• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě celou noc kňápe! Máte nápad, co s tím?

11. února 2010 
autor
Ahoj holky, tak u nás je to pořád střídavě oblačný....crco - koupila jsem taky tu Sedaliu a kolik toho dáváš? A fakt to nevadí , že je klukům 7,5 měsíce? No, sdn né....
9. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám 1 lžičku ráno a jednu večer,zatím teda bez úspěchu :unamused: ale ono to chce asi čas,dávám jí ještě týden :grinning: ,možná že to je i spíš zoubkama,ale dneska se vzbudila o půl jedné,pak o půl páté a o půl šesté pro změnu Matěj :grinning: ,ale taky jsem se vzbudila až v sedm a oni ve čtvrt na 8 :grinning:
9. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj , tak dneska po podání sirupu možná o fous lepší....knapkali , ale když jsem je o půl osmé uložila, tak spali ( i když s občaným probuzením ) až do 3 hodin , nakojila jsem je a aspali až do sedmy...pak jsem spolu ješět chvilinku schrupli asi půl hodiny...nevím, ejstli to bylo sirupem , nebo čím....kdyb ještě vymizelo to knourání, tak by spali kráááásně....crca - takže budeš dávat 10 dní a konec?A když se ti jedno vzbudí, budíš n jídlo i druhé? Zatím, papa
10. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stazi,dojedu celou tu flašu :wink: a na jídlo se mě budí jen Michalka a Matese nebudím,pokud se nevzbudí teda sám,tím,že ona řve jak prorvaná :grinning: ,ale já už sebou beru rovnou i čaj,vymyslela jsem to,že ten čajík aby neměli studený,tak ho mám na radiatoru a jak se topí,tak je aspoň teplý :sweat_smile: .Ale teda mám trochu pravidlo,že do půlnoci prostě najíst nedostane,když mě o půl sedmé vytáhne 260ml kaše na dobrou noc(teda teď jim vařím krupičnou)občas teda udělám tu na dobrou noc....... :rolling_eyes: Na dnešek se vzbudila o půl jedné,tak jsem jí chtěla trochu oblafnout a vzala jí jen čaj,to vypila si 80ml,usnula,jenže za deset minut zase řev,tak to měla krkanec,usula,a za deset minut zase a to už jsem se nasr...a udělala jí mlíko a ona vytáhla 180ml :confused: .Když už byla spokojená,tak za 10min zase Mates :sweat_smile: někdy už je to prostě na palici a ještě když si neodpočineš přes den........ :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,crca u nas je to tiez niekedy dost podobne, jeden vyzahne flasku a ked si myslim, ze bude klud tak zacne druhy, ale poslednu dobu mi ani nechcu jest ako sa stale prevracaju a na to sa zobudia a zacne rev, vcera sa zobudil Adam, snazila som sa ho uspat a on si tapkal a chechtal na mna, boli 3hodiny rano :angry: ked som sla spat tak pustil taky krik.
Holky, vy mate ten sirup od homeopata?
10. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Crca - tak to si taky pěkně užíváš....a nemůže být Michalce težko z té kaše....já když jsm klukům dávala kaši, tak mi taky pak v ncoci řvali a nemohli se třeba ani vykadit...pak jsem vysadila kaše a to už bylo hned lepší spaní...a to sem jim dávala tu na dobrou noc, který mají být lehko stravitelné...a já se jim taky snažím dřív jak o půlnoci nedávat pít....taky se je snažímoblafnout čajem.....:slight_smile:)někdy to zabere...
Blucka - t je taky dobrý...než jde člověk spát , atk nic a jen co se přikryje, už je řev, to znám.....to pak nasr....ještě víc....a na mě se Matěj thle taky chehctal a od 3- 4 v postýlce zpíval....kdybych nepotřebovala spát, tak se to mu budu sand i smát... :slight_smile:
A ten siru p se dá koupit v lékárně....i dkyž všude říkají, že nejlpší je konzultace s homeopatem...tak nevím...
10. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stazi, viem ze si sa pytala Crci s tou kasou, ale mne kluci tiez zjedia tak 300ml kase a ked dam menej tak je rev a musim dokrmit, alebo musim dat este v noci mlieko, tak stale verim na to, ze sami si urcia kolko chcu.I ked som zo zaciatku cumela jak sa to do nich zmesti. :slight_smile: To jo, ked oni si taketo divadlo pripravia casto v"blbu" dobu :grinning: .
10. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk to máte jedlíky :wink:
Crca - zkusím založit diskuzi na téma Sedalia - dneska byla hrorrová noc..tak chci vědět, jaké zkušenosti měli osattní maminky..už nevím, čím to je....Matěj od půlnoci řval a řval a nepřestal ještě ani ted......jen občas schrupnul, do toho ho asi bolelo dost břicho, i když fakt nevím z čeho, když nejím nic , co by je mohlo nadýmat.....už jsem z toho neštastná... :frowning2: kdy mi se vyspíme a kdy to budou konečně spokojená miminka?
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neberte to ve zléma,ale to mě tak těší,že v tom nejsem sama :grinning:
Stazi u nás právě v lékárně je jedna co se zabívá tou homeopatikou,takže jsem to konzultovala právě s ní.Dneska jsem tam byla že chci nějaké prášky na spaní pro holku,že dneska už jsem měla i krizi :grinning: Tak mě taky řekla,že to chce tak týden,než to zabere,natož já řekla,že mi už to týden máme a příjde mi to ještě horší :sweat_smile: Bože už jsou zase vzhůru,když tak písnu večer,to mám aspoň chvíli klid :grinning:
11. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek