Chce spát jen v lehátku. Máte zkušenost?

chimera1984
21. bře 2010

Ahojky,
všechny moc zdravíme a prosíme o radu. Naše Žanetka má přes 6 měsíců a večer krásně usínala v postýlce, přes den jsem to řešila lehátkem, kde jsem párkrát houpla a ona krásně spinkala. Bohužel už pátý den zažíváme večer peklo, malá nechce usínat, spinka sama v postýlce také ne, ani uklidnit houpáním v ruce ne. Jediné co pomáhá je lehátko. Hrozně brečí, i přes den je dost nerudná, přestala i jíst, hodně to šulí. Máte někdo nějaké zkušenosti?
Děkuji moc za odpověd.
Martina

cervenec
21. bře 2010

možná malou zlobí zoubky, našé malá totiž zrovna dnes předvedla scénu a ztichla jen když něco kousala 😉 takže mě hned napadlo tohle 😀

chimera1984
autor
21. bře 2010

taky mě to napadlo, ale nic jsem nikde nenahmatala tak pořád čekám co se z toho vyklube

kacamura
21. bře 2010

růst zoubků trvá docela dlouho.... začíná je to kolikrát bolet už dva měsíce před tim než se vyklube první zub.... u nás si tím taky nejsem jistá, ale spousta lidí mi tvrdí, že by to mohly bejt zoubky.... tak zkus koupit ten gel na zoubky a namazat jí tim dásničky jestli se to sklidní....

beruska24.9.
21. bře 2010

Malá příšerně slintala od 3.m. a první zoubek vylezl 4m.+3t. Pak bych chvíli ´´klid´´ a už zase hrozně slintá, je protivná, všechno si rve do pusinky. Tak také myslím, zda nezačínají zlobit další zoubky. No, zatím jsem nic neobjevila, ani náznak. Ale podle dosavadních zkušeností to vypadá na zoubky. Uvidím za měsíc, zda bude nějaký pokrok 😀

beruska24.9.
21. bře 2010

Jinak co se gelu týče, když už byly vidět čárky (zoubky) používala jsem gel Citrovital. Nevím jestli pomáhal, ale hlavně chutnal 😀 a malá se vždy na chvíli zklidnila.

beruska24.9.
21. bře 2010

Pokud máš podezření na zoubky, tak je tu téma ´´první zoubky´´, tam se možná dozvíš víc.

Už odtud mizím, neb kecám sama se sebou, ještě ze mě bude cvok 😀