Jak prodlloužit dítěti (sobě) spánek? Vstává ve 3!

marie_m
17. bře 2008

Ahojky, dneska ten náš neřád (rok a půl) vstával zase ve 3!!!! normálně nám vstáva kolem 4, půl 5, jednou jedinkrát se mu povedlo zaspat, to jsme vstávali až v 6:15 a mě už to fakr se*e, zkoušeli jsme ukládat později, ale je jedno, esi jde spát v 7, 8 nebo 9, vstáva pořád stejně...
...má někdo stejný mimčo?...nemáte pro mě někdo radu, jak mu a nám prodloužit spánek?
ještě, že mám úžasnýho může, který teď vstáva častěji, než já, protože mě by asi už hráblo 😅 😀
díky, Majka

karotky
17. bře 2008

Ahojky!
Záleží na tom,jak Ti Jakub spí přes den. 😉
U nás je to momentálně tak,že náš mladej usíná v 19:00 a budí se v 6:00.Pak to zalomí na hodinku v 8:00 a pak ve 12:00.Od 13:00 do 19:00 už nespí. 🙂
Myslím si,že v roce a půl budeme přes den spát max. hodinku,.................možná ani to né. 😅
Ale jsou děti,které spí od 20:00 do 8:00 a ještě si dají ve dne tak 3 hodiny spánku.
Každé dítko je holt jiné.
Možná Ti pomůže posun času,který už bude za chvíli. 😉

aponchie
17. bře 2008

me Terka nespi od roku a ctvrt pres den a nema to u ni vliv na delsi spanek proste chrape vecer od 8max do 6.30rano v lete uz v 5.30vstava pac je svetlo a v zime max 7.30...

jajinak
17. bře 2008

Ahoj Marie.Taky mám doma raní ptáče,většinou se budí mezi 5-6 hodinou a neusne ani u mě v posteli.Když v noci ponocuje,tak 2 nebo 3 hoďky,tak vydrží spát někdy dýl.Taky jsem ho zkoušela dávat večer později spát,ale nebylo to k ničemu.Když byl mimčo,tak se mu to dalo prodloužit tím,že jsem ho nakojila,vzala si ho k sobě do postele,přitulili jsme se a ještě usnul.Ale od roka to nepomáhá.Taky mě to štve,ale co se dá dělat. 😒

jajinak
17. bře 2008

A odpol. spaní na to u nás vliv taky nemá.Spí 2-2,5 hod.Zkoušela jsem ho budit dřív a bylo to stejné.Včera nám usnul v autě na 10 min.pak už po obědě nespal vůbec a v noci byl 3 krát vzhůru a ráno od 5.30.Takže jestli spí 10 min. nebo 2 hodiny,je to jedno.

marie_m
autor
17. bře 2008

no, Kuba je navíc netulící dítě, takže to, že bych si ho třeba vzala v ty tři k sobě do postele nehrozí, protože prostě nechce tulit ☹ přes den spí dvakrát, ráno dá mezi 8 až 9 tak hoďku a pak po obědě dá mezi 13 a 14 taky hoďku, pak uz nespí,ale kolem 18 začíná bejt dost utahanej, protože kromě toho, že nespí je taky hyperaktivní, takže se v podstatě nezastaví
jajinaku, to je hrozný, aspoň, že v tom nejsem sama 🙂

kamiska
17. bře 2008

ahoj marie, zkusenost osobni nemam, ale jen me napadlo - pokud je postylka u okna, zkus ho zatemnit. i kdyz nevim, v ty 3 asi moc svetla jeste neni, co 😒

maart
17. bře 2008

A to jsem si myslela, ze jsem chudak matka, kdyz se muj mladsi klukan budil v 5.30.... 😒 ....ted vidim, ze muze byt jeste hur. Bohuzel, Marie, typ nemam....VYDRZAT!!!!!