Jak se vám budí miminko - s úsměvem, pláčem, broukáním?

hanulii
24. čer 2014

Ahoj maminky,
zajímalo by mě, jak se budí vaše miminka - jestli s úsměvem, s pláčem, broukáním, povídáním...? Naše mimi se víceméně od narození budí s pláčem, spíš jen výjimečně se stalo, že se probralo a neplakalo... Jakmile se probere, spustí, musím hned vytáhnout z postýlky. Teď má devět měsíců a já stále marně čekám, kdy se začne budit veseleji - broukáním a s úsměvem... Hned by se nám vstávalo veseleji 🙂
Jak to máte vy? 🙂

killi
24. čer 2014

@hanulii od malinka se většinou vzbudí a směje se nebo si bouká. S brekem se budí vyjímečně. 😉

slunicqqo
24. čer 2014

u nás dcera většinou vždy se budila s dobrou náladou, syn s řevem stále, po všech spaních, ráno , odpoledne bylo to jedno, u nás to trvalo asi do toho 9 měsíce už nevím přesně, ted většinou se vzbudí a žvatlá, někdy ale taky řve, záleží v jakém je rozpoložení, ale naštěstí už to není vždy řev, soucítím bylo to hrozný hned vylezt a jít ještě než jsem se probrala, ted můžu vklidu ležet třeba půl hodiny

madulinka
24. čer 2014

nám se budila s řevem, ale od té doby, co umí řáct "máma", tak jsem ji večer říkala, že až se vzbudí, může na mě zavolat.. někdy, když se vzbudí v noci nečekaně, tak brečí..Ale k ránu (i když někdy zakňourá), pak na mě volá "mamíííí". 😀

partyzanka91
24. čer 2014

Moje Míša když se probudí tak málokdy začne hned hlasitě plakat. Většinou jen tak pojekává a rozpláče se teprve po delší chvíli, někdy se probudí a je potichu jenom kouká, rozhlíží se, ptorahuje si ručičky - je jí teprve měsíc a broukat si ještě neumí. Celkově příliš nebrečí, každý říká že je hodné miminko. Jen v postýlce samotné se jí moc nelíbí a to pak pláče protože chce chovat, když jí vezmu do náručí ihned přestane

donnald
24. čer 2014

@hanulii Naše starší dcera od malička také brečívala po probuzení. Nyní je ji 2 3/4 a je regulérně po tatínkovi - tj. potřebuje delší čas na to, než se skutečně probudí 🙂. Už nepláče, ale je prostě mrzutá, ospalá, ... .Manžel také neumí vstát na 1.zazvonění budíku, ale až na 10. a mezitím se pořád převaluje. A já si myslím, že přesně v to roste i dcera 🙂. Jako miminko to neuměla zpracovat jinak než brekem - je naše domácí vysvětlení 🙂. Není třeba u vás taky někdo takový? JInak mladší dcera (9měsíců), ta zase vstává zpravidla s úsměvem či žvatláním, takže ta bude po mě 🙂 - bude rychle po probuzení startovat 🙂.

teriszek
24. čer 2014

Nám je rok a pul a od roka vztavame s brekem.☹Jen otevře oči tak place a chce pit.Snad ho to brzo přejde

88nela88
25. čer 2014

Tak my vstavame tak ze ani neotevre ocka a hned se protahuje a vydava u toho takove klasicke protahovaci zvuky, mezitim treba jeste usne (kolikrat i na hodinku) a kdyz uz chce teda vsavat protoze ma hlad tak zacne i pobrekavat, nebo spise naznaky breku a to uz vstavam.... 🙂

scvrcek
25. čer 2014

dokud byl v postýlce, většinou se budil s brekem, i když si myslím, že spíš se vzbudil broukáním, který mě ale nevzbudilo a vzbudilo mě až když už chtěl ven a to začal řvát 😀 od 18m je ve velké posteli, takže si ráno přicupitá k nám a ještě se povalujeme...

alenavy
2. črc 2014

S brekem... Mám z toho už tiky, jak do toho ticha se ozve v chůvičce maxisiréna. Ale musím zahlásit, ž sem tam se objevuje první vlaštovka, že zakňourá "mamaaaaa" a když náležitě rychle naběhnu, obejde se to bez brekotu.

anien
2. črc 2014

S úsměvem. Jakmile se vzbudil s pláčem, tak to bylo dřív než měl a věděla jsem, že chce ještě dospat. A pak se už vzbudil s úsměvem 🙂

coopanka
4. črc 2014

Když jsem dítě vozila na spaní v kočárku nebo dávala spát v postýlce, vždy se budilo s pláčem. Druhé dítě nosím v šátku a vždy jen rozlepí oči a kouká po okolí, nevstává s brekem, když se vzbudí, ví kde je a s kým je, takže nemá důvod.

gepe
4. črc 2014

@hanulii u nas vzdy s usmevem. Nekdy se chvilku rozkoukava, a pakt stejne opet culi a usmiva. A je jedno, kde spala, zda v kocare, autosedacce, na gauci, postylce, aj.

monasek84
4. črc 2014

s usmevem 🙂 s placem se vzbudi jen kdyz ho neco vzbudi a chce jeste spat 🙂

mafeska
5. črc 2014

když byla malá tak broukala, teď se se budí s úsměvem, v dobré náladě a volá na mě TÁÁÁDÝÝ 😀
Když jí budím brzy ráno což je výjimečně tak otevře očka, koukne na mě a začíná hned komunikovat (což teda moc nechápu, sama potřebuju pár minut na rozkoukání se).

elielizabeth
5. črc 2014

Obě naše děti asi na něčem jedou, takže se budí s neskutečně dobrou náladou a vysmátí od ucha k uchu. Dcerka k tomu na mě volá "mamí, dolů" a syn je "upovídaný", jak babky na trhu 😀

lucies25
8. črc 2014

Lukasek se budi vetsinou vysmatej,jen v noci s brekem.To ma hlad a nejspis zjistil,ze me usmev neprobudi ;) Ale je to uzasny,rano otevrit oci a jako prvni videt bud spici nebo vysmaty miminko ;)

snehurka10
1. srp 2014

Synovi je 11 měsíců a neustáole se nám budí s pláčem, pofňukáváním nebo tak....jen párkrát se stalo, že se přes den vzbudil, ani jsme nevěděli, že je vzhlůru, ale jen párkrát...a ráno do nedávno jen s pláčem a to bylo i v pět ráno a nezabrat, teď tak nějak kolem sedmé, ale povídá si, hraje si tam s nožičkama a já ještě ležím, ale to nám netrvá dlouho....
Taky si pořád říkám co mu je, co ho bolí nebo tak, docela trpíme na zánět středního ucha, takže si pořád myslím, že ho bolí ouška nebo tak, ale jak tak čtu, tak je to asi normální ☹

daskagal
5. srp 2014

Nám je teprve 10 týdnů, ale budíme se zásadně pláčem a kroucením. Teď půjdeme na ultrazvuk bříška, tak třeba se ukáže, proč nám prďola pořád tak trpí.