Co udělat, aby 3 letá dcera usínala sama?

brnda
7. lis 2007

ahoj mam 3 letou dceru naučili jsme si ji tak,že s ni musime chodit spat bud ja nebo manžel jinak neusne poradte co udelat aby usinala sama mam maliho syna a když manžel neni doma tak nestiham

danullinnka
7. lis 2007

ahojky,já mám skoro 3letého syna a 4měsíčního,taky byl ten starší zvyklý,že s ním šel někdo spát.Jak jsem přijela z porodky,tak jsem ho dávala spát samotného,řekla jsem,že se Luky musí ještě napapat a pak za ním hned přijdeme spinkat,měl i plyšáka,někdy pobrečel,někdy usnul v pohodě.ted už nechce po o spávat,takže večer je ukládám oba zároven.starší usne okamžitě,prcek chvilku po něm.

didina
15. únor 2008

ahojky mám 23 měsíčního kluka,ktery si vynucuje kojení před spaním.Když mu nedam hrozně pláče a po delší době vyhraje.jak odnaučit bez nějak zvlašt krutych metond.děkuji za každou odpověd

kulicka
16. únor 2008

Ahoj didi, ja myslim, ze mu muzes kojeni zamenit za jiny ritual pred spanim. Precteni pohadky napriklad.
Brndo, ty bys mohla zkusit zavyst dceri prave takovy ritual, chce to vysvetlit, co po ni chces a pak se toho drzet. Drzim palecky.

didina
23. únor 2008

ahoj kuličko,zkoušíme dělat všechno možné čteme,povidáme i zkusíme dát do postele a ve finále malý řekne:Mami ham jo,hají jo.Takže stále vyhraje.

te_reza
Autor odpověď smazal
Zobraz