Častější buzení na kojení skoro 5ti měsíčního miminka

suki
13. led 2008

Ahoj holky naše malá má 4,5měsíce a po porodu asi do 3,5měsíce spinkala úplně úžasně, zhruba ve 20:0 šla spinka a spala klidně až do 1:00hod., pak jsme nakojili - vzbudila se ve 4:00hod a pak třeba v 7:00hod. No a teď poslední dobou vstává ve 22:00hod., v 1::00, ve 3:00, v 6:00 a třeba v 8:00.No prosrě záhul. Zatím jen kojím. Myslíte, že už jí to třeba nestačí? Jinak přibírá dobře, ve 4 měsících měla 6365g a 62cm. Tak nevím, jstli bych už jí neměla něco přidat, ale všude píší, že když člověk kojí, tak má počkat aspoň do těch 6-ti měsíců s příkrmi.jak to vidíte nebo máte s prcky vy? Děkuju. 🙂

suki
autor
18. led 2008

lukynek díky moc 😀

suki
autor
18. led 2008

betka 007 tak to je teda dost dobrý, tak to ses vyspala co? Tak ať vám to vydrží, já to zatím nechám tak a uvidím, malá má každou noc jinou, někdy spí líp a někdy hůř, tak uvidím jak se to bude vyvíjet. 😉

betka007
21. led 2008

suki, ani je to dobre, aspon u nas, ze uz nestavam kazde 2-3 hodiny krmit. 😉

yenn
21. led 2008

suki, vzdyt Ti spinka krasne....co ja bych dala za takove intervaly 😕

suki
autor
21. led 2008

betka007 tak to je super a já jsem zas včera nestačila valit oči, Nikolka vtala o půlnoci a pak až v 6:00ráno takže taky dost dobrý... 😀 😀

betka007
22. led 2008

suki no vidis, to je super 🙂 , vyspala si sa 🙂

vercasindel
8. led 2017

Taky si nevim rady,mame 5m dceru,ktera se budila temer mesic 1-2x za noc.Pres svatky mela rymu a od te doby se budi co dve hodiny.Pri poslesnim vecernim kojeni place,protoze vycuca obe prsa a ma hlad.Nastesti se mi podari rano trosku odstrikat a to ji vecer dam na dokrmeni.4 dny prikladam co hodinu pres den...v noci se takto budi sama.Piji meltu,kojici caje...doted jsem mela mlicka dost.Jednu noc jsem zkousela lahvicku,vypila 220ml,coz nikdy nebylo...mozna dohnala hlad ze dne:(.Zacinam v case obeda zkouset zeleninku,ale chtela bych plne kojit alespon ten mesic jeste.Prinejhorsim mam plny mrazak MM,tak by mi to na ten mesic melo vyjit.

kika_21
8. led 2017

@vercasindel Když jí dáš brambor, mrkev-a budeš sledovat, jestli to dobře snáší, tak nic nezkazíš-kojit v klidu budeš i dále-jen klid, chce to si odpočinout-a to hlavně maminka-nevyspalá. Je už velká, takže celkem o nic nejde. Bude se kojit dále-postupně s příkrmy.Po zelenině jsem přidávala bílý jogurt a to tak v 17 hodin a trochu, potom jsem před spaním kojila-víceméně dle potřeby dítěte. Klidně zapily zeleninu, nebo i před příkrmem pily, když se potřebovaly po procházce rychle nakrmit a než jsem ohřála předkrm-dělala jsem je doma.