• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hysterický pláč před spaním. Čím to může být?

20. června 2016 
Ahoj, u nás to bylo totéž, jako bych příspěvek psala já před pár měsíci. Všichni mě uklidňovali, že ve třetím měsíci to přejde samo, jako když utne. Přešlo, ale spíš tak o měsíc později. Nám pomáhalo jen opravdu hooodně pevné zavinutí do zavinovačky. Sestřenice mi radila: "Utáhni ho jak králičí roládu." A měla pravdu, i když to zní děsivě. :slight_smile: Malý sice chvilku ještě křičel, ale polehoučku se zklidnil. Později jsem mu zavinovala jen ručičky, nožičky si stejně vykopal. A taky má dodnes rád hlazení po čelíčku, směrem k očkám. To je pak začne mhouřit jako kočička na sluníčku a pomalinku se ukonejší. Nejblbější a nejlepší rada zároveň: Pevné nervy a vydrž! :slight_smile:
20. čer 2016 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.mareckova nemusí to být nic a může mít nějaký problém,který ty neodhalíš...
Určitě se poraď s doktorem, možná ti napíše žádanku na neuro,sice to u nás nic nevyřešilo....ale dost mi to pomohlo psychicky, že jsem pochopila, že to prostě není moje vina,zkrátka to tak je,některá miminka taková jsou... A teď už prostě když jí to ještě sem tam chytí a to i přes den,tak prostě trpělivě chovám a chovám, pevně si jí přitulím k sobě, mazlim,utěšuju a ono to přejde....
Jsou jí už skoro 4 měsíce a žádná velká změna ale přeci jen se to malinkato lepší
Přeju pevný nervy a hoodně u těchto miláčků hraje roli to jak se cítí máma, když jsi nervní tak to to dítě dráždí 2x tolik... Takže nejlepší usmívat se,mluvit klidně a mazlit a mazlit...
20. čer 2016 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přidám nivy poznatek. Eli to ma vždycky před nočním spaním padne 18 hodina a ze sluníčka je ukriceny modrý uzlicek, musíme hned koupat dat pít a pak usne. Presne v tomhle poradí. Pokud bych koupala před histerakem tak ho ma do hodiny stejne s musí dostat pít jinak se neuklidni. Doktor mi rekl ze proste je z celého dne utahana ale neumí usnout. A je fakt ze kolikrát pres den začne před dopoledním nebo odpoledním spánkem brecet a na to stačí uspat na břiše. Je moc aktivní a najednou neví jak do spánku.
20. čer 2016 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas pomohlo jen znovu nakrmit a to jsem zkousela digestor, zpivani, proste vsechno. Prislo mi, ze chce usnout, ale nejde to nebo ji popadl znovu hladour, ale po najedeni vydrzela 5h chrupkat a byl klid..to utichlo a zaclo opet v 6m, takze napapat-plina na mackani-dudlik, vyprdet a spat :D
20. čer 2016 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek