Dítě se budí z odpolední siesty a přitom není dospané

evik72
10. kvě 2011

Dobry den vsem maminam a nebo tem, kteri navstevuji tento Blog a deli se o sve radosti, strasti, ci zkusenosti..
Pred deseti mesici se nam narodilakrasna holcicka ,ktera ale v sucasne dobe jaksi nedokaze opravdu odpocinout.Pokazde,kdyz se vzbudi, at je to rano ci po odpoledni sieste, otvira se ji pusinka a zyva. Navis se nam z odpoledni siesty budi krikem,podotykam ze ne placem..Rikame ji uz svycary ,protoze dyl jak 1h 40 min nevydrzi.Je jedno, jestli ji ulozime hned po obede - bez ranni siesty - max.30 min., ci ve 14.30.Podotykam,ze pres noc vydrzi spat od 21.30 tak max.do 7.30..
Kdyby mel nekdo radu, jak primet takove male stvorenicko ,aby si opravdu odpocinulo,tak bude vdecna..

pekny den vsem..

efkas
10. kvě 2011

také jsme ted měli období,kdy se malá budila do příšerné nálady a dokázala nějaký čas řvát 😅
nevím,čím to bylo?naštěstí je to snad za námi.....Neřekla bych,že je to z nevyspání,prostě vstanou ,,prdelkou vzhůru"

boruuvka
10. kvě 2011

@evik72 já z vlastní zkušenosti doporučuju ukládat pravidelně ke spánku i přes den. Když se ti budí průměrně v 7 hodin, tak bych jí dala spinkat v 10 a pak po 14 hodině ( i když možná i dýl, protože když chodíte spát až v půl 10, tak to by byla moc dlouhá pauza) .To, že ti spinká třeba jen 30 minut bych řekla, že je docela normální - teda alespň u nás to tak taky je. Moje malá se občas budí taky řevem, prostě se jí něco ošklivého zdálo, tak bulí. Když ti spí krásně v noci, tak bych za to byla ráda a denní spánek moc neřešila. Jsou děti, které spí třeba 2-3 hodiny v kuse, ale to tvoje ani to moje bohužel mezi ně nepatří. Jo, a ještě - ta moje přes den spí jen v kočárku (než usne, tak jezdím po dvoře a pak kočárek stojí).