Kdy jste přestaly budit miminko na krmení?

verie
19. zář 2017

Zdravím ženy,máme 3 měsíční miminko ( předčasně o 2 měsíce bylo narozená ) ,tudíž sme museli budit i v noci na krmení ( jsme na um) po 3h .už se blížíme ke 4kg ,kdy jste přestaly prcky budit vy ? Máme daný časový režim tak bych si ho nerada rozházela.
Krmíme v 23, ve 2 ráno ,v 5 .říkám si že bych vynechala ve 2 .jenže nemám jistotu že vydrží až do těch 5. Nevím jestli zvládne vypít víc když navyšuju dávkování tak dycky blije než si zvykne.diky

smudlinka24
19. zář 2017

Meli jsme to skoro stejne ( kojeni + dokrm) a tenhle 3 hodinovy rezim jsme dodrzovali do konce sestinedeli podle pokynu mudry. Rikala, ze tyhle prckove by si mohly rozhodit krevni cukr - pozdeji riziko vzniku cukrovky a predcasne roztahovani zaludku. Nejsem mudra, tak jsme to chtenechte dodrzovali a od te doby krmime jak si mala rekne nebo nez mi nepraskaji prsa ve svech (v noci).

verie
autor
19. zář 2017

No radši už se zeptám teda DR. Já kdybych to nechala jak si malá řekne nemohla bych jít nikam takhle vím v kolik jíme a podle toho můžu ven.ale vy kojite tak je to jiný.

smudlinka24
19. zář 2017

To se vam pak ustali a uz budete vedet jak dlouho vydrzi bez zvance. To ja prave nikam nemuzu, protoze odstrikavani moc nejde. Urcite se zeptejte, ale co mam zkusenost, tak je to co clovek (mudra), to nazor.

verie
autor
19. zář 2017

No ta moje zas má zkušenosti s nedonosenyma takže vědět bude.

swetlusska
19. zář 2017

Náš je taky o 2 měsíce korigo. V porodnici před propuštěním už jsme jedno noční krmení taky vynechávali, i mě samotný přišlo na hlavu ho budit kvůli jídlu, když nechtěl. A doma si to upravil taky podle sebe a všechno je v pohodě.

linee
19. zář 2017

@verie urcite se zeptej sve dr.,podle mne vynechat jde,ale ja bych vynechala az kdybys videla,ze pribira,jak ma.Ja mela donosenatko,ale hodne zle pribirala,takze jsem budit musela.Prestala jsem az kolem 4.mesice,kdyz zacala diky prikrmum lepe pribirat.