Intenzita a množství spánku kojence. Jak je to u vás?

poupe
26. zář 2007

jak casto a jak dlouho spi vase miminka?

poupe
autor
26. zář 2007

Kdo mi prosim odpovi???????,

krizulka003
26. zář 2007

Tak máš Adámek spí v noci od sedmi do šesti do rána a přes den si vždy schrupne po dvou,třech hodinkách asi tak 30 až45 minut.dá přes den dohromady necelé tři hodiny.

petraluk
26. zář 2007

Ahojky, můj Lukášek usne večer mezi 21 a 22 hod a pak se budí mezi 3 až 5 hodinou. Nakojim ho a pak spíme různě, někdy do 8 ale někdy i do 11 hodin. Přes den je to různé, někdy prospí skoro celý den a někdy spí celkem hodinu. My jsme ale ještě moc malý, proti tvé Kačence, tak nevim jestli ti to pomůže. 🙂

kupinka
26. zář 2007

Mi spí malý večr od 19hod,někdy se vzbudí až všest,někdy už ve dvě,pak zas usne a spí tak do +-devíti ráno 😅 Takže to je super

lucija76
26. zář 2007

Poupe, Lea tedka usina cca ve 22-23h,spi do 10-11h rano, pak si jde bucnout ve 12h30, v 16h a jeste kolem 19h vzdycky tak na hodku,nekdy 45min nekdy hodka a pul...
A jak spi Kacka?

m.ajka
26. zář 2007

Poupe, máme stejně staré holčičky, dokonce se istejně jmenujou 🙂 . Moje Kačka usíná mezi půl osmou a osmou, když je v pohodě, vstává kolem páté, nakojim jí a chrupkáme ještě do sedmi až osmi hodin, když v pohodě neni, do těcxh pěti i třikrát vstáváme. Jak spinká tvoje Kačenka?

mori
26. zář 2007

Karolínce je 7,5 měsíce. Večer chodí spát před 20 hod., spí celou noc a budí se tak v cca 6.30 hod. ráno. Celou noc spí (nebudí se najídlo) od konce šestinedělí. Přes den si schrupne mezi každým jídlem. Po obědě spí i 2 hoďky (dnes dokonce 3), v kočárku spí taky vždycky aspoň hoďku, někdy víc).

lamia
26. zář 2007

Ahojky,u nás je standardně dopolední spánek tak 40 minut až hodinu,většinou po deváté usne,pak spí po obědě,tak nějak po jedné hodině,většinou v kočárku a taky tak těch 40minut až hodinu,spát chodíme v pooslední době kolem 18.30 až 19.00,kdy už je šíleně utahaná (dřív chodila spát tak v 20.00) a kojím přes noc 2-3x,počítám do toho i ranní kojení mezi 5-6 hodinou,kdy už si jí pak nechám u sebe a ještě usne a vstáváme tak v 7hodin,ale třeba o víkendu spala až do 9,ráno to má různé. Jinak Aničce je přes 7m.

poupe
autor
27. zář 2007

Diky za odpovedi,u nas je to s tim vecernim spankem horsi,usina kolem 19,30h,budi se ve 22h,nakojim,pak kolem 1-2 je vzhuru,zase nakojim a kdyz se zadari tak vstava mezi 6-7h.rano,a kdyz je extrem(tak 2krat v tydnu)se v noci budi trikrat zasebou po hodine s brekem,hlavne po pulnoci.Myslim,ze je zavisla na mleku.Pres den spi dobre,dvakrat dopoledne a dvakrat odpoledne 40minut az hodinku.

poupe
autor
27. zář 2007

A davate kase na vecer a zlepsilo se to tim?

kupinka
27. zář 2007

No teď Ti to chcu poupě zrovna napsat,zkus dávat večer kaši,třeba Ti vydrží déle spát. U nás to sice neplatí,ale třeba budeš mít štěstí a Kačka ti vydrží déle... 😉

cermonca
27. zář 2007

Tak my chodime spat mezi 19.30-20h. a vstava mezi 1-3h.naji se a spi do 5-7 jak kdy pak uz neusne 😒 Jeste nedavno mi spala dopol. tak od 10.do 12h. najedla se a tak ve dve jsme sli ven a spala zase tak 1-2 hodiny.No a tenhle tyden dopoledne nezabere at delam co se da,nevim proc.No a pak odpol.prospi 3 hodiny v kocarku.Dnes take dopol.nespala a kdyz jsem ji davala obed tak normalne u toho usnula,s pusou od mrkve 😅 no je to neco nejak se nam to cele horsi.

kacka79
27. zář 2007

Tak mi spinkáme od cca 19.30 do cca 6.30 a mezitím kojíme 2x / no někdy se to zvrtne na 3x/

krizulka003
27. zář 2007

Nám kaše taky nezabrala,malý se budil uplně stejně.Chci teď zkusit to sytící mléko HAMI Hajaja tak jsem zvědavá.

karotky
27. zář 2007

Ahojky!
Máme to se spaním stené jako Krizulka............až na to,že jsme o 3 týdny mladší.Horší by bylo,kdybysme ten režim měli naopak. 😀

januskaababoo
27. zář 2007

krizulka a kojis jeste?

kacka79
27. zář 2007

Holky, dávali jste ty kašičky od 4 měs i když jste kojily??? Já bych dala ale nevim nevim...

poupe
autor
27. zář 2007

nam kase nezabrala,ale zkousim ji davat dal.davam ji od ukonceneho 5mes.

kacka79
28. zář 2007

poupe a kojis nebo jste na um?

petpet
28. zář 2007

Pope, my meli to podobne. Bezne se budil 3x na kojeni vecer, pocitam i ranni kolem 6h, ale pak zacal tyden, kdy s ebudil co hodinku s placem. Na radu MUDRy jsme zacali davat kasi vecer a je to zas v nromalu, resp lepsi, ze nekdy se probudi jen 1x plus ranni kojeni. Moc totiz poslendi mesic (to mel 5 a 1/2) nepribral, tak se asi budil hlady. Nyni davam v noci vzdy k oboum prsum a jak rikam, u nas se to zlepsilo. Ale tezko rict, zda je tve ditko obdobny problem.

krizulka003
28. zář 2007

januskaababoo: nekojím jsme na UM.jo a to HAMI Hajaja nám dalo!!! malý mě vypil 80.s normálním dudlíkem nam to neteklo a s regulovatelným od aventu to zase teklo moc.výsledek:malý mi to celé za dvě hodiny vyzvracel ☹ .takže už končím s experimenty a radeji budu vstávat po 4 hodinách na krmení.