• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera se v noci budí každý 2 hodiny. Máte zkušenost?

13. ledna 2008 
Al, ja na ten vlastni pokoj nejdriv taky vubec neslysela. Akorat jsem si rikala, jak jsou chytry, ale jak to mam asi tak v realu praktikovat, kdyz se Miri budi co hodinu a usne jenom ukojenim. Ze pak stravim noc prebihanim z jednoho pokoje do druhyho a mezicas uspavanim maly a pak sebe samotny.

Stezovala jsem si na ni doktorce a ta rikala to same, ze kdyz ma vlastni pokoj, tak by byla pro ji davat spat tam. Ze ji mozna v noci rusim. Odchazela jsem s pocitem klasickyho nepochopeni, ale ono to fakt fungovalo!!! Vcera jsem to mudre rikala a ona na to, ze to funguje na kazdy dite, jenom na to jeji ne :wink:

Jinak ale pry jsou taky nejaky homeopatika na klidnejsi spani...
11. led 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hugo cudel nepoužívá, musím venčit pokaždý kozenky. Mě by to nevadilo,kdyby to bylo jednou za čas,takhle už je to ale nějaký ten týden a už prostě nemůžu :pensive: mě přišlo vždycky divný dávat mimčo spát do jiný místnosti,přijde mi přirozenější mít ho co nejblíž u sebe,ale jestli ho fakt můžu rušit (né že bysme tak divočili :grinning: )...pokud spí klidně celou noc,je jasný že mu nic nechybí a je spoko,teda podle mě
11. led 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás je taky tento horror každou noc.Naše Sara (Saranče-7,5 mes :slight_smile: ) večer docela pěkně usne při kojení,ale tak za hodiinu se vzbudí,opět kojím,v lepším případě opět usne, ale pak se ještě vzbudí do rána i 2 krát a nejhorší je to,že si chce hrát,lézt,hopsat...Je jí jedno,že je jsou třeba 2 hod ráno :frowning2: .Toto trvá i celou hodinu,než opět usne.O spaní v postýlce raději ani nepíšu.Ráda bych se dověděla neco o homeopatiku COFFEA CRUDA,o kterém se zmínila Orisek1.
13. led 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek