Dcera v noci nespí. Jak obrátit její rytmus?

katynaa
8. dub 2008

Pres den ma kraticke spanky, v noci proste nespi 😒 od dvou do sedmi rano je jeji cas. Dokaze rvat i tri hodiny vkuse 😔 . Pak spi cele dopoledne. Jsem uz zoufala, proste hotova z toho. Jak jen mam ten rytmus ted obratit - 4mesicni mimi...

aponchie
8. dub 2008

zkousela jsi cesnek? 😀

aponchie
8. dub 2008

neee humor promin..je to spatny..chapu te🙂zkusit to muzes prevratit za to nic nedas zkusim nekde najit odborne info a poslu ti ho do IP..a ma to tak od zacatku? 🙂

katynaa
autor
8. dub 2008

nepomohl ☹

kulicka
8. dub 2008

aponchie, posli to i semky, treba jsou tu i dalsi maminy, ktere by rady radu 😉

aponchie
8. dub 2008

dobre zkusim neco najit a co nejdriv to poslu asi za 2hodky max.ted neco musim dodelat a budu hledat..neboj katynaa vsecko se casem upravi a nejaka pomoc urcite existuje jen s emusi prijit na to jaka bude pusobit na tvou malickou 😵

neeve
8. dub 2008

Katynaa pošli mi email... něco ti o spaní pošlu. Ale je to celkem dlouhé, sem by se to nevešlo 🙂

katynaa
autor
8. dub 2008

ja taky verim, ze vse bude pozdeji ok, ale ted mam proste krizi a je mi fakt hrozne. Ted jeste vyspava jak andilek, zkousela jsem ji budit, udrzovat cilou, nicmene vzdycky usne, nebo je nasranaaa. Jeste pred 2 tydny prospala celou noc. A ted mi takhle vyvadi ☹

aponchie
8. dub 2008

hehe:je nasrana 😀 ona to taky nema jednoduche ver mi..uz jdu na to a snad neco najdes..

aponchie
8. dub 2008

mas to v IP ale nevim jestli to bude stacit.. 😒