• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit děti spát aspoň do sedmi?

31. ledna 2011 
zdravim, tak naše malá měla asi od 10měsíce oddobí kdy vstávala kolem půl šesté a já byla pak jako praštěná palicí a tak jsem si s ní vždycky schrupla přes den abych pak dýl vydržela. Malá mi chodí spát kolem 19h ale pak jsem se naučila ,že jakmile někdy mezi 5-6h otevře oči v postýlce tak jí okamžitě chňapnu a dám k sobě do postele a hned jí dám flašku s mlíčkem no a to vypije a hned mi pak zase usne a spí do 7,30 a teď dokonce 2x spala i do 8,30h, takže já mám na nočním stolku každý večer připravenou termosku s vodou a flašku s mlíkem a ráno to jen zaliju a hned jí to dávám aby se moc neprobudila, zatim to takhle funguje už asi 2 měsíce (ťuk ťuk ťuk - musim si to zaťukat :grinning: )
31. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepibubu pridavam se
@samik2008 vydrzet, vydrzet. Mala mi spala od asi 2 mesicu do 6m tak, ze usinala mezi 9-10h vecer po 2-2,5 hodina stridani cucani prsa a breceni a vstavala mezi 5-6h rano. Od 3,5 mesice za tu dobu vstavala 5-10x a chtela prso. Nespala moc ani pres den- po pul hodine usinani u prsa si dala slofika tak 15-20 min a to nejvys 3x za den. Od 6 mesice usnula tak na 20minut okolo 8 a pak na hodinu po Obede. Od 10 mesicu uz spala jen jednou za den. A nesel vubec nastavit zadny rezim, kazdy den byl jiny. Okolo toho roku se vse zlepsilo a usinala okolo 8 pul 9 a vstava okolo 7 a spi lepe i pres den.
To jen abys videla, ze muze byt i hur...ale vim ja mela jen jedno:slight_smile:. Takze televizi vecer jsem nevidela prakticky 16 mesicu a spat jsem chodila hned jak usnula, abych vubec prezila.

Jedine + na to je, ze se rika, ze nespavci jsou sikovnejsi deti, ale moc dobre vim, ze to je slaba zaplata:slight_smile:.

Takze az najde nekdo recept taky si ho rada prectu.
31. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek