Dcera je závislá na "spacím" polštářku. Bez něj neusne

radkar
23. srp 2009

Ahoj, máte někdo stejnou zkušenost? Moje dcerka má na spaní takový malinký polštářek. Je na něm už úplně závislá.Jak není v postýlce přímo tenhle polštářek, tak bez něj prostě neusne.Hledá ho a pláče. Musíme ho tahat všude na dovolené a když chci, aby spala v kočáře ,tak i na procházky.Je to čím dál horší, už ho musí mít i přes den pořád po ruce, když jsme doma. Vím že to není na vadu, jen by mě zajímalo, jestli je takhle prdlý jen moje dítě 😀

fajn
23. srp 2009

radi není zblblá jenom ta tvoje. Didka má zase kapesníky a kočky (samozřejmě plyšovy).
Od ségry kluk budou mu v lednu 3 tak ten má taky polštářek a ještě mu říká Jaga. Když jeli teď na dovolenou tak brali nunošáka a hlavně Jagu. Nesmí se ani prát protože pak to není ono. 😀 😀 😀

luucia
23. srp 2009

Ahojky,
máme stejný "problém" 😉 Ale malá není závislá na nějakým malinkým polštářku, ale na kojícím polštáři 😅 Taky ho všude musíme vozit, takže při téhle velikosti je to docela problém 😅 K tomu má ještě 2 medvídky, bez kterých by taky nikdy neusla 😝 Plus po každé když pije, musí ležet na tom polštáři a mít tam ty medvídky 🙄 Minulý víkend spala u našich a byla tak vyřízená, že si nevšimla, že jí mamka zapomněla do postýlky dát ten polštář 😕 ale doma si to bez něja nedokážu představit 😖

tomasek06
23. srp 2009

Můj malý je zase závislý na plínce. Bez ní vůbec neusne a musí jí mít pořád v posteli 😀

luucia
23. srp 2009

No holky, my jsme asi před 14ti dny ztratili jejího milovanýho medvídka a byl to teda řev šílenej 😒 Mám doma v zásobě ještě jednoho, ale ten je novej a ona to hned poznala, že to není on 😖 To bylo večer usínání 🙄 Ted už vzala na milost toho novýho medvídka, ale dalšího náhradníka, kdyby sjme ho zase ztratili, už nemám 😕

gilotek
23. srp 2009

tak u nás nic takového nemáme 😀
Marťa nemá od narození nic co by v postýlce potřeboval, a to jsme mu zkoušeli dát polštářky, medvídky aj, jestli si něco neoblíbí a ono nic. A to mu budou 2 roky 😉

jabjunka
23. srp 2009

Malej je taky závislej na plínkách-mazlilkách,musí mít dvě a ty si nažmoulá pod hlavu,jinak spátnebude.A k tomu má pejska,napůl pletenýho,napůl šitýho,už vypadá hrozně,ale vyprat ho můžu jen v zimě,když vím,žeuschne rychle na topení. 😀

akzeret1
23. srp 2009

My máme panenku s dlouhejma vlasama ted už "dredama"malá bez ní neusne šmudlá se těma vláskama v oušku na nosíku po obličeji a takhle usíná,když se v noci vzbudí volá "nána" bez ní by absolutně neusnula,když jí někdy zapomeneme doma musíme se pro ní vrátit jinak by to nešlo

marinka
23. srp 2009

Malá si zamilovala na spaní takovou velkou plyšovou žirafu, dobře se jí drží kolem krku 😀 a měla období,kdy by bez ní taky absolutně neusnula, nešla si lehnout, dokud žirafka neležela v postýlce 😀 Ale poslední dobou už si plyšáky různě střídá a občas si vezme i něco jiného, dneska usnula s leporelem v náručí 😀

kristi
23. srp 2009

mela plinu a dudlika, bez toho neusla, jakmile jsme se dudla zbavily, tak odhodila i plinu a ted uz usina bez niceho

audri
23. srp 2009

Malá si taky vybrala polštářek. S kočičkama. Ale běda ho vyprat, to je křiku tři kopce. Takže spí s ušmoulaným polštářkem a je spokojená. A to jsme ji podstrkovali do postýlky různé plyšáčky, ale polštářek sebrala taťkovi a byla ráda, že si ho ukořistila.

martimarti
23. srp 2009

My máme na spaní a mazlení psa:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

A nepřejte si vidět, když jsem ho musela vyprat, protože byl ožvejkaný, špinavý a zapáchal a malá zjistila, že se točí v pračce.

reruna
24. srp 2009

Aho, já myslím, že je to úplně normální v tomhle věku, i podle psychologů je to v pořádku, že se dítě upne na nějakou hračku či věc, spíš bych se divila, kdyby ne 🙂 My máme plyšového medvídka a nedáme bez něj ani ránu, taky podle toho vypadá, naštěstí je prací a koupila jsem stejného do zásoby , kdyby se tento náhodou ztratil a zkusmo jsem ho zkoušela podtsrčit, ale ten nový je prostě bléééé 😀

radkar
autor
24. srp 2009

To jste mě všechny pobavili. Jsem ráda, že na tom nejsme sami. S tím praním to je pravda, taky musím vždycky polštářek honem vyprat a vysušit třeba fénem, aby zase na spaní byl. Polštářek už je fatk šílenej, ale prostě ho nedá z ruky 😀 Blbý je že se nedá ničím nahradit, zkoušela jsem jí koupit novej, že už je tenhle hroznej, ale prostě jsem neuspěla.

aajina
24. srp 2009

Naše malá nutně potřebuje šmrdlací plínku a hlavně Fanouška z KŠ, už vypadá dost děsně 😀 😀

kaleilah
24. srp 2009

tak my jsme na tom stejně, koupili jsme spacího medvídka, má krásně pastelový barvičky, je pořádně velikej, takže funguje i jako polštářek, peru ho každý týden, takže je jako novej 😀

zusma
24. srp 2009

Naše malá pořád nutně potřebuje mít u sebe deku,pod kterou spí. Musí ji mít blízko sebe u hraní, když kouká na tv, tak se jí musí přikrýt a chce ji i někdy u jídla 😒 To se jí teda snažím zatrhovat, a tak tou dekou musím být přikrytá alespon já,když ji krmím 😅
Když pláče a je rozčílená, tak hned tu deku hledá, asi ji nějak uklidňuje nebo co 🙂 A je zle,když jí tu deku převlíknu do čistého povlečení. To se rozčiluje,protože ji asi nemůže poznat, ale pak ji to vysvětlím a je zas klid 😉

kacka79
24. srp 2009

Tak myslim že každý dítě má svůj oblíbený předmět a polštářek je ještě lepší varianta 😵 My máme klíče od auta, takže pořád je někde hledáme a lovíme v bazénku atd. Manžel je moc rád 😀

dvojka
24. srp 2009

ahoj
naše Kika musí držet před spaním ponožky a běda jestli se v noci vzbudí a nemá je po ruce 😀

zusma
24. srp 2009

Ponožky 😀 to jsem se teda fakt pobavila :-; 😀 jak na to přišla?

dvojka
25. srp 2009

zusma-vim já! 😀
Prostě si z kraje vždy nějaké špinavé propašovala do postele a když jsem jí prokoukla(nemohla jsem najít určité ponožky)a ona je měla pod polštářem.Pak jsem jí dala jeden pár a ona s nimi spí(občas vyměnim).Ptala jsem se jí proč zrovna ponožky a řekla mi,že je musí mít 😀

anatanka
25. srp 2009

Skoro kazdy dite se zafixuje na nejaky predmet. Miri ma jen toho hroznyho dudlika. Ale manzelova dcera byla totalne zavisla na svoji maly dece, rikala ji Iša a zbavila se toho az nasilne ve ctyrech letech pri nastupu do skolky.

martimarti
25. srp 2009

Dvojka: když je musí mít, co nadělaš 🙂 🙂
To je hezký 😉 Jsou to miláčci 😉

Jinak já zjistila, že psa musím nutně vyprat, protože včera dostal napapat kašičku, bumbal čajík a byl s námi na procházce, malá ho za sebou tahala, takže čumáček má jako prase 😉 tak to bude zase boj, zítra má být pařák, tak ho ráno proženu pračkou, na balkon svítí slunce, tak během dopolední procházky uschne 😉

anta
25. srp 2009

Tak já mám klučinu, kterýžto je "závislý" na pouličních lampách, kvůli nim mi nechce v kočárku venku usnout, pořád na ně ukazuje a říká "hehehe" 😀 😀 😀

jaku
25. srp 2009

Tak u nás máme "muchlíka", takového zajíce - dětský mazlící minidečka s hlavou toho zajíce. Malej už mu říká důležitě "můj muchla" a bez něj ani ránu....Rozprostře si ho po obličeji a učima se šmrdlá v nose. Když je podrážděný přes den, okamžitě musí si najít muchlu, dá si ho přes obličej a chodí s ním, takže pak se většinou někde natáhne, protože si ho drží před očima. Chtěli jsme mu koupit jiného pro případ ztráty, ale to ne, žádný jiný už není ten správný muchla. No a když už musí jít do pračky, to je taky tragédie, hlavně když pak voní, tak chodí a reklamuje ho- ukazuje na něj jako že nevoní po jeho - to si zas musí do něj pracně naslintat 🙂 .

romana.st
25. srp 2009

Náš prcek je závislý na méďovi. Je to takový heboučký medvídek, kterého dostal od sestry, když se narodil. Měl ho celou dobu v postýlce a pak nastalo to období, kdy se stal závislákem. Tahá ho všude a minimálně 50x za den ho hledám, protože ho moje zlatíčko vždy někam schová a pak dokáže řvát "mija mija" i 20min. v kuse. Musím ho pořád prát, jelikož mu pořád žužlá čumák a ruku 😠 A bez něj by samo ani neusnul.