• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvouměsíční miminko přes den nespí, je to normální?

7. listopadu 2016 
@ivinkalinka to je to poslední, co ještě nemáme :grinning: ...vážně o ní uvažuju, že by mohla pomoct, ale musím si něco vymyslet, protože jinak jsem bez chlapa :slight_smile: Nějak nemá pochopení pro moje pokusy a nakupování všeho možnýho, co v konečným důsledku vůbec nepomáhá :slight_smile:
19. črc 2016 ve 22:21  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivinkalinka pohled k nezaplacení :slight_smile:
19. črc 2016 ve 22:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepinkaaa Taky jsem musela zabojovat, a ted si to chlap chvali, ja jsem byla na pokraji zhrouceni, mala furt rvala, jen kdyz jsem s ni byla na mici, takze jsem skoro tri mesice skakala na balone a hledala a internetu, co delat... Kdyz to objednas pres internet, tak do 14 dni muzes vratit, udelali jsme to tak s houpatkem, to teda nezabiralo vubec, na malou plati pohyb nahoru dolu, ta hacka je na pruzine ...
19. črc 2016 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepinkaaa mě že začátku taky řval kdxz jsem ho vázala:slight_smile:)) tak se mrkni na Facebook a najdi regionální skupinku někdo ti pomůže s vazanim:slight_smile:))) nebo zkus vázat dle videa - vonzino1 na youtube:wink: Kolíbka není prý úplně vhodná, takže spíš ten kříž s kapsou uvnitř pokud máš pevný šátek a ne elastický:slight_smile: chce to trénink taky mi to že začátku nešlo, pořad se to povolovalo atak, teď už dobrý..:D a malý je v tom spokojený:slight_smile: a pokud by ti v tom rvala chce to jít ven a procházet se:slight_smile:
20. črc 2016 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen chci moc poděkovat a hlásím :slight_smile: ... hačka mi zatím neprošla :frowning2: .... kvůli mým pokusům, prý nebudeme dělat díru do stropu :angry: ... chápete to :angry: , ale zkoušela jsem častějc šátek a učíme se obě .... já ho vázat a malá v něm být :slight_smile: ... trošku protestuje, ale bude si muset hold zvyknout :wink: Jediný, co jí teď od něj zachraňuje, že začala přes den víc spát ... už je to i hoďka a někdy i dýl v kuse, tak doufám, že jí to vydrží a není to jen příprava na další nespící období :confused:
5. srp 2016 ve 21:18  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepinkaaa my měli storchen wiege nosítko a pak fly tai, teď si lenoší ve skaldinu
6. srp 2016 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlásím se do klubu, holky! :slight_smile: Našemu prckovi budou dva měsíce 29.8. a přes den prostě nespí nebo spí minimálně. Jestli mi ještě někdo bude tvrdit, že miminka spí 18-20 hodin denně, tak ať přijde uspat to moje dítko! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: Třeba dnes celkem nějakých 10 hodin spánku i s nocí! Od půl deváté ráno do půl deváté večer spal dohromady jednu jedinou hodinu a to ještě na 4x, takže třeba 10 minutek a tak. :rolling_eyes: V kočárku vydrží nespat cca půl hodinky, jak ho do té doby neukodrcám, tak řve. Zásadně když spí přes den, tak jedině u prsou nebo v náručí. Naštěstí zabírá aspoň Manduca, ale to spí zase jen u mě, u manžela už ne. Ale tak zase lepší než nic že. :sweat_smile: A přitom cca první tři týdny to byla pohodička a nejvíc spavé miminko, pak se to najednou zlomilo a je to snad den ode dne horší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň, že v noci relativně spí, vzbudí se cca 2x na kojení, ale usíná celkem bez problémů, ťuk ťuk ať to nezakřiknu! :sweat_smile: :grinning: Kdyby někdo měl nějaký fígl, jak ho uspat i přes den, tak budu ráda, protože kolikrát je na něm fakt vidět, jak je unavený a přetažený a nejde mu prostě usnout. :frowning2:
21. srp 2016 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme to samé.....:frowning2:( doufám že buděcnějaký zlom:grinning:
7. lis 2016 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek