• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit 14ti měsíční dítě prospat celou noc?

20. ledna 2016 
@leniszka
@crca

Taky mám dvojčata ... 11 měsíců - holčička se budí jen 1x až 2x za noc, ale chlapeček tak 5x protože chce ležet na mně - né u mne v posteli, ale doslova na mně v náručí a nesmím u toho sedět ale pochodovat dokola, aby ho to pohupovalo :rolling_eyes: (to od tý doby co měl nedávno zánět ucha a vysoký horečky, tak jsem ho chovala a hlídala - předtím nebylo spaní až tak hrozný) ... jenže váží 11 kg a tahat se s ním po baráku ve tři ráno je celkem zábava. Jenomže Kubíkovi Pánbu nadělil taky neuvěřitelné plíce, když začne ječet - a to dělá často páč ví že to zabírá - praskají nám okenní tabule a ušní bubínky a v tu ránu je vzhůru celej barák ... a k tomu máme 4letou ještěrku, která od té doby co vstávám k miminům taky často v noci otravuje a řve a dožaduje se pozornosti - nejraději by taky spala nalepená na mne - v naší posteli ... mimina mají svůj pokojík, starší dcerka má taky svůj ... a tak celou noc běhám z pokoje do pokoje a sotva usnu, už zas někam běžím ... když řvou všichni najednou, budím manžela a potom ponocujem oba a ráno jsme oba vyřízení a děti čilé a vyspinkané do růžova, takže zatímco my do sebe lejeme půllitry kafe abychom přežili den, a doufáme že si budou aspoň chvíli hrát a dají pokoj než se proberem, ze všech stran se ozývá mamá, mamááááá, mammmáááááá ... tatatatáááá ... mňam mňam - to od těch malých - a od té starší mamíííí já chci papat a já chci bumbat a já chci kakat a proč mám ještě pyžamko, já chci šatečky ... :sweat_smile: :frowning2: :angry: ...
Jak ale naučit spát přes noc ty mrňata, kterým se zatím nedá nic vysvětlit ... a myslím že to opravdu není tím že by potřebovali jíst víc než 1x za noc, prostě při každým menším probuzení se v postelích vztyčí jak stožáry a křičí na dveře, dokud se v nich neobjevím, a pak přestane ten ke kterýmu jdu první, zato ten druhej řve o to víc :grinning: :grinning: :grinning:
Když je dobrej den, tak se budí na přeskáčku, a tak můžu nechat manžela spát v noci, a on pak s nima vstává v 7 a já dospávám do 9ti ... to je jedinej způsob jak přežít ... je mi 36 a asi už ten nedostatek spánku nějak nezvládám ... chtěla bych je už naučit všechny spát celou noc, hlavně toho hlavního uřvance Kubu, protože on to mlíko už v noci ani nechce - nechce ho vlastně pít ani přes den, takže se budí jen tak z rozmazlenosti.
Na tu 4letou platí jen když ji v noci řádně seřvu, a pak dá pár dní pokoj ... zkoušela jsem to s ní po dobrým všemi způsoby, ale jedině zabralo vynadat a pohrozit nasekáním na prdelku (musím říct, že naštěstí ona nikdy nepotřebuje nasekat doopravdy :grinning: ... jí stačí pohrozit a je pokoj ... dostala v životě asi tak 2x) ...
28. čer 2013 ve 03:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Mam 4 leteho syna-stale se budi tak 3-4x za noc ze se mu neco zda.krici mlati sebou atd...Celou noc neprospal nikdy..Neurologie vporadku,psychologie vporadku doma tak nejak taky a stejne.Je hodne inpulsivni,vznetlivy je to Lev.do nejakych 2 let jsme k nemu vstavali i 7x za noc denne!kolikrat musel dostat sprchu.nevnimal,nesel probrat proste nic.Me uz ocekavani prospat celou noc vymyzelo.ted mame rocni dvojcata páreček,od 2 mesicu spi kazdy jinde.protoze male zpocatku hodne plakala a maly se budil tak 2-3x za noc.jen npit a spat.a malou mam u sebe v loznici.a i dnes k nim vstavam 2-3x za noc a to ke kezdemu s hodinovym zpozdenim jinak...tudis 6x/noc.a verte mi tahnout to uz 5 rok v kuse,to cloveka poznamena.uz jsem taak vycerpana ze nedokazu zabrat,mam predepsana antidepresiva se zamerenim na spanek.tak uvidime.teprve zacinam...jinak pokud dvojky nic nezlobí tak se dokazi bidit i 1za noc max.2x za noc....takze hldy to neni.to ze jim dam mleko pokazde kdyz se mi vzbudi je jen tim aby zase rychle usly.a nemusela jsem je nosit a uspavat...to pak nevim kdy bych dala nohy do postele...No holky musime to vydrzet.Me manzel nepomaha vubec...spi v noci s tim starsim a kroti ho...takze vse je na me.i vecerni koupani....maly jsou skely ale ten starsi to je odvar.. :slight_smile:i tak se musime drzet vyrostou a pak nam budou chybet :slight_smile:drzim kazdemu palecky
1. lis 2014 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosila bych o radu mému sinovi je 19 měsícu a nespí mi celou noc budí se mi a já ho někdy uspávám i 3 hodiny co dělám špatně a jak ho mám naučit spávat v postýlce už to nezvládám sem stále unavená a taky trochu podrážděná děkuji vám za odpovědi a za rady Zuzana.
20. led ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek