernou chřipajznou, tak se když usne nacpu práškama, on se pak budí a já se motám po bytě jako mátoha. Ráno jsem vyřízená, do oběda nejsem schopná se pořádně nastartovat. Ale musim, malej už leze, tak za ním zas pobíhám jak slípka.

K tomu buzení mi doktorka řekla, že to budou asi zuby....nám bude 9 měsíců a ještě nemáme ani jeden, tak se prý pomalu postupně tlačí ven...asi.

Tak se držme a věřme v lepší zítřky!!!! My byli v šestinedělí 2 týdny v nemocnici a teď před vánoci zas a já místo abych si užívala vytoužené miminečko, jsem pořád psycho. A taky pořád doufám, že bude líp 😉

jenny73
14. led 2011

Ještě mi doktorka doporučila na to spaní, ať se zeptám v lékárně na nějaká homeopatika, nebo nějaký sprej, co se nastříká do postýlky a dětem se lépe spinká....zatím jsem to nezkusila, je to čerstvá info.

stazina
14. led 2011

@jenny73 AHoj , já tohle měla s klukama taky , vnoci jsem k nim po hodině vstávala, brečeli , knapali, hrůza aděs....poradili mě tady holky SEDALIA sirup, homeopatikum.....nevím, moc to nezabralo...jedinné co zabralo byl ČAS....asi po měsíci, dvou to přestalo a začali zase hezky normálně spát...ale byli to asi taky zuby, takže jsem jim mazala dásně CALGELEM....
Vydrž, seš určiět normální matka a jistě máš normální dítě, jen je to takový blbý období , ael skončí, neboj...Oaptrujse, pa

jenny73
14. led 2011

@stazina moc děkuju za povzbuzení 😉 často je toho na mě moc, babičky na hlídání nejsou, do toho ty nemocnice, tak už mi občas rupou nervy....a když pak ještě třeba malej bulí přes den, je mi to líto, chce se mi brečet a právě si říkám, co dělám špatně.....psychika dělá moc.