• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera najednou nechce jít sama spát. Nevím, čím to je

28. dubna 2009 
Dobrý večer, chci se zeptat zda nemá někdo podobný problém, mojá dcerce jsou skoro dva roky,nikdy jsme jí neuspávali, dali jsme jí pusinku, dali do postýlky a krásně usínala sama. Už asi tři dny ale brečí a nechce jít do postýlky takže jí uspáváme, nevím jak dál postupovat a čím to je že najednou začala plakat.
26. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Taky jsme měli takové období. Asi tři týdny jsem musela malému číst pohádky v posteli a čekat než usne. Pak ale začal zase usínat sám. Dodnes nevím co to měl za chvilky :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu? Tak to jsem ráda, že v tom nejsme sami, říkám si, že neni možný aby když jí teď začnu uspávat že se vrát zase k tomu, že bude usínat sama,ale třeba jo když se to podařilo Vám :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to přejde! Taky jsem z toho byla na nervy,že tak krásně usínal sám a pak mě pořád chtěl u sebe. Bůh ví co se v těch jejich mozečkách děje :grinning:
27. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maddla a nejsou to ty posledni stolicky??
28. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caira rostou ji rezaky tak to take muze byt tim, ale nikdy takto na rust zoubku nereagovala a jsme z toho v rozpacich jestli ji treba nenechat jeden vecer chvili brecet...
28. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek