Jak spí děti ve vedrech?

petka.k
16. črc 2010

ahoj holky, jak vám vaše dětičky spinkají v těhle vedrech? náš má problém jak s usínám a i se dost budí, takže nic moc ☹

strouzek
16. črc 2010

my pohoda, já spím normálně a malá zdá se mi ještě líp. mě se spíš zdá že když je takové to deštivé spací počasí tak je malá víc protivná a méně spí než teď

momin
16. črc 2010

@petka.k U nas je to tragedie. maly snad kazdou hodinu vzhuru..spoceny-a to spi jen v plence...
ja to same.. nemuzu spat. chodim pored pit. kdyz dam Danovi napit v noci vypije chudak skoro pul flasky... uz aby zaprselo.. 😉

j.kriv
16. črc 2010

mně malá spí víc než předtím, usíná už v půl sedmé úplně nahatá a s pauzou okolo půlnoci na krmení kdy ji dám plínku spí až do rána, i přes den spinká trochu dýl, to horko ji zmáhá 😝 ostatně mě taky 😀 ale už aby bylo trochu snesitelněji...

janicka006
16. črc 2010

zrovna máme za sebou šílenou anabázi s naší Michalkou,která je tak strašně otrávená a unavená,ale večer co večer nemůže zabrat,což jí rozčiluje a nervuje,takže pak řve jako tur....

pikusa
16. črc 2010

Tak spaní nic moc,postýlku jsem kólem dokola obložila mokrýma plínkama,tak je to trošku lepší....
A po poledním spánku je Mates už v 5 odpoledne protivnej,unavenej....ale stejně se pak budí...

hejdita
16. črc 2010

tak u nas pomohlo kdyz se vzbudili nechat jenom v plince a nezakryvat pokud je dite malicke tak zakryt jenom bavlnenou klasickou plenou a napustit do vany studenou vodu v teple se odparuje a je vlhci vzduch (pokud je to mozne a mate koupelnu treba pres chodbu) a kdyztak pokud mate vetrak tak aby se trohu hybal vzduch tak i to pomuze a i kdyz navesite na susak mokre pliny do kterych ten vetrak fouka.....a pak my mame jeste na oknech vcelku tluste zavesy a mame v loznici zatazeno cely den aby se neohrala mistnost svetlem......a na noc otevrene okno......dospely se muzou zakryt vlahym prosteradlem.......vic mne nenapada..... takze deti spinkaj hezky ale ja ne 😝 😀 😀 😀 😀
doufam,ze sem nic nezapomnela 🙂

romana29
16. črc 2010

Dítě bez problémů a ještě mě přemlouvá, že chce na noc pyžámko - bych vraždila 😀 , matka šílí vedrem 🙄

lenkavano
16. črc 2010

ahoj holky tak my jsme za celou dobu ,co jsou vedra ,spaly asi dvě noci v kuse...já i malá.... 😝 jinak jsem pořád vzhůru 😝 😝

fender
16. črc 2010

Přes noc stejně jako jindy, přes den spíš méně a častěji (spává hodinu dopoledne a 1,5 po obědě, teď tak půl hod dopoledne, hod po obědě a půl ještě odpoledne).

germik
16. črc 2010

no u nas je to cez den tragedia, niekedy mi spava za celý den pol hodinky 😠 Ale v noci je to celkom fajn, ma otvorené okno takže tam ma tak akurat. Len jej davam aspon bodyčko, bez zakrytia, uplne len v plienke by som sa asi bala aby jej nebolo chladno 😀

lucie5779
16. črc 2010

no holky na 2 věci na hovno a na nic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
16. črc 2010

my spíme dobře - jen v plínce a tričínku nebo jen v plínce a malé je fajn. padne 20:30-21h a je tuhá minimálně do 4-5:30h vydrží 🙂 a přes den spinká nahatá nebo taky jen v plínce akorát víc vrčí 😀 chce přicucnout mlíčka a pokračuje dál. takže vedro nevedro u nás se chrní fajn 🙂

beruska2x
16. črc 2010

lip, ven chodime brzo rano, to ho utaha a po obede spi tak 2 hodiny, del i vic, coz predtim nebyvalo.... vecer chodi dyl ale to je spis ze je dlouho svetlo, mame zatazene zaluzky a otevrene dvere na balkon.... spi v bodycku

lura
16. črc 2010

Ahoj holky, je to už prostě úmorné!!! Malý nemůže usnout a v noci se častěji budí. Po kojení mu dávám napít ještě vody a lemtá jí s takovou chutí, že se snad utopí. Na spaní má bodyčko. Večer vždy pookřeje ve vaně - dávám mu vlažnou vodu. Okna máme v noci dokořán, ale pohyb vzduchu je nulový. K ránu mám připravený na přikrytí (pokud by bylo náhodou chladněji 😀 ) pouze povlak na peřinku.

collette
17. črc 2010

Žádná sláva, ale dá se to. Přes den ho dávám spát jen v plínečce, večer mu k postýlce dávám do lavóru dvě velký namražený PET lahve. Dost to pomáhá 🙂 A když mrní, tak mu dám vodu - párkrát cucne a spinká dál.

moravanka
17. črc 2010

hruza. mala nemuze zaspat, porad breci a vrti se. tak do kocara a jezdime kolem baraku. zaspi az o pulnoci a to jeste u toho breci a vypije celou flasku caje. okna mame otevrene, mame v nich site proti komarum, protoze venku litaji uplne hejna. a s jidlem to mame taky spatne, nechce jist, jen pije.
dnes vecer ma prset, tak na to cekam jak na smilovani.

apollo11
17. črc 2010

Tak při kojení jsme vždycky obě zpocený jak myši 😀 máme doma minimálně sto šedesát stupňů (mám ten pocit)
zkoušela jsem jí dát vodu, ale to zatím nějak nechápe a nechce ji pít, takže tím je to všechno horší 😒 ale doktorka ji prohlédla a konstatovala, že dehydrovaná vůbec není a prospívá krásně... tak nevím, jak to dělá 🙂
spánek celkem normál, jen předtím trochu víc béká...

xkacatkox
17. črc 2010

my také špatně spíme, včera jsme uspávala 3hodky, unul až v 10večer, jindy už v 19hod chrupe, a přes den také nic moc,kdy se v noci propudí tak zase uspávám třeba hodku až dvě, jsem na mrtvici

jijitka
17. črc 2010

Když se mu konečně povede usnout, tak už dobře 😀 Ale to uspávání je někdy horor. Přes den pospí několikrát tak 20 minut a už se budí. Je celkově ukníkaný, nechce ani moc jíst, pořád chce chovat.
A já už jsem z toho tak umordovaná, že chrápu jak zabitá vedro nevedro 😀

aaadus
18. črc 2010

Špatně. Normálně spí 5-8 hodin denně, ve vedrech maximálně 2 hodiny za celý den. Večerní usínání taky nic moc - klasika byla, že mezi 21-22hod už spal, teď usíná až kolem 23hod.