• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je vhodný košík na spaní přes noc?

23. ledna 2011 
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat...máme malou ložnici, bude problém tam nacpat postýlku pro prcka a to ještě budeme muset vyhodit noční stolek a z postele se budu dostávat asi po liáně...prcek bude mít vlastní dětský pokoj. Napadlo mě, že ušetření místa by bylo, kdybychom do ložnice pořídili košík a postýlka by byla v dětském pokoji a mímo by tam spalo přes den.

Je košík vhodný na noční spaní nebo jenom na krátkodobé přes den?
18. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme to stejně, malá ložnice, takže do 3. měsíce spal prcek v košíku v ložnici - přes den i v noci (není to podle mě problém, košík jsem vozila i do obýváku, kde spal většinou přes den). Pak jsme tam nějak nacpali postýlku a do 6.měsíce spal v postýlce s námi, ale do postele jsem skákala po hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže od cca 6. měsíce spí prcek v pokojíčku v postýlce a pohoda :grinning: :grinning:
18. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já myslím, že není ani tak problém koš, jako to jak dlouho se ti do něho mimčo vejde. My máme maxikoš, viděla jsem i daleko menší a Káťa tam byla do 5ti měsíců, pak už to nešlo. Takže pak to stejně budeš muset řešit nějak jinak. Asi nejspíš pořídit do dětského pokojíku ještě postel a spát s dítkem tam.
18. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsme to mela stejne - v pokojiku postylku a v loznici a na prevazeni po byte kos, byl v nem asi do tech 5m a pak uz sel spat do postylky do pokojiku.. mela jsme chuvicku a v pohode...stejne pak spani s rodici vetsinou deti jen budi :wink:
19. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není košík jako košík... co třeba tento?? Multifunkční... postýlka, kolébka, pojízdná taky.. a přídavné lůžko k vaší manželské posteli.. Všechno v jednom.
Ps : rošt se dá ještě snížit pro vetší dítko
19. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme meli kosik prvnich 5 mesicu pres den i pres noc. Kup kvalitni madraci a nicemu to nevadi. Jen se nam tam pak uz nevlezl ale tech prvnich pet mesicu to bylo super, krasne sem si ho prevezla kam jsem chtela. A od pul roku spi sam v pokojicku i na poledni spani.
20. zář 2010 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. zář 2010 ve 21:42 • misulee
kamošky malá spala v košíku přes den až do roka nevím jak ted ,ale nevidím v tom problém když se do košíčku pořídí kvalitní matrace.uspavala ji v tom jako v kočárku jezdila nohou sem tam sem tam a mala krasne spala. a az bude vetsi tak klidne muze spat sama v pokojicku nechate dvere otevrene vsude poridis si chuvicky a je to.jestli mate maly byt tak by to nemelo vadit ze spi sama .uslýsis ji :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. ja treba mam to same.. mala loznice a tak sme poridili kosik.. pry v tom miminka vydrzi spat dokud se nedokazou nejak prekulovat aby nevzniklo riziko toho ze by mimico mohlo treba vypadnout nebo tak.. malymu je 2.5 mesice a krasne si v nem chrupka.. nerekla bych ze je to nejak nezdrave..
23. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosslyn,
košík je úplně super!!! my měli teda kolíbku a taky fajn, naši nám ji koupili ale je to zbytečně drahé....kamarádka vyfasovala starý košík ještě po babce a pohoda! dítě v něm přeneseš kde chceš.....nevím jak velký by byl ale třeba ta kolíbka nám vydržela do 3 ,5 měsíce.....
na noční spaní -- naše miminko v tom spát v noci nechtělo tak spalo s náma... :slight_smile:
jinak jasně, chce to podle mě nějakou lepší matraci..
24. zář 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, košík je v pohodě, na první jsem neměla a byla v postýlce taková bezprizorní, moc prostoru okolo. Tak jsem na druhýho potomka košík koupila a spinkal v něm do tří měsíců a dobrý. Spal tam přes den i v noci - v tomhle jsem zásadová a i když to byly taky probdělý noci, tak děti si do postele neberu. Obě děti jsou nespavci, ale v tom koši byl malej přecejen klidnější, zmenšilo mu to prostor a to maj mimča ráda.

takže určitě doporučuju i na noční spaní, když je dobrá matrace není problém- sice to nemá rošt, ale aspoň ten náš, jak byl i spodek vyplejtanej, tak měl nějaký dír\y, takže to i odvětrávalo.
24. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pořídili tenhle, ale ještě nemám zkušenost, jak se malé bude líbit. :slight_smile:
23. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek