• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak spí vaše děti přes den?

28. ledna 2011 
Mám 5m chlapečka a najednou přes den mín spí - stačí mu 3/4 hod a hotovo, a to třeba 3x za den. Máte to taky tak? A ještě k tomu usne jen venku v kočárku. Usnou vaše děti i doma - máte to spojené s nějakými riutály? A ještě poznámku - v noci teda spíme 12 hod :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to máme stejné, přes den tak 2 x - 3 x taky tak po té 3/4 hodině a venku v kočáru, jinak ani ťuk, a někdy nenaspal ani to....V noci spíme asi tak 10 - 12 hod....někdy se budí, někdy ne, v noci teda už nekojím....
26. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to máme taky tak, přes den spí malý tak půl hodinky až hodinku 3x denně a pak v noci od 19-7ráno, s jedním krmením většinou :slight_smile: takže pohoda.
26. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my spíme hůř v noci, ale přes den je to paráda. Dřív spala dopoledne i 3 hodiny, ale kolem půl roku se to začalo samo od sebe měnit a spí hodinu a čtvrt - to je před obědem. Odpoledne jdeme ven a nebo taky usne doma a spí zase něco kolem hodiny.
Rituály žádné nemáme, dám jí do postýlky a během 5 minut spí, to jsem fakt ráda. Zato večer a v noci je to horší. Ale co...bývalo hůř a určitě bude líp :slight_smile:
Tobě, když spí malej celou noc jak píšeš, tak asi nepotřebuje tolik přes den.
26. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš ještě krásný. Moje půlroční dcera spí jen jednou denně půl hodiny až hodinu. Usne vždy kolem dvanácté pří kojení. V noci se mi ještě 2x-3x vzbudí na jídlo.
26. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasemu malemu je taky 5 mesicu, pres den spi taky tak 3x cca tu trictvrte hodku, v noci (tj. mezi 20 a 6 hodinou) se budi tak 2 az 3x na kojeni.
Na spani pres den ritualy nemame, proste kdyz je unaveny, usne :slight_smile: Vecer je nas ritual jedine to, ze mezi sedmou a pul osmou koupeme a v osm se jde spinkat. Vetsinou usne behem chvilky sam, maximalne, kdyz place, tak ho jdu pohladit, dat dudlik a tak.. :slight_smile:
Takze vasich 12 hodin v noci je fak luxus :wink:
26. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj syn spal od 1 měsíce 3x denně přesně 30 min. Výjimka bylo, když jsem s ním chodila na procházky, to spal i 2 hodiny v kuse, ale běda, když jsem zastavila. Kamarádky mi záviděly, že mám zahradu a můžu tam vystrčit kočár, ale zahrada mi byla k prdu :sweat_smile:
situace se zlepšila až od 14 měsíců, kdy začal spát 1x denně a to přesně hodinu a čtvrt :sweat_smile: a tak je to dodnes....
26. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spali do 20 m v kočárku jen venku a do roka spala snad 3 denně a dlouho, tak se to snižovalo asi okolo roka a půl jen 1 denně, teď ve 3 letech spí tak 2-3 h horší je to ve školce, tam není tolik času na spaní
26. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne spi hodku a pul dopo (kolem 10te) a hodku a pul odpo (kolem 16te). V noci se probouzi 2x na jidlo, vstava kolem 7-8 hodiny. Kdyz je v kocarku, spi klidne 3 hodky, kdyz se teda jezdi :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadeáškovi už je teda 3,5 roku, ale do roka spal dvakrát denně...dopoledne tak hoďku a odpoledne kolem půl hodinky ale to jen v kočárku. V roce mi asi někdo vyměnil dítě a mám doma Šípkovou Růženku, protože začal spát jen jednou denně - po obědě spí kolem 3 hodin.
26. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my máme taky ten kočárek :grinning: malej spí doma tak 3x denně kolem půl hodinky když usne u prsu, jinak venku dopol v kočáru stačí když chvilku jezdím a do oběda je klid. Odpol by to šlo taky, ale když ho nechám dýl než půl hodiny, tak nespí v noci a to je peklo, pokřikuje a žvaní a budí toho staršího. Jinak když je dobře, tak se budí tak 2x v noci na jídlo. Ale bylo i líp, mezi 2. a 4. měsícem se budil třeba i jen jednou, kolem páté ráno. A oba kluci vstávají tak mezi půl sedmou a sedmou.
26. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej spí teď 2x denně po 30 minutách doma a když jsem venku tak v kočárku dá taky 30 minut,no a v noci se budí miminálně 3x a rituály nemáme,když vidím že je unavený dám ho do postýlky :wink:
26. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do nedávna mi spal malý odpoledne i 4 hodky v kuse, ale kdeže loňské sněhy jsou...:grinning:
Teď po tom 4. měsíci dá dopoledne tak hodinku, hodinku a půl, odpoledne to samé. Někdy ho přemluvím ještě před koupáním, když je hodně unavený, aspon půl hodinky.. Spát chodí v sedm, v noci se budí ještě 2x na jídlo a v pět je vzhůru, pak po šesté jdem ještě spolu spát znovu na hodinku, hodinku a půl :slight_smile:
Závidím celou noc bez buzení :slight_smile::slight_smile:
28. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám nejsou ještě ani tři měsíce a spíme jen dvě hoďky dopoledne a dvě hoďky odpoledne..a to ze změnilo ze dne na den..
28. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
28. led 2011 ve 14:11 • katkavfr
Ahoj,
Kačka nikdy nebyla velký spáč. Teď je jí 9 měsíců a stává kolem 7:00 hod, chodí spát kolem poledne, tak na hoďku až dvě, a pak jde spát až kolem 19:00 hod, a v noci se budí po třech hodinách a chce k prsu :frowning2:

Víc spát nebo častěji nebude a nebude a nebude :unamused:
28. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 6měsíční holčičku, v noci spí 12hodin a přes den tak 2x okolo 1hodiny. Už vím zhruba kdy je unavená, takže jí dám do lehátka, pohoupu a usne. Pokud vidím, že spát nechce, tak jí zkusím dát třeba za hodinu.
28. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Vymysleni si a lhani”
28. led 2011 ve 21:41 • blanka18
Nas maly ma dve varianty:
1. Rano se probudi okolo 6. Pak usne kolem 11 a spi asi pul hodiny maximum. Pak jdeme kolem 13 hodin ven a spi jeste maximalne dve hodiny. Pak usne jeste okolo 18-19 hodiny, zase na pul hodky.
2. Probudi se okolo 8-9 hodiny. Pak uz dopoledne nespi. Kolem 12 hodiny jdeme ven a zase spi dve hodiny a pak vecer kolem te 18-19.
Doma usne vetsinou behem jidla nebo ho uhoupam v kocarku. Pokud ho neuhoupam do 5 minut tak uz neusne. Venku v kocarku usne hned. Vecer jde spat kolem 20-21 hodiny, bohuzel se nam zatim nepovedlo zavest rezim :grinning: Budi se kolem pulnoci, pak kolem 4 hodiny a pak uz rano.
28. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek