Do jakého věku necháváte mimčo spinkat v postýlce?

yworynka
30. srp 2012

Do jakého věku necháváte mimčo spinkat v postýlce??

denousek
30. srp 2012

malý tam byl do 2let cca,měli jsme vyndavací příčky...asi 2měsíce po druhých narozeninách šel do postele a měl z ní ohromnou radost..

zvirka
30. srp 2012

Našemu budou za 14 dní dva roky a v postýlce je spokojený, ještě ho tam necháme. Navíc bych se bála, aby z postele neapadal nabo se nevypravil ráno např. do kuchyně a nějak si neublížil, i když samozřejmě máme co nejbezpečnější byt. Ale zichr je zichr.

ivaanka
30. srp 2012

@denousek nasemu ted byly 2 a premyslime taky nad presunem do postele. Muzu se zeptat, jak velkou jste koupili? Jestlu rovnou 200 x 90 nebo nejakou mensi?

ined77
30. srp 2012

Nás malý byl v postýlce do dvou let a třech měsíců, pak šel rovnou do klasické velké postele.

denousek
30. srp 2012

@ivaanka hned velkou klasickou at ji ma uz na pořád 🙂 se zábranou..

verundost
30. srp 2012

Synovi byly necelé dva roky, koupili jsme rovnou velkou postel a zábranu.

lin18
30. srp 2012

Syn bude mít v listopadu tři roky a ještě spává v malé šprušlové postýlce. Vejde se tam a má tam myslím pocit bezpečí. On je navíc hroznej cestovatel a mám strach aby z velké nepadal případně nevylízal když se v noci vzbudí. Nicméně na Vánoce se budem stěhovat do nového domu a tam už mu plánuju normální postel. Celkem se mi líbí ty zvýšené...dají se pod ně parádně schovávat hračky...jen nevím jestli by nebyl problém kdyby chtěl v noci na záchod a rozespalej slízal po žebříku....máte s tím někdo zkušenost?

ija1
30. srp 2012

my jsme koupili velkou postel v 20m a spí v ní úplně v pohodě, v té malé se už bouchala o šprušle a budilo jí to......

andelka
30. srp 2012

Starší v ní stále spí, má 28měsíců 😅

ruda
30. srp 2012

malý měl 2 roky a 4 měsíce, když šel do velké,má skoro metr, pořád v postýlce cestoval a bouchal se o šprušle, postel má bez zábrany,ale 200x140, pokaždé leží jinak, cestuje a je mooc spokojený, má ji i na hraní, přes den se ustele a dá se tam přehoz, má spoustu místa na hračky, ty schovává i do kapes v kapsáři a navíc se tam vejdeme i já a táta, když čteme pohádky... foto je někde v albíčku. Přechod zvládl bez jediného problému

ivaanka
31. srp 2012

@lin18 me se ty zvysene taky hrozne libi,dole s latkovym domeckem a jeste treba se skluzavkou. Hrozne rada bych ji koupila, ale mam prave strach, ze maly pujde v noci rozespaly curat a spadne. Takze jsem vcera objednala postel Domino, normalni nizkou, s domeckem nahoru. Je to cela nabytkova sestava a daji se dokoupit vyssi nohy, takze trebau za rok, za dva mu z toho udelame tu vyssi.