Dítě celou noc kňápe! Máte nápad, co s tím?

stazina
29. led 2010

Aho Holky,
už přes týden mám jeden dost velký problém. Máme dvojčata, kluky - 7 měs. Spali celkem, dobře, ale ted poslední týden je hlavně s tím jedním problém.Ukládám kluky tak kolem půl 8, většinou tak kolem 23 - 24hod. začne Matěj knápat, spraví to vpadlí dudlík, napití čaje , zabalení...čím je ale později ,tak se to stupnuje, budí se třeba co čtvrt hodinu...prostě začne knápat, když se k neěmu nejde, tak začne řvát....a takhle až do rána. Kojím, většinou tak kolem druhé , to se budí druhý, takže je beru najednou.

Minulý týden jsem začala spříkrmy, tak nevím, jestli ho třeba netrápí prdy...ale celou noc? Navíc stále dávám kapky proti prdům...
Kadí tak jednou za dva dny...tak to ho sand taky nemůže tolik v briše tlačit...
Zuby žádné nemá ,al e dásně ani nevypadají , že by zuby v dohledné době byly, zvýšenou teplotu a ni horečku taky nemá...
Myslela jsem , že se bojí , cche pocit bezpečí, ale u mě to není lepší....v naší posteli knápe taky...
Když jsem ho dnes v noci vzala do obýváku , a tam ho přebalovala při světle, uplně otočila začal se smát a lumpačit...tak nevím...že by prostě v noci nehctěl spát? Přes den spává 1.5 - 3 hodiny.

Takže ted nevím, co už mám vyzkoušet, abychom se už trochu vyspali....jeho nic netrápilo a taky aby nebudil druhé dvojče 😒

Prosím, poradte!Za jakýkoliv nápad, co by to mohlo být budu vděčná....už opravdu ztrácím nervy..je toho na mě moc....děkuju ,pa

stazina
autor
9. únor 2010

Ahoj holky, tak u nás je to pořád střídavě oblačný....crco - koupila jsem taky tu Sedaliu a kolik toho dáváš? A fakt to nevadí , že je klukům 7,5 měsíce? No, sdn né....

crca
9. únor 2010

Dávám 1 lžičku ráno a jednu večer,zatím teda bez úspěchu 😒 ale ono to chce asi čas,dávám jí ještě týden 😀 ,možná že to je i spíš zoubkama,ale dneska se vzbudila o půl jedné,pak o půl páté a o půl šesté pro změnu Matěj 😀 ,ale taky jsem se vzbudila až v sedm a oni ve čtvrt na 8 😀

stazina
autor
10. únor 2010

Ahoj , tak dneska po podání sirupu možná o fous lepší....knapkali , ale když jsem je o půl osmé uložila, tak spali ( i když s občaným probuzením ) až do 3 hodin , nakojila jsem je a aspali až do sedmy...pak jsem spolu ješět chvilinku schrupli asi půl hodiny...nevím, ejstli to bylo sirupem , nebo čím....kdyb ještě vymizelo to knourání, tak by spali kráááásně....crca - takže budeš dávat 10 dní a konec?A když se ti jedno vzbudí, budíš n jídlo i druhé? Zatím, papa

crca
10. únor 2010

Stazi,dojedu celou tu flašu 😉 a na jídlo se mě budí jen Michalka a Matese nebudím,pokud se nevzbudí teda sám,tím,že ona řve jak prorvaná 😀 ,ale já už sebou beru rovnou i čaj,vymyslela jsem to,že ten čajík aby neměli studený,tak ho mám na radiatoru a jak se topí,tak je aspoň teplý 😅 .Ale teda mám trochu pravidlo,že do půlnoci prostě najíst nedostane,když mě o půl sedmé vytáhne 260ml kaše na dobrou noc(teda teď jim vařím krupičnou)občas teda udělám tu na dobrou noc....... 🙄 Na dnešek se vzbudila o půl jedné,tak jsem jí chtěla trochu oblafnout a vzala jí jen čaj,to vypila si 80ml,usnula,jenže za deset minut zase řev,tak to měla krkanec,usula,a za deset minut zase a to už jsem se nasr...a udělala jí mlíko a ona vytáhla 180ml 😕 .Když už byla spokojená,tak za 10min zase Mates 😅 někdy už je to prostě na palici a ještě když si neodpočineš přes den........ 🙄

blucka
10. únor 2010

AHOJ HOLKY,crca u nas je to tiez niekedy dost podobne, jeden vyzahne flasku a ked si myslim, ze bude klud tak zacne druhy, ale poslednu dobu mi ani nechcu jest ako sa stale prevracaju a na to sa zobudia a zacne rev, vcera sa zobudil Adam, snazila som sa ho uspat a on si tapkal a chechtal na mna, boli 3hodiny rano 😠 ked som sla spat tak pustil taky krik.
Holky, vy mate ten sirup od homeopata?

stazina
autor
10. únor 2010

Crca - tak to si taky pěkně užíváš....a nemůže být Michalce težko z té kaše....já když jsm klukům dávala kaši, tak mi taky pak v ncoci řvali a nemohli se třeba ani vykadit...pak jsem vysadila kaše a to už bylo hned lepší spaní...a to sem jim dávala tu na dobrou noc, který mají být lehko stravitelné...a já se jim taky snažím dřív jak o půlnoci nedávat pít....taky se je snažímoblafnout čajem.....🙂)někdy to zabere...
Blucka - t je taky dobrý...než jde člověk spát , atk nic a jen co se přikryje, už je řev, to znám.....to pak nasr....ještě víc....a na mě se Matěj thle taky chehctal a od 3- 4 v postýlce zpíval....kdybych nepotřebovala spát, tak se to mu budu sand i smát... 🙂
A ten siru p se dá koupit v lékárně....i dkyž všude říkají, že nejlpší je konzultace s homeopatem...tak nevím...

blucka
10. únor 2010

Stazi, viem ze si sa pytala Crci s tou kasou, ale mne kluci tiez zjedia tak 300ml kase a ked dam menej tak je rev a musim dokrmit, alebo musim dat este v noci mlieko, tak stale verim na to, ze sami si urcia kolko chcu.I ked som zo zaciatku cumela jak sa to do nich zmesti. 🙂 To jo, ked oni si taketo divadlo pripravia casto v"blbu" dobu 😀 .

stazina
autor
11. únor 2010

TAk to máte jedlíky 😉
Crca - zkusím založit diskuzi na téma Sedalia - dneska byla hrorrová noc..tak chci vědět, jaké zkušenosti měli osattní maminky..už nevím, čím to je....Matěj od půlnoci řval a řval a nepřestal ještě ani ted......jen občas schrupnul, do toho ho asi bolelo dost břicho, i když fakt nevím z čeho, když nejím nic , co by je mohlo nadýmat.....už jsem z toho neštastná... ☹ kdy mi se vyspíme a kdy to budou konečně spokojená miminka?

crca
11. únor 2010

Holky neberte to ve zléma,ale to mě tak těší,že v tom nejsem sama 😀
Stazi u nás právě v lékárně je jedna co se zabívá tou homeopatikou,takže jsem to konzultovala právě s ní.Dneska jsem tam byla že chci nějaké prášky na spaní pro holku,že dneska už jsem měla i krizi 😀 Tak mě taky řekla,že to chce tak týden,než to zabere,natož já řekla,že mi už to týden máme a příjde mi to ještě horší 😅 Bože už jsou zase vzhůru,když tak písnu večer,to mám aspoň chvíli klid 😀