Dcera sa budí okolo polnoci s ukrutným plačom

vodnarka1980
25. únor 2011

Začala som mať problém s dcérkovu už asi dva týždne sa mi budí okolo polnoci alebo 1-2 v noci s krrutným plačom berem ju k nám do posteli ale ani to nezaberá musím sa snou popechádzať dako ju zahovoriť zaspievať ale už je to vyčerpávajuce má 1,5 roka .Večer sa okupeme vypije mliečko a zaspí sama v postieľke len ako píšem uprostred noci sa zobudí s ukrutním plačom.

naty
25. únor 2011

@vodnarka1980 nám se to taky stávalo, vždycky křičel třeba pět minut, až se dávil, vypadalo to, že snad ani není vzhůru, mazlila sem ho, zpívala, než to přešlo...ale co s tím? Ze dne na den to prostě přešlo...respektive dřív sem ho nechala v postýlce, dokud se neprobudil, pak šel do postele k nám, teď si ho tam dávám hned, když jdu spát já, čili když on spí, a už se v noci vůbec nebudí...otázka je, jestli to chceš takhle řešit, nebo jí nechat spát v postýlce, to pak nevím, ale malej má vždycky takový 14denní období - třeba vstával ve 4, budil se kolem 2 a musela sem znovu uspávat, budil se s křikem atd., ale vždycky to prostě nějak přejde samo...

missymici
25. únor 2011

@vodnarka1980 "Ahoj
Presne jak pise naty, u nas to bylo taky tak a ze dne na den to proste preslo.Mel vetsinou dva krat za noc takovy zachvat place,..ale nastesti se nechat uklidnit mnou. Jen stacilo abych prisla a hladila ho,kdyz lezel.
Ted se zas pro zmenu budi s placem ze sna.Teda on se ani nebudi,ale place ze spani, nejake spatne sny a vubec se neprobere ani kdyz na nej mluvim a hladim ho,ma proste zavreny oci a place.
Predtim nez onemocnel to jeste furt trvalo,...Ted je uz delsi dobu nemocny,tak se budi kvuli tomu.Tak uvidim po nemoci,jestli to uz neskoncilo.

vodnarka1980
autor
26. únor 2011

No uvidíme možno to aj u nás prejde časom. 😉

lucajdak
18. bře 2011

ahoj holky 😉
trošku jste me uklidnily ze to neni jen u nás.......maly chodi spavat kolem půl osme, kazdy den.V noci se tak dvakrát vzbudí a takový hrozný srdcervoucí pláč, až mě to vyleká.On je teda asi od vánoc už ve svem pokojicku ale s tim problem nemel.Ted staci abych tam k nemu prisla a byla tam nez zase usne, ale nechapu to, co ten plac znamena.U nas to neni prave tak dlouho, tak dumam.Napred jsem si myslela jestli ho neco neboli ale na to mi nereagoval.
Budu doufat ze se to zlepsi 🙂

crca
22. bře 2011

Taky jsem si s tím prošla u obou,s tím rozdílem,že klukovi stačilo jen říct pššt,pohladit a spal dál,u holky do došlo tak daleko,že mě až zvracela,jak řvala a nepomohlo nic,ani já ani mažel,řvala a řvala,nechtěla na sebe ani sáhnout 🙄 taky do te´d nevím proč to bylo,trvalo to dlouho,byla jsem už z toho fakt unavená, ☹ Když usnula večer do půl hodiny-hodiny spustila..... a třeba 4x za noc 😉 Pak jsem si jí jednou vzala do postele a bylo to lepší,teď spěj ve velkých postelích asi 4 měsíce a musím říct,že je to v pohodě,poslední týden už se ani nevzbudí,až třeba když jdu spát,ale to není nic hrozného,jen udělám pššš a spinkaj dál 😉

verapa
24. bře 2011

U nás todle frčí v noci občas i teď, hlavně když má bujnější den - více vjemů= více snů a fantazie, posední dobou hodně pomahalo čtení pohádek na dobrou noc, klidnější večer