Holčička se v noci budí nebo nespí vůbec, máte to taky?

andreakrausova
29. zář 2012

Ahoj,
mam 15 měsíční holčičku, a přibližně pět měsíců se v noci šíleně budí, zpočátku snad každou hodinu na čaj, či jídlo.Nebo nespí vůbec a včéra to si chtěla celou noc hrát.Tak si hrála.
Uf ☹
Máte to taky tak ?

stavba
29. zář 2012

@andreakrausova ahoj jsem maminkou stejně starého chlapečka a musím říct, že se mi čas od času také v noci vzbudí a pak třeba nemůže i 1,5 hod. usnout, někdy zabere sám, někdy pomůže mlíčko. Ale aby mi nespal i celou noc, to se mi naštěstí ještě nestalo. Nevíš, kdy to začalo? Jestli se něco nezměnilo v jejím režimu nebo nezačli růst zoubky? Případně pokud je s vámi ve stejném pokoji, není možné, že ji třeba rušíte?

ivular
29. zář 2012

Ahojky, náš malý se taky často budí anebo nemůže usnout (např. teď jsem mu ještě pustila pohádku, protože prostě nezabral). U nás jsou to tradičně zoubky - velmi špatně snáší jejich růst. U každého zoubku spinká špatně cca měsíc, takže prakticky pořád 😝 Jediný způsob, který dovoluje nám všem se aspoň trochu vyspat, je uklidňovat ho kojením kdykoliv začne v noci kňourat 😒

andreakrausova
autor
30. zář 2012

Kdy to začalo?Těžko říct, žádná radikální změna v jejím režimu nenastala.
Ale asi kolem 11 měsíce jsem se pořádně nevyspala, možný je, že jde o zoubky.
Když rostli první dvě stoličky dole i nahoře, prožívali jsme to samé.

Holky moc děkuju za názory.
😵

citun
30. zář 2012

@andreakrausova Já už se pořádně nevyspala 14 měsíců.Taky je malej někdy vzhůru a chce si povídat.Většinou,ale pořád pije.Třeba jí to přejde. 🙂

andreakrausova
autor
30. zář 2012

Taky hodně malá pije. Možná to jsou opravdu ty zuby, to třeba přejde 🙂

stavba
30. zář 2012

jo jo, když už si člověk myslí, že má jakž takž zavedený režim a funguje, tak se ozvou zoubky nebo jiný problém. Nezbývá než doufat, že to brzy přejde a bude líp a já věřím, že bude. 😉