Jak spí vaše děti přes den?

jitulinas
26. led 2011

Mám 5m chlapečka a najednou přes den mín spí - stačí mu 3/4 hod a hotovo, a to třeba 3x za den. Máte to taky tak? A ještě k tomu usne jen venku v kočárku. Usnou vaše děti i doma - máte to spojené s nějakými riutály? A ještě poznámku - v noci teda spíme 12 hod 🙂

kaatulka
26. led 2011

My to máme stejné, přes den tak 2 x - 3 x taky tak po té 3/4 hodině a venku v kočáru, jinak ani ťuk, a někdy nenaspal ani to....V noci spíme asi tak 10 - 12 hod....někdy se budí, někdy ne, v noci teda už nekojím....

syll.
26. led 2011

My to máme taky tak, přes den spí malý tak půl hodinky až hodinku 3x denně a pak v noci od 19-7ráno, s jedním krmením většinou 🙂 takže pohoda.

marcelkap
26. led 2011

Ahoj, my spíme hůř v noci, ale přes den je to paráda. Dřív spala dopoledne i 3 hodiny, ale kolem půl roku se to začalo samo od sebe měnit a spí hodinu a čtvrt - to je před obědem. Odpoledne jdeme ven a nebo taky usne doma a spí zase něco kolem hodiny.
Rituály žádné nemáme, dám jí do postýlky a během 5 minut spí, to jsem fakt ráda. Zato večer a v noci je to horší. Ale co...bývalo hůř a určitě bude líp 🙂
Tobě, když spí malej celou noc jak píšeš, tak asi nepotřebuje tolik přes den.

konik88
26. led 2011

Tak to máš ještě krásný. Moje půlroční dcera spí jen jednou denně půl hodiny až hodinu. Usne vždy kolem dvanácté pří kojení. V noci se mi ještě 2x-3x vzbudí na jídlo.

ja.na81
26. led 2011

Nasemu malemu je taky 5 mesicu, pres den spi taky tak 3x cca tu trictvrte hodku, v noci (tj. mezi 20 a 6 hodinou) se budi tak 2 az 3x na kojeni.
Na spani pres den ritualy nemame, proste kdyz je unaveny, usne 🙂 Vecer je nas ritual jedine to, ze mezi sedmou a pul osmou koupeme a v osm se jde spinkat. Vetsinou usne behem chvilky sam, maximalne, kdyz place, tak ho jdu pohladit, dat dudlik a tak.. 🙂
Takze vasich 12 hodin v noci je fak luxus 😉

ia.
26. led 2011

můj syn spal od 1 měsíce 3x denně přesně 30 min. Výjimka bylo, když jsem s ním chodila na procházky, to spal i 2 hodiny v kuse, ale běda, když jsem zastavila. Kamarádky mi záviděly, že mám zahradu a můžu tam vystrčit kočár, ale zahrada mi byla k prdu 😅
situace se zlepšila až od 14 měsíců, kdy začal spát 1x denně a to přesně hodinu a čtvrt 😅 a tak je to dodnes....

mkr
26. led 2011

my spali do 20 m v kočárku jen venku a do roka spala snad 3 denně a dlouho, tak se to snižovalo asi okolo roka a půl jen 1 denně, teď ve 3 letech spí tak 2-3 h horší je to ve školce, tam není tolik času na spaní

mjanca
26. led 2011

mne spi hodku a pul dopo (kolem 10te) a hodku a pul odpo (kolem 16te). V noci se probouzi 2x na jidlo, vstava kolem 7-8 hodiny. Kdyz je v kocarku, spi klidne 3 hodky, kdyz se teda jezdi 🙂

lukajda
26. led 2011

Tadeáškovi už je teda 3,5 roku, ale do roka spal dvakrát denně...dopoledne tak hoďku a odpoledne kolem půl hodinky ale to jen v kočárku. V roce mi asi někdo vyměnil dítě a mám doma Šípkovou Růženku, protože začal spát jen jednou denně - po obědě spí kolem 3 hodin.

timbouctou
26. led 2011

no tak my máme taky ten kočárek 😀 malej spí doma tak 3x denně kolem půl hodinky když usne u prsu, jinak venku dopol v kočáru stačí když chvilku jezdím a do oběda je klid. Odpol by to šlo taky, ale když ho nechám dýl než půl hodiny, tak nespí v noci a to je peklo, pokřikuje a žvaní a budí toho staršího. Jinak když je dobře, tak se budí tak 2x v noci na jídlo. Ale bylo i líp, mezi 2. a 4. měsícem se budil třeba i jen jednou, kolem páté ráno. A oba kluci vstávají tak mezi půl sedmou a sedmou.

makinecka
26. led 2011

malej spí teď 2x denně po 30 minutách doma a když jsem venku tak v kočárku dá taky 30 minut,no a v noci se budí miminálně 3x a rituály nemáme,když vidím že je unavený dám ho do postýlky 😉

handm
28. led 2011

Do nedávna mi spal malý odpoledne i 4 hodky v kuse, ale kdeže loňské sněhy jsou...😀
Teď po tom 4. měsíci dá dopoledne tak hodinku, hodinku a půl, odpoledne to samé. Někdy ho přemluvím ještě před koupáním, když je hodně unavený, aspon půl hodinky.. Spát chodí v sedm, v noci se budí ještě 2x na jídlo a v pět je vzhůru, pak po šesté jdem ještě spolu spát znovu na hodinku, hodinku a půl 🙂
Závidím celou noc bez buzení 🙂🙂

ffiinnkkaa
28. led 2011

Nám nejsou ještě ani tři měsíce a spíme jen dvě hoďky dopoledne a dvě hoďky odpoledne..a to ze změnilo ze dne na den..

katkavfr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanule05
28. led 2011

Ahoj,
Kačka nikdy nebyla velký spáč. Teď je jí 9 měsíců a stává kolem 7:00 hod, chodí spát kolem poledne, tak na hoďku až dvě, a pak jde spát až kolem 19:00 hod, a v noci se budí po třech hodinách a chce k prsu ☹

Víc spát nebo častěji nebude a nebude a nebude 😒

meo
28. led 2011

mám 6měsíční holčičku, v noci spí 12hodin a přes den tak 2x okolo 1hodiny. Už vím zhruba kdy je unavená, takže jí dám do lehátka, pohoupu a usne. Pokud vidím, že spát nechce, tak jí zkusím dát třeba za hodinu.

blanka18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lidiab
28. led 2011

Nas maly ma dve varianty:
1. Rano se probudi okolo 6. Pak usne kolem 11 a spi asi pul hodiny maximum. Pak jdeme kolem 13 hodin ven a spi jeste maximalne dve hodiny. Pak usne jeste okolo 18-19 hodiny, zase na pul hodky.
2. Probudi se okolo 8-9 hodiny. Pak uz dopoledne nespi. Kolem 12 hodiny jdeme ven a zase spi dve hodiny a pak vecer kolem te 18-19.
Doma usne vetsinou behem jidla nebo ho uhoupam v kocarku. Pokud ho neuhoupam do 5 minut tak uz neusne. Venku v kocarku usne hned. Vecer jde spat kolem 20-21 hodiny, bohuzel se nam zatim nepovedlo zavest rezim 😀 Budi se kolem pulnoci, pak kolem 4 hodiny a pak uz rano.