Dcera se v noci budí každý 2 hodiny. Máte zkušenost?

kometka5
5. led 2008

Ahojky, jsem tady poprvé a potřebovala bych trošku poradit s tou mojí beruškou. Je jí 11 týdnů, přibližně od měsíce mi prospala krásně celou noc, cca od 22- 6 hod. Poslední týden je to hrůza. Najednou se mi budí každý dvě hodinky, a pobrekává, kroutí se, cucá si ručičku. Když jí chci pochovat, kroutí se, napíná se, nelíbí se jí to. Dudlík moc nechce a když si ho vezme, pobrekává i přes něj. Když jí nakojím, vydrží nebrečet tak 15 min, ale stejně se hrozně kroutí. Zkoušela jsem jí zbavit se prdíků rekt. rourkou, takže bříško by jí asi bolet nemělo, teplotu taky nemá. Jsem z toho úplně zoufalá, hlavně z toho pocitu, že nevím, co jí je. Kdyby tak uměla mluvit! 😅 Prosím, poradíte mi někdo? Má s tím někdo zkušenosti? Máte nějaké vyzkoušené fígle?díky za rady...

anatanka
11. led 2008

Al, ja na ten vlastni pokoj nejdriv taky vubec neslysela. Akorat jsem si rikala, jak jsou chytry, ale jak to mam asi tak v realu praktikovat, kdyz se Miri budi co hodinu a usne jenom ukojenim. Ze pak stravim noc prebihanim z jednoho pokoje do druhyho a mezicas uspavanim maly a pak sebe samotny.

Stezovala jsem si na ni doktorce a ta rikala to same, ze kdyz ma vlastni pokoj, tak by byla pro ji davat spat tam. Ze ji mozna v noci rusim. Odchazela jsem s pocitem klasickyho nepochopeni, ale ono to fakt fungovalo!!! Vcera jsem to mudre rikala a ona na to, ze to funguje na kazdy dite, jenom na to jeji ne 😉

Jinak ale pry jsou taky nejaky homeopatika na klidnejsi spani...

papaya
11. led 2008

Hugo cudel nepoužívá, musím venčit pokaždý kozenky. Mě by to nevadilo,kdyby to bylo jednou za čas,takhle už je to ale nějaký ten týden a už prostě nemůžu 😔 mě přišlo vždycky divný dávat mimčo spát do jiný místnosti,přijde mi přirozenější mít ho co nejblíž u sebe,ale jestli ho fakt můžu rušit (né že bysme tak divočili 😀 )...pokud spí klidně celou noc,je jasný že mu nic nechybí a je spoko,teda podle mě

sarca
13. led 2008

Ahoj holky,u nás je taky tento horror každou noc.Naše Sara (Saranče-7,5 mes 🙂 ) večer docela pěkně usne při kojení,ale tak za hodiinu se vzbudí,opět kojím,v lepším případě opět usne, ale pak se ještě vzbudí do rána i 2 krát a nejhorší je to,že si chce hrát,lézt,hopsat...Je jí jedno,že je jsou třeba 2 hod ráno ☹ .Toto trvá i celou hodinu,než opět usne.O spaní v postýlce raději ani nepíšu.Ráda bych se dověděla neco o homeopatiku COFFEA CRUDA,o kterém se zmínila Orisek1.