Je vhodný košík na spaní přes noc?

rosslyn
18. zář 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat...máme malou ložnici, bude problém tam nacpat postýlku pro prcka a to ještě budeme muset vyhodit noční stolek a z postele se budu dostávat asi po liáně...prcek bude mít vlastní dětský pokoj. Napadlo mě, že ušetření místa by bylo, kdybychom do ložnice pořídili košík a postýlka by byla v dětském pokoji a mímo by tam spalo přes den.

Je košík vhodný na noční spaní nebo jenom na krátkodobé přes den?

betty2
18. zář 2010

Měli jsme to stejně, malá ložnice, takže do 3. měsíce spal prcek v košíku v ložnici - přes den i v noci (není to podle mě problém, košík jsem vozila i do obýváku, kde spal většinou přes den). Pak jsme tam nějak nacpali postýlku a do 6.měsíce spal v postýlce s námi, ale do postele jsem skákala po hlavě 😝 Takže od cca 6. měsíce spí prcek v pokojíčku v postýlce a pohoda 😀 😀

aquila
18. zář 2010

Ahoj, já myslím, že není ani tak problém koš, jako to jak dlouho se ti do něho mimčo vejde. My máme maxikoš, viděla jsem i daleko menší a Káťa tam byla do 5ti měsíců, pak už to nešlo. Takže pak to stejně budeš muset řešit nějak jinak. Asi nejspíš pořídit do dětského pokojíku ještě postel a spát s dítkem tam.

beruska2x
19. zář 2010

ja jsme to mela stejne - v pokojiku postylku a v loznici a na prevazeni po byte kos, byl v nem asi do tech 5m a pak uz sel spat do postylky do pokojiku.. mela jsme chuvicku a v pohode...stejne pak spani s rodici vetsinou deti jen budi 😉

poopoo
19. zář 2010

Není košík jako košík... co třeba tento?? Multifunkční... postýlka, kolébka, pojízdná taky.. a přídavné lůžko k vaší manželské posteli.. Všechno v jednom.
Ps : rošt se dá ještě snížit pro vetší dítko

misi78
20. zář 2010

My jsme meli kosik prvnich 5 mesicu pres den i pres noc. Kup kvalitni madraci a nicemu to nevadi. Jen se nam tam pak uz nevlezl ale tech prvnich pet mesicu to bylo super, krasne sem si ho prevezla kam jsem chtela. A od pul roku spi sam v pokojicku i na poledni spani.

misulee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
20. zář 2010

kamošky malá spala v košíku přes den až do roka nevím jak ted ,ale nevidím v tom problém když se do košíčku pořídí kvalitní matrace.uspavala ji v tom jako v kočárku jezdila nohou sem tam sem tam a mala krasne spala. a az bude vetsi tak klidne muze spat sama v pokojicku nechate dvere otevrene vsude poridis si chuvicky a je to.jestli mate maly byt tak by to nemelo vadit ze spi sama .uslýsis ji 🙂

luciebx
23. zář 2010

ahojky.. ja treba mam to same.. mala loznice a tak sme poridili kosik.. pry v tom miminka vydrzi spat dokud se nedokazou nejak prekulovat aby nevzniklo riziko toho ze by mimico mohlo treba vypadnout nebo tak.. malymu je 2.5 mesice a krasne si v nem chrupka.. nerekla bych ze je to nejak nezdrave..

meleri
24. zář 2010

rosslyn,
košík je úplně super!!! my měli teda kolíbku a taky fajn, naši nám ji koupili ale je to zbytečně drahé....kamarádka vyfasovala starý košík ještě po babce a pohoda! dítě v něm přeneseš kde chceš.....nevím jak velký by byl ale třeba ta kolíbka nám vydržela do 3 ,5 měsíce.....
na noční spaní -- naše miminko v tom spát v noci nechtělo tak spalo s náma... 🙂
jinak jasně, chce to podle mě nějakou lepší matraci..

mates22
24. zář 2010

ahoj, košík je v pohodě, na první jsem neměla a byla v postýlce taková bezprizorní, moc prostoru okolo. Tak jsem na druhýho potomka košík koupila a spinkal v něm do tří měsíců a dobrý. Spal tam přes den i v noci - v tomhle jsem zásadová a i když to byly taky probdělý noci, tak děti si do postele neberu. Obě děti jsou nespavci, ale v tom koši byl malej přecejen klidnější, zmenšilo mu to prostor a to maj mimča ráda.

takže určitě doporučuju i na noční spaní, když je dobrá matrace není problém- sice to nemá rošt, ale aspoň ten náš, jak byl i spodek vyplejtanej, tak měl nějaký dír\y, takže to i odvětrávalo.

kamilka007
23. led 2011

My pořídili tenhle, ale ještě nemám zkušenost, jak se malé bude líbit. 🙂