Dva roky a stále nespí celou noc :o( Poraďte

jesterinka
24. říj 2010

Mám témeř dvouletého budulínka a každou noc se po půlnoci budí(min 5 krát)už si nevím rady.Když jsem na doporučení doktorky zrušila noční pití čaje,spal tři noci v kuse a pak začal vyžadovat bud dudlík,nebo látkovou plenku,se kterou spí,nebo jen přikrýt.Už jsem zoufalá,první syn mi spal už v 1 roce celou noc.Maminy,prosím poradte mi.Díky všem

janula2008
24. říj 2010

Jesterinko, děti nemůžeš podle mě takhle srovnávat,každý je jiný 😉 Simča má skoro tři a budí se taky min.3x-4x za noc, po obědě nespí od roka, roka a půl. Si vždycky říkám, že jestli budu mít někdy druhý a bude spavý tak budu jak Alenka v říši divů 😅

paolin
24. říj 2010

tak u nás taky tak. první syn začal spávat celou noc až ve 3 letech. druhý je taky nespavý. co už, no 😉 tedy - v šestinedělí byl vzorné spinkavé mimi alespoň přes den, než se pořádně rozjel 😅 jsme se na něj s manželech chodili dívat, jak na svatý obázek 😀 jak píše janula2008 - dvě Alenky v říši divů 😀

tasha8
24. říj 2010

Ahojte, my sme na tom tak isto 😒
Je pravda ze nie vzdy je to rovnake, niekedy je za noc len raz hore a potom skoro rano(napr.o 05.30), ale to malokedy a skor sme tak 3-4xhore..Je pravda, ze vzdy ked sa zobudi chce pit a aj dostane, ale ked sme skusali nedat mu pit tak spustil rev ako na lesy a trpezlivost nam po chvili dosla...Tak uz neviem...a spac to nebol odjakziva ☹

misana
10. dub 2012

Ahojte,taky jsem neštastná....Malá bude mít v létě 2 roky a nespí ani po obědě a v noci 5x vzhůru....Poraďte ☹