Délka spaní u 4 měsíčních dětí. Mění režim? Spí jindy

flor1
13. lis 2008

Ahojky, potřebuji poradit, malý mi spáva během dne hodně malo...max. 20 min dopoledne a 20 min. odpoledne, někdy se zadařilo i víc...Ale včera mi usnul odpoledne od 15:30 - 17:00 a dnes dopo spal od 9:00 - 11:00...Jsem z toho v šoku, né že bych nebyla ráda,to jo..tak jsem se chtěla zeptat, jestli mimča najíždí na nový režim, nebo se mám nějak znepokojovat? Je teda fakt, že jsem ho dala do naší postele..V noci spí většinou od 19:30 do 0:30, pak ve 3 a kolem 6 vstávame...díky

kopcik
13. lis 2008

flor: už jsem se tu na to taky jednou ptala... my spíme večer asi od 19:30 do 4 do rána, kdy se najíme a zase spí asi do 7. dopoledne když je doma, tak maximálně 30 minut, venku v kočárku i hodku. ale jen výjimečně... po obědě spí docela hodně, usne okolo 12 a vzbudí se ve 3 někdy i po 4hod.! a pak už nespíme. ale např. včera jsme byli plavat, tak spal jak dudek až do 5 do rána a teď jsem ho dala spinkat v 9:30 a ještě pořád spíme. takže je z toho úplně hotový... ale určitě mi už nebude spát odpoledne. možná tak 2 hoďky...

flor1
autor
13. lis 2008

A jo...a poradili ti něco? Malý právě začal tahle zničeho nic spát, já budu ráda, když to vydrží...Celkově otočil je o 100% hodnější a už tak neřve 🙂

kopcik
13. lis 2008

koukám, že máš malého stejně starého - mladého 🙂 no psaly tam mamky, že se to mění ten systém kolem spaní okolo toho 4. měsíce. no u nás taky nastal úplný obrat asi před 2 týdny. pláče jen, když má hlad, nebo pofňukává, když je unavený. už je tak sám se sebou více spokojený... že si i sám povídá a tak...

flor1
autor
13. lis 2008

Jeee...to jsi mě moc potěšila a uklidnila...Takhle spavého ho noznám 😉 Jj...jesupr, že si už i vystačí sám a já jsem schopná něco doma udělat...

dnada
13. lis 2008

ahojky holky... tak malej mi začal víc spát až teď po očkování ...dřív mi přes den stěží naspal 2hodiny po 10ti minutách... teď spí skoro hodinu apůl dopoledne a odpol jak kdy,někd\y i 3hodiny v kuse,což je obdivné..ještě to není pravidelné ale je fajn,že už mu spinkání chutná 😉 jinak v noci spí v kuse cca 7-9hodin,pak baští a pak ještě 4-5hod 😉 ale takhle krásně spí už od 2měsíců ,občas ho bříško vzbudí kolem 2hod,ale to jen vyjímečně 😎 hezký večer přeji

pazhitka
13. lis 2008

holky, tak to vam zavidim☹ nas maly ma 4 mesice a 3 tydny a jestli se mu zmenil spankovy rezim, tak rozhodne k horsimu. Dopo da tak 30-45 min, odpo stezi hodku, max. hodinu a pul a pak je hroozne unaveny a kolem pul seste je uz zraly do postylky, ale natahujem to, co to da, aby rano nevstaval ve ctyri. Kolem sedme usina, pak pije cca v 10 a pak po dvou hodkach (ale nekdy i po 1-1,5 hod) kojo az do rana- vstava nekdy v pet, nekdy v sest, nekdy to silou vule natahnem do sedmi. Driv vydrzel od sedmi aspon do pulnoci-jedne, pak to bylo po trech hodkach, ale poslednich par tydnu to jde od desiti k peti. A to mi dnes kamaradka rikala, ze kolem sesteho mesice se to u hodne mimin zhorsuje☹ no uvidime...

mkr
13. lis 2008

my v noci spali 12 hodin od 9 do 9 s pauzičkama na krmení, jinak přes den spala snad každou chvíli po dvou hoďkách si schrupla a ještě spala před večerním spaní, jinak dvě půlhodinky za den je poměrně málo

kate77
13. lis 2008

Ahoj,tak my doma taky umíme spát jen 30 min..podle ní by se dali řídit hodinky...před asi 3 týdny se nučila spát venku v kočáru..i 3 hodky,takže když chci aby spala šup s ní na balkon.Pokud to nejde -minule v Preze hořelo,tak vyhlásili zákaz větrání,tak jsme hold spali po 2-3 hod po 30 min.

gedgitka.a
6. pro 2008

Ahojky mám 4 měsíčního chlapečka, také toho přes den moc nenaspí hlavně dopolko, to je tak 1-2x, ale vždycky tak 20-30 minut, pak usne venku na procházce tak na hodinku a pak na něj přijde zase ta jeho půlhodinka kolem 2-3 odpoledne ještě si dáchne tak 1-1,5 hoďky mezi 4-6 odpolko a pak řádí třebas i do 11 do večera, v noci je hodnej kojím ho, tak po 3-5 hodinách, vezmu ho na říhnutí a jemu, už padá hlavička mě na rameno, páč usíná a prý bude hůř 😀