• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Časté buzení v noci i po 1,5 roce. Co mám dělat?

28. června 2009 
jé holky tak tohle je téma přesně pro mě!!!Já mám taky doma nočního nespavce.Večer usne a během noci brečí a to tak je každý den až do rána.Manžel je pak nevyspalý moc do práce...Co na to radíte?
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ivulinda: no já ti na to neporadím asi nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bych spíš poradila manžovi, at chodí spát vedle, nebo se v noci střídáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to mám tak, že v pátek a v sobotu spí malej s našima, sice je to vedle v pokoji, takže ho někdy slyším, jak brečí...ale většinou spím jak zařezaná :sunglasses:
25. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
na vojtiskovi je videt ze chce spat, ale proste mu to nejde. je mi ho lito:( dneska mu dam cipek uz odpoledne a pak na noc a zitra poreferuju jak sme dopadli. musi ho trapit zoubky, protoze jeste minulej tejden spal celou noc a najednou jak kdyz utne. to neni jentak. a u nas v posteli ho nechci, to uz se nevyspim vubec.
25. čer 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo, jinak..jak to máte s tatkama, který chrápou? :sweat_smile: MP chrápe příšerně, takže když tu je, tak maj malýho též naši, páč to by Tygr nespal ani minutu :confused: ale kdybysme spolu byli každej den, tak s náma by teda spát nemoh, musel by chodit vedle..já bych to chrápání stejně nevydržela dýl jak 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas chrapu ja, protoze mam rymu:slight_smile: a vyhodit z postele se teda nenecham:slight_smile:
25. čer 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, MM taky děsně chrápe a Anetka je evdle, tak jí to je jedno :wink: kdyby spala s náma v ložnici, tak nespí taky ani minutu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já to chtápání taky nesnáším, musím usnout dřív, jinak už mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já malinko doufám, že by se jí to spaní mohlo upravit na dovče, kde bude celý den lítat a plavat,... a bude vyřízená :wink: no uvidíme
25. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alishia: no to jeho chrápání se nedá vydržet, já ho tu mám každý druhý vikend na 2 dny, a už první noc mám 100 chutí ho zabít, natož každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já prej občas taky chrápu :sweat_smile: a malá taky když má rýmu
25. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já někdy taky..ale on chrápe, že to boří barák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je fakt neskutečný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss to je dobrý :slight_smile: jako ono se to někdy dá vydržet a někdy vůbec.Když jde spát třeba ve 20hod.což už musí být extra unavená tak se pak budí večer s brekem a vzbudí se ve 2ráno a usíná až třeba v 5ráno :angry: to je o nervy a když jde spát později třeba kolem 22hod.tak spí do té půl 8-8.takže to je všelijaké!!Vy bydlíte s rodiči někde na baráku?
25. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ivulinda: ne, bydlíme v 3+1, 60m čtverečních..ale MP jen dojždí, takže jsme tu 3dospělí..no už jsem zvyklá, dá se to, s rodičema nemám žádnej problém :wink:
25. čer 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám pomohlo prostě přestat k Filípkovi v noci vstávat.. pořád se budil na mlíčko a na dudu... no děs, ale když mu byl rok a už krásně papal, tak jsem ho nechala v noci bez mlíčka, když se vzbudil, tak jsem tam šla, dala dudlíka a odešla. Jasně že řval, ale vydrželi jsme to a do týdne se nebudil vůbec a od 13 měs spí celou noc a vzbudí se tak 1 x za měsíc, když má rýmu nebo ho něco trápí..ale samozřejmě to nemusí platit na všechny děti, a ještě pokud jsou děti kojený, skoro nikdy nespí celou noc..
25. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky je to na pytel, my máme 15 měsíců už jsme tak nějak spinkaly hezky a ted nám rostly 3 stoličky, a další 4 zoubky se nám prořezávají ale už asi 3 týdny a pořád nïc a zase spíme na prd, a to jsem ráda, že už usne sama ještě skoro v roce jsem jí musela uchovat..ted se budí tak na půl 2 dám mlíčko někdy dřív a pak si jí musím dát k sobě, pže jsem hotová abych vstávala k postýlce :astonished: a to že jí mám u sebe je taky špatně, ale to spí docela dobře, ale štve mě to spala už hezky a sama, tak nevím zda je to zoubkama a zase se to spraví, nebo mě zkouší a já se dám! mlíčko by už nemusela v noci mít, jenže přes den ho nepije a jsem ráda, že aspon v noci..spíme sami tatka spí v obýváku, tak se hezky vejdeme do naší postele, ale je to fakt na budku teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky nevím co s tím!!
25. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kacka79 tak to vám závidím...ale já ji nemůžu nechat řvát jelikož malá spí s náma v ložvnci v 2+1 :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za pár měsíců bychom s eměli už konečně přestěhovat na barák :grinning: A malá už UM nedostává a nedostávala ho ani jak měla asi 8měsíců přes noc.to spala celou noc a ted tohle :angry:
25. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, tak opět horor...co usnul, tak se mlel a budil..a v 6budíček a vysmátej jak sluníčko :rolling_eyes: jsem fakt mrtvá už :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss my měly to samé ALE...ve 2ráno byla vzhůru a to do půl 6 pak to zabalila s obrovským řevem a to samé bylo i ráno a spala až do půl 11 dopoledne :angry: už jsem s toho pomalu zoufalá a neštastnááááá :angry: :frowning2:
26. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malá dneska vstávala ve 22, v 1 a ve 4 :rolling_eyes: spala do 7 :rolling_eyes: já už nevím, co s ní je :confused: na štětsí k ní vstával manža, já byla s kámoškou na víně, tak jsem nic neslyšela :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja dala vcera malymu panadol cipek, a spal celou noc, sice sme vstavali ve 4:15, ale spal:slight_smile: u nas sou to 100%zuby.
26. čer 2009 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nejhorší je, že jsem tak přetažená, že jsem včera ještě ve 12 čučela do stropu..a ted když spí, tak se mi nechce :angry:
26. čer 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zkusím dneska taky panadol, podle mě jí něco musí budit..bolest, mlácení o šprušle, to není normální :unamused:
26. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak Tygr děsně pil, stáhnul skoro půl litru pití :confused:
26. čer 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin a nemas teplo v izbe? mne sa tak malá mrví a zle spi ked jej je teplo, ona musí mat vyslovene zimu v izbe potom spi jak dudel :wink:
26. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
k.a.t.k.a. to nemyslim, navíc nespí přikrytej vůbec :confused:
26. čer 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše malá taky potřebuje zimu v pokoji...Je na to zvyklá od malička,protože nepřetápíme byt takže máme doma jakoby zimu a je jí dobře.Mě se taky špatně spí v teple a jak je zima tak se mi spí fajně :slight_smile: Jo a taky se pořád odkrývá večer takže jí je teplo
26. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
luucia tak to malá nezůstane s manželem večer,Ada je až moc zvyklá na mě takže by to večer neklaplo kdybych nebyla doma.Když někam chci jít tak jedině musíme dát malou našim a pak můžu dělat JUCHŮŮ :grinning: někde
26. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved ani moja nespí prikryta, mne osobne sa vzdy zda ze v izbe je fajn ale pre nu je to moc teplo, ja fakt musim mať nonstop vetračku otvorenu aby ona bola spokojna a to mne už je zima a krpatá si spí odokrytá a ma teplé nohy čo nechapem :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
k.a.t.k.a.takže když se děti odkrývají to znamená,že jim je teplo?a co když ji nepřikryju celou noc?když spím?
26. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ivulinda: my vůbec peřinu nepoužíváme..prostě leží na posteli v overalu :wink:
26. čer 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moja ma klasicke pyzamo, ponozky nedavam, takze ma hole chodidla

ivulinda mne sa tiez stane ze sa v noci nezobudím, tak vtedy je neprikryta co uz :sweat_smile: ale zatial z toho neochorela :sunglasses:
26. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my taky peřinu nepoužíváme, kolikrát si říkám, jestli jí není zima , nenastydne atd... Jestli to třeba není divný, ale takhle se jí spí dobře. Párkrát jsem jí přikryla, a pak se v noci mlela a pak vzbudila, asi jí ta peřinka vadila..
Takže myslíte, že je to normální, když spí bez peřiny? :unamused:
26. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek