• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsou mu skoro tři měsíce a prospí celou noc. Je to normální?

22. srpna 2009 
bershka.. a riesila si to nejako?? kolko ti spala cez den??? ja si myslim ze keby bola hladna tak sa zobudi..
21. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to normální. Náš malý taky spí od ukonč. třetího měsíce celou noc bez probuzení a krmení (tedy začal asi týden před ukonč. 3M), taky byl větší a těžší. Souvisí to s vyzrálostí mozku:o)
21. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,určitě to normální je,naše dvojčátka taky tak od toho 3.měsíce spí tak nejméně do 6 až do 7 a teď jim je 6,5měsíce a pořád tak spinkají :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, děkuju moc za všechny příspěvky :slight_smile:. Včera jsme byli u doktorky a vše je ok. Malýmu budou 30. tři měsíce a má 64 cm a 6915 gramů :slight_smile:. Doktorka řekla,že je krásnej a máme být spokojení. Jinak přes den jíme maximálně po dvou hodinách, ale neomezuju ho. Dám mu klidně i po hodině. Jinak jak jsem říkala, je spáč od malinka, ale probouzel se hlavně kvůli tomu, aby se vyprděl a vykákl. To spal tak osm hodin. Teď kakáme jednou za den nebo dva dny a to spí těch 10-13 v průměru. Je to různý. Každopádně se ráno napapká a někdy zase spinkáme. Ale já si říkala už v těhu, že je mi jedno, co dělá přes den,ale v noci ať chrní :slight_smile:. Taky to byl ze začátku boj. Nechtěl ležet v postýlce a dvě hodiny brečel jak tur. Vždycky jsem ho pohladila, dala dudlik a byl klid. Teď už to má naučené. Po večerní koupeli kojení, papá z obou prs a je vyřízenej pak ho šoupnu do postýlky a třeba hned spí, nebo si tam sám povídá. Říkám mu, že je moje zlatíčko :slight_smile:.
22. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek