Kde odpoledne spinkají vaše miminka?

boobinka
13. únor 2012

Dávám ji spát do vestibulu bytového domu, kde je chladno a Eminka mi tam vydrží spát od 12h-16h. Jenže od doby kdy začala mít lehčí spaní ji probudí každý kdo jde ven či dovnitř bytu 😖 potom musím uspávat doma v kočárku třeba i hodinu... dnes jsem to vzdala a řve mi únavou, ale ne a ne usnout.
Jelikož balkón nemáme a pod okny je to u rušné silnice nezbývá mi nic jiného než ji nechat vyřvávat. V postýlce nevydrží spát vůbec 🙄
Kam tedy dáváte spinkat vaše mimča?

dezyre
2. únor 2013

Miminko - cca do půl roku - spával 2x denně - dopoledne jsem ho dávala spinkat na dvůr před dveře a odpoledne jsme chodívali na procházku, takže v kočárku. Posléze spaní 1x denně - po obědě na procházce v kočárku. Kolem toho roku jsem ho prostě začala učit na spaní v postýlce, takže doma v postýlce. Když jsem byla domluvená s někým na procházku ven po obědě, tak jsem ho vzala ještě do golfek na spaní 🙂 ... No a teď už nespí po obědě vůbec 😝

augustka
2. únor 2013

V postýlce v ložnici. Musela se to naučit,nechtela spát jinde než v kočárku, ale jak byla zima, tak jsem ji ven nedávala. Chvilku trvalo, než si na to zvyklá a ted už pohoda, dostane dudlík, hráčku do ruky, zapnu kolotoč a spí?🙂 Začátky byly teda kruté, jen řvala, než usnula, ale chce to jen vydržet🙂

olusenka
2. únor 2013

jako malý po narození samozřejmě ve své postýlce, později občas usnul v ohrádce, ale zcela výjimečně. Jinak v současné době (a už to trvá pár měsíců) spí přes den v kočáře, většinou max. hodinu, jedeme po obědě na procházku a on za jízdy usne, nebo občas usne doma, to ho dám na velkou postel v dětském pokoji, přikryju, obložím kojicím polštářem, přistavím křeslo k posteli, aby příp. polštář neshodil, mám otevřené dveře, a pravidelně ho každou chvíli kontroluju, kdyby se probudil a začal někam šplhat, aby s postele nespadl. V postýlce by přes den asi neusnul, to by řval. Jedině ho po usnutí do ní přednat, ale někdy se mi vzbudí, a pak už nespí, takže ho radši nechávám na velké.

nunacek
2. únor 2013

Denní spánek = do 4 měsíců v obýváku v košíku nebo v kočárku při procházce, pak do roku v ložnici v naší manželské posteli nebo v kočárku při procházce, od roku v postýlce v pokojíčku. Noční spánek od narození ve své postýlce v pokojíčku.

teerka
2. únor 2013

Moje dcera spí jedině ve své postýlce. To jdem třeba z vycházky, může být přetažená, ale v kočárku mi neusne. Jen vidí postýlku, už se směje, položim, dám sunar a spí. Doufám, že jí to vydrží :D A syn mi odpoledne spával v kočárku a večer v postýlce a od roku s mamkou v posteli... Doufám, že se k nám nenastěhuje i dcera, rok má za pár dní :DDD

smardik
2. únor 2013

starší spal v kočáru-chodili jsme dopoledne i odpoledne a vozila jsem, mladší kdekoliv-kočárek, postýlka. přes zimu jsem ho dala do fusaku a do postýlky, otevřela okno dokořán a spal jak adndílek

kamino
2. únor 2013

Domaci kocarek a posledni dobou jen za zvuku vysavace ☹ nastesti jde stahnout na MP3,jinak by nam akcionari CEZ psali dekovne dopisy 😉😉 zuby jsou mrchy..driv stacilo jen drncani. Samozrejme nejlip spi venku pri prochazce,ale to bych nic neudelala...

xuxie
2. únor 2013

Obě děti jsem "učila" a učím spinkat bez drncání. Chlad pomáhá, takže pěkně vypnout topení, okno dokořán, zabalit a spinkat 😉 nejdříve jsem je dávala do kočárku a jemně houpala, stále v tu samou hodinu- no a pak už usínají bez houpání, jak přijde jejich ćas. Jo, a taky, asi bych nenechala spinkat 4 hodiny. Spíš 2 až 3 max (podle věku). Pak se jim můźe trošku zamotat den a noc 😉