Časté buzení v noci i po 1,5 roce. Co mám dělat?

sisstin
23. čer 2009

čau holky..začínám být zase zoufala 😝 malej je od 6m velmi špatnej noční spáč, okolo roku jsem vstávala třeba 5x do hodiny, ted je to teda lepší...ale stejně min. 5x vstanu, bud na dudlík, nebo na čaj nebo má prdy, nebo má noční můry, to nejčastěji 😒 chodí spát okolo 21:00 a v 6:00 už straší, otvírá mi oči, skáče mi po hlavě atd. 😝 ..přes den spí 2-3hodiny, ale opět trhaně...

má tu někdo stejně nespavé dítko? Známé holčička se budí ještě ve 3 letech, slyšela jsem, že jsou na to homeopatika..ale celkem už nevěřím ničemu... 😝

ivulinda
25. čer 2009

jé holky tak tohle je téma přesně pro mě!!!Já mám taky doma nočního nespavce.Večer usne a během noci brečí a to tak je každý den až do rána.Manžel je pak nevyspalý moc do práce...Co na to radíte?

sisstin
autor
25. čer 2009

ivulinda: no já ti na to neporadím asi nic 😝 prostě vydržet 😝 jinak bych spíš poradila manžovi, at chodí spát vedle, nebo se v noci střídáte 😝 já to mám tak, že v pátek a v sobotu spí malej s našima, sice je to vedle v pokoji, takže ho někdy slyším, jak brečí...ale většinou spím jak zařezaná 😎

alishia
25. čer 2009

na vojtiskovi je videt ze chce spat, ale proste mu to nejde. je mi ho lito:( dneska mu dam cipek uz odpoledne a pak na noc a zitra poreferuju jak sme dopadli. musi ho trapit zoubky, protoze jeste minulej tejden spal celou noc a najednou jak kdyz utne. to neni jentak. a u nas v posteli ho nechci, to uz se nevyspim vubec.

sisstin
autor
25. čer 2009

jo, jinak..jak to máte s tatkama, který chrápou? 😅 MP chrápe příšerně, takže když tu je, tak maj malýho též naši, páč to by Tygr nespal ani minutu 😕 ale kdybysme spolu byli každej den, tak s náma by teda spát nemoh, musel by chodit vedle..já bych to chrápání stejně nevydržela dýl jak 2 dny 😝

alishia
25. čer 2009

u nas chrapu ja, protoze mam rymu🙂 a vyhodit z postele se teda nenecham🙂

luucia
25. čer 2009

siss, MM taky děsně chrápe a Anetka je evdle, tak jí to je jedno 😉 kdyby spala s náma v ložnici, tak nespí taky ani minutu 😝 Já to chtápání taky nesnáším, musím usnout dřív, jinak už mám smůlu 😝

Jinak já malinko doufám, že by se jí to spaní mohlo upravit na dovče, kde bude celý den lítat a plavat,... a bude vyřízená 😉 no uvidíme

sisstin
autor
25. čer 2009

alishia: no to jeho chrápání se nedá vydržet, já ho tu mám každý druhý vikend na 2 dny, a už první noc mám 100 chutí ho zabít, natož každej den 😝

luucia
25. čer 2009

já prej občas taky chrápu 😅 a malá taky když má rýmu

sisstin
autor
25. čer 2009

já někdy taky..ale on chrápe, že to boří barák 😅 😅 😅 😅 😅 to je fakt neskutečný 😝

ivulinda
25. čer 2009

siss to je dobrý 🙂 jako ono se to někdy dá vydržet a někdy vůbec.Když jde spát třeba ve 20hod.což už musí být extra unavená tak se pak budí večer s brekem a vzbudí se ve 2ráno a usíná až třeba v 5ráno 😠 to je o nervy a když jde spát později třeba kolem 22hod.tak spí do té půl 8-8.takže to je všelijaké!!Vy bydlíte s rodiči někde na baráku?

sisstin
autor
25. čer 2009

ivulinda: ne, bydlíme v 3+1, 60m čtverečních..ale MP jen dojždí, takže jsme tu 3dospělí..no už jsem zvyklá, dá se to, s rodičema nemám žádnej problém 😉

kacka79
25. čer 2009

Nám pomohlo prostě přestat k Filípkovi v noci vstávat.. pořád se budil na mlíčko a na dudu... no děs, ale když mu byl rok a už krásně papal, tak jsem ho nechala v noci bez mlíčka, když se vzbudil, tak jsem tam šla, dala dudlíka a odešla. Jasně že řval, ale vydrželi jsme to a do týdne se nebudil vůbec a od 13 měs spí celou noc a vzbudí se tak 1 x za měsíc, když má rýmu nebo ho něco trápí..ale samozřejmě to nemusí platit na všechny děti, a ještě pokud jsou děti kojený, skoro nikdy nespí celou noc..

janinininka
25. čer 2009

holky je to na pytel, my máme 15 měsíců už jsme tak nějak spinkaly hezky a ted nám rostly 3 stoličky, a další 4 zoubky se nám prořezávají ale už asi 3 týdny a pořád nïc a zase spíme na prd, a to jsem ráda, že už usne sama ještě skoro v roce jsem jí musela uchovat..ted se budí tak na půl 2 dám mlíčko někdy dřív a pak si jí musím dát k sobě, pže jsem hotová abych vstávala k postýlce 😲 a to že jí mám u sebe je taky špatně, ale to spí docela dobře, ale štve mě to spala už hezky a sama, tak nevím zda je to zoubkama a zase se to spraví, nebo mě zkouší a já se dám! mlíčko by už nemusela v noci mít, jenže přes den ho nepije a jsem ráda, že aspon v noci..spíme sami tatka spí v obýváku, tak se hezky vejdeme do naší postele, ale je to fakt na budku teda 😝 taky nevím co s tím!!

ivulinda
25. čer 2009

kacka79 tak to vám závidím...ale já ji nemůžu nechat řvát jelikož malá spí s náma v ložvnci v 2+1 😒 😝 ale za pár měsíců bychom s eměli už konečně přestěhovat na barák 😀 A malá už UM nedostává a nedostávala ho ani jak měla asi 8měsíců přes noc.to spala celou noc a ted tohle 😠

sisstin
autor
26. čer 2009

holky, tak opět horor...co usnul, tak se mlel a budil..a v 6budíček a vysmátej jak sluníčko 🙄 jsem fakt mrtvá už 🙄

ivulinda
26. čer 2009

siss my měly to samé ALE...ve 2ráno byla vzhůru a to do půl 6 pak to zabalila s obrovským řevem a to samé bylo i ráno a spala až do půl 11 dopoledne 😠 už jsem s toho pomalu zoufalá a neštastnááááá 😠 ☹

luucia
26. čer 2009

Tak malá dneska vstávala ve 22, v 1 a ve 4 🙄 spala do 7 🙄 já už nevím, co s ní je 😕 na štětsí k ní vstával manža, já byla s kámoškou na víně, tak jsem nic neslyšela 😅 😅

alishia
26. čer 2009

tak ja dala vcera malymu panadol cipek, a spal celou noc, sice sme vstavali ve 4:15, ale spal🙂 u nas sou to 100%zuby.

sisstin
autor
26. čer 2009

nejhorší je, že jsem tak přetažená, že jsem včera ještě ve 12 čučela do stropu..a ted když spí, tak se mi nechce 😠

luucia
26. čer 2009

zkusím dneska taky panadol, podle mě jí něco musí budit..bolest, mlácení o šprušle, to není normální 😒

sisstin
autor
26. čer 2009

tak Tygr děsně pil, stáhnul skoro půl litru pití 😕

k.a.t.k.a.
26. čer 2009

sisstin a nemas teplo v izbe? mne sa tak malá mrví a zle spi ked jej je teplo, ona musí mat vyslovene zimu v izbe potom spi jak dudel 😉

sisstin
autor
26. čer 2009

k.a.t.k.a. to nemyslim, navíc nespí přikrytej vůbec 😕

ivulinda
26. čer 2009

Naše malá taky potřebuje zimu v pokoji...Je na to zvyklá od malička,protože nepřetápíme byt takže máme doma jakoby zimu a je jí dobře.Mě se taky špatně spí v teple a jak je zima tak se mi spí fajně 🙂 Jo a taky se pořád odkrývá večer takže jí je teplo

ivulinda
26. čer 2009

luucia tak to malá nezůstane s manželem večer,Ada je až moc zvyklá na mě takže by to večer neklaplo kdybych nebyla doma.Když někam chci jít tak jedině musíme dát malou našim a pak můžu dělat JUCHŮŮ 😀 někde

k.a.t.k.a.
26. čer 2009

no ved ani moja nespí prikryta, mne osobne sa vzdy zda ze v izbe je fajn ale pre nu je to moc teplo, ja fakt musim mať nonstop vetračku otvorenu aby ona bola spokojna a to mne už je zima a krpatá si spí odokrytá a ma teplé nohy čo nechapem 😅

ivulinda
26. čer 2009

k.a.t.k.a.takže když se děti odkrývají to znamená,že jim je teplo?a co když ji nepřikryju celou noc?když spím?

sisstin
autor
26. čer 2009

ivulinda: my vůbec peřinu nepoužíváme..prostě leží na posteli v overalu 😉

k.a.t.k.a.
26. čer 2009

moja ma klasicke pyzamo, ponozky nedavam, takze ma hole chodidla

ivulinda mne sa tiez stane ze sa v noci nezobudím, tak vtedy je neprikryta co uz 😅 ale zatial z toho neochorela 😎

power700
26. čer 2009

Ahoj holky, my taky peřinu nepoužíváme, kolikrát si říkám, jestli jí není zima , nenastydne atd... Jestli to třeba není divný, ale takhle se jí spí dobře. Párkrát jsem jí přikryla, a pak se v noci mlela a pak vzbudila, asi jí ta peřinka vadila..
Takže myslíte, že je to normální, když spí bez peřiny? 😒