Časté buzení v noci i po 1,5 roce. Co mám dělat?

sisstin
23. čer 2009

čau holky..začínám být zase zoufala 😝 malej je od 6m velmi špatnej noční spáč, okolo roku jsem vstávala třeba 5x do hodiny, ted je to teda lepší...ale stejně min. 5x vstanu, bud na dudlík, nebo na čaj nebo má prdy, nebo má noční můry, to nejčastěji 😒 chodí spát okolo 21:00 a v 6:00 už straší, otvírá mi oči, skáče mi po hlavě atd. 😝 ..přes den spí 2-3hodiny, ale opět trhaně...

má tu někdo stejně nespavé dítko? Známé holčička se budí ještě ve 3 letech, slyšela jsem, že jsou na to homeopatika..ale celkem už nevěřím ničemu... 😝

sisstin
autor
26. čer 2009

power: já tu peřinu nějak neřešim, tělíčko má normoš teplotu...tak ji asi nepotřebuje...jakmile ho přikreju, tak se okamžitě odkope..takže už to ani nezkoušim 😉

power700
26. čer 2009

siss- u nás je to samý, taky se odkope, prostě jí nechce, tak to neřeším. 😉

riniki
26. čer 2009

no moje malá taky peřinu nesnáší.když není přikrytá,spí o moc klidněji.i když-je to taky šílený nespavec ☹

sisstin
autor
26. čer 2009

holky, ted spí..ale už byl 3x vzhůru 😕

k.a.t.k.a.
26. čer 2009

sisstin tak skus premiestnit postel alebo mu daj hlavu tam kde mal nohy .. aj to mi zvykla malá robiť že si lahla opačne či už v postielke alebo aj posteli velkej

ja som našim vravela, ze miesto kuchyne by mali mať spálnu, lebo ked v nej sedím tak ma vkuse bere na spanie 😀

sisstin
autor
26. čer 2009

k.a.t.k.a.: on za tu noc procestuje celý letiště různými směry 😉

ivulinda
26. čer 2009

Tak já malé dávám někdy ponožky.pokud má studené nožky tak jí ponožky dám pokud je takové teplo tak nedávám...Jinak se děti nemají přehřívat takže se snažím aby měla normální teplotu,večer skusím jaká je a podle toho přikryju nebo trochu poodkryju

k.a.t.k.a.
26. čer 2009

sisstin no tak mu skus urobiť fakt zimu v izbe v noci a uvidis, za to nič nedáš 😉 len tebe bude možno trochu zima 😀

sisstin
autor
26. čer 2009

k.a.t.k.a.: u nás to moc nejde, bydlíme na sídláku..a celou noc tu řvou ožralové, štěkaj psi atd. 🙄

ivulinda
26. čer 2009

riniki ted mě tak napadlo naše malá spí taky klidněji když není přikrytá 🙂 No jo,že mě to nenapadlo dříííív

riniki
27. čer 2009

ivulinda:no vidíš,něco na tom nepřikrytí bude 😉

jandalinka
27. čer 2009

ivulinda:jo,jo,také jsem zjistila,že malá spinká v pohodě celou noc,když není přikrytá a v místnosti je chládek 😉 .Já ji chodím zakrývat a do půl hodiny je vzhůru,ale to mě se někdy zdá,že je tam až moc chladno a at se nenachladí,ale je jí asi v tom dobře 🙂 .
Malá se mi začalo za poslední měsíc budit tak 2xza noc a pravidelně kolem 3:00 a nechce prostě spát a vzít k nám do velké postele,tak to udělám samozřejmě než jí poslouchat a rušit sousedy.Někdy ji i probudí štěkot či auto,hm 😉

alexiss27
27. čer 2009

power700 moj maly sa tiez rozkopava hoci ho vecer zakrijem perinou do rana je na nej 🙂 vyriesila som to tak ze som mu na spanie davam pancusky, ponozky bodynko s dlhym rukavom a na vrch tenky overalik s kratkymi nozkami a rukavmi. Tak mam istotu ze mu nieje zima v noci ked sa vykope na perinku.

Inak co sa tyka toho casteho budenia, Jurko bude mat 1.8. 17 mesiacov, budil sa mi 5 x za noc, chvala bohu cumlik nema tak sa budil len na kojenie, uz som z toho bola vycerpana tak som to vyrieslia z manzelom tak ze sme z postielky odstranili bocnicu a postielku sme prilozili k mojej strane postele, tak mam Jurka po ruke a zvikol si v noci obsluzit sa aj sam 🙂 🙂 🙂 ...

k.a.t.k.a.
27. čer 2009

alexiss tak nenaobliekam malu na noc ani v decembri 😕 😅 vsak to je strasne moc 😅 Mne malá v roku a pol v lete spávala v bodycku s kratkym rukavom aj kratkymi nohami 😅

sisstin
autor
27. čer 2009

mně to teda taky přijde až moc, ale některý děti jsou zmrzlý 😉

včera to docela šlo, vzbudil se tak 3x a nemlel se, takže dobrý..a dneska ho maj naši..a já místo toho, abych spala..tak tu nasávám víno a sedím u koně 😝

alexiss27
27. čer 2009

k.a.t.k.a no aj mne sa to zdalo vela ale skusala som od toho najmenej a stale mu bolo zimka mal studene ruky aj nohy a takto je v pohode spinka a je mu teplucko 🙂 , este k tomu byvas v byte alebo dome? ja byvam v starom dome ktory opravujeme ma 50 rokov tak si vies predstavit ake to tu je navyse je cely podpivniceny a od podlahy tiez ide zima...maly je na toto dost haklivy tak preto taka cibulka 🙂

luucia
28. čer 2009

Tak jsem se dneska řídila vaší radou..v noci nepřikrývat...a vzbudila se jen 1x ve 3 😵 😵 😵 a pak spala do 7 😵 Takže u nás dneska super noc 😵

alexiss27
28. čer 2009

Dobre ranko 🙂 no my sme dnes prvy krat spali v kuse od 20:00 do 5:00 a som sa velmi cudovala ked som sa zobudila cela dolamana 🙂 uz som si akosi zvikla nespat celu noc 😉

riniki
28. čer 2009

malá taky dnes docela chrněla,pořád tady prší,takže i ten vzduch je takový "spací" 🙂

alexiss27
28. čer 2009

jj aj Jurko teraz drieme hlavne ked ho kojim , ako nahle dokojim tak vystreli ako strunka a uz zasa santi.... 🙂