Kde odpoledne spinkají vaše miminka?

boobinka
13. únor 2012

Dávám ji spát do vestibulu bytového domu, kde je chladno a Eminka mi tam vydrží spát od 12h-16h. Jenže od doby kdy začala mít lehčí spaní ji probudí každý kdo jde ven či dovnitř bytu 😖 potom musím uspávat doma v kočárku třeba i hodinu... dnes jsem to vzdala a řve mi únavou, ale ne a ne usnout.
Jelikož balkón nemáme a pod okny je to u rušné silnice nezbývá mi nic jiného než ji nechat vyřvávat. V postýlce nevydrží spát vůbec 🙄
Kam tedy dáváte spinkat vaše mimča?

cajori17
13. únor 2012

ja ho uspavam doma v lehatku a otevru mu poradne okno,aby tam mel zimu....to je jediny zpusob......

janca_dobi
13. únor 2012

Mně dcera (7,5 měs.) i přes den spí v postýlce v ložnici. 🙂

hansed
13. únor 2012

Já dávám buď do kočárku v předsíni, kde je chládek (naštěstí jsme bytovka jen o 10 bytech), nebo do ložnice, kterou pořádně vyvětrám, aby tam měla chládek. Když je přetažená a nemůže usnout, zabrat, tak musím uspávat na ruce. Občas mi usne i v naší posteli, tak ji zachumlám do deky, aby měla pocit bezpečí a nechám ji spát tam.... taky nemáme balkon a bydlíme v patře, sice jsme na maloměstě, ale nenechala bych ji venku samotnou v kočárku. Od jara do podzimu jsem starší nechávala pod okny tchánovců, když byli doma a koukali na ni, bydlí v přízemí pod námi, ale teď visí ze střechy rampouchy 😠
Já být tebou to řeším třeba ložnicí s otevřeným oknem 😉

petule246
13. únor 2012

kluci mi taky spí doma a ven chodíme na vycházku ... nevím, kolik je malé, ale asi bych jí na tu postýlku začala učit. Uspávačka bývá někdy boj 😉 Tyjo, já bych asi ale mimouše nenechala spát samotnou ve vestibulu společného baráku a třeba můj chlap by to nerozdejchal ani náhodou - tomu vadilo ikdyž jsem adama nechala v kočárku doslova 30 sek. před dvd půjčovnou, že jsem jim tam jen položila dvd a běžela zpátky.

timbouctou
13. únor 2012

je to fakt, v kočáru za jízdy se prcek udrncá, ale třeba když je pak nemocný, tak je velmi složité ho najednou učit na postýlku za dne. Mám to za sebou, nebylo to jednoduché, náš mladší syn je od narození dost tvrdohlavý a velmi hlasitým způsobem si dokáže trvat na svém. A když měl v půl roce zápal plic a dusil se i když nekřičel, tak nebylo nic snadného ho donutit, aby usnul a nevřískal při tom 😝

sova33
13. únor 2012

Já jsem tak cca v 5 měsících začala malého dávat spát přes den do postýlky (teda dopoledne v kočárku na procházce a odpoledne v postýlce). Teď spí jen jednou denně, a to v postýlce.

zdezli
13. únor 2012

Obe deti spi odpoledne doma ve svych postylkach. Mladsi si da dopoledne jeste pulhodinku venku v kocarku, kdyz jdeme na prochazku. 😉

sidynka
13. únor 2012

cca do 7. měsíce jen v kočárku, bud doma nebo venku..a nemusela u toho být zima..ale pak jsem ho začala učit na postýlku..první dny byly těžké, uspávání trvalo dlouho,ale naučil se a teĎ jsem za to ráda.ale jsou pořád dny,kdy doma nezabere a venku po pěti minutách

sofieanna
13. únor 2012

Dávám spát k nám do ložnice do velký postele, otevřu okno, aby měl čerstvej vzduch a zabalím do deky. Spí tak 2 hodiny +-.

kiara36
13. únor 2012

Dopoledne spíme 30 minut v postýlce a odpoledne asi tak 1,5 hod. v kočárku. Když jsou mrazy, tak samozřejmě i odpoledne v postýlce. Na střešním okně zatáhnu roletu, takže je tam takové přítmí. Teplota v pokoji je 19 stupňů. Určitě doporučuji zvyknout na postýlku pro případ nemoci atp.. Přeji pevné nervy 😉

marcet
13. únor 2012

Jak dopoledne tak odpoledne dávám spát do postýlky,kterou máme v ložnici.Někdy je to boj,ale nakonec vždycky usne 😉

ffiinnkkaa
13. únor 2012

Od té doby co má malý lehčí spaní (od 4 měsíce) spí ve své postýlce ve svém pokojíčku. A spí tam i dvě hodiny v kuse 🙂

marhulinka
13. únor 2012

Od první chvíle nám ke spaní sloužila jen postýlka,teď velká postel... 😉

veruska007
13. únor 2012

Přes den v domácím kočárku, osvědčilo se to u staršího a je super, že když malý tvrdě usne, tak s ním můžu odjet do nejklidnější místnosti 😉

marketa97
13. únor 2012

My tak do roka spali v kočárku, buď na vstupní chodbičce do baráku, která je chladnější, nebo pak při jízdě venku na procházce. Kolem toho roka (ikdyž možná i dřív) začal bez problému usínat v ložnici v postýlce (musí teda mít zimu a zatažený rolety) a spí taky tak ty dvě hodiny

chlebenka
13. únor 2012

Kde koliv usne 😉 - hrací deka, naše postel, sedátko, moje náruč, v ležení se mnou u kojení v naší posteli. V postýlce usíná většinou jen večer na "hlavní spinkání" 😉

lukza
14. únor 2012

u nnás se spí většinou v postýlce chci se totiž vyvyrovat tomu že u prvního syna sem to dohnala že v postýlce nechtěl před den vubec spát takže tedka druhého syn vedu spát v postýlce ale to víš že v kočárku mě taky spí déle a lépe ale je jendo spaní před den a to odpolední kdy teda spí ze starším v postely🙂))

coxa
15. únor 2012

U prvního syna jsem dávala spát jen ven do kočárku a pak byl problém při nachlazení, když jsem chtěla dát ho spát do postýlky - měla jsem to jako ty, řval a řval a nevěděl proč tam je přes den, když se tam chodí jen v noci. To usínal naprosto v pohodě a sám. Takže u druhého jsem si řekla, že nikdy víc a střídala jsem od malička kočárek a postýlku. Určitě se to prcek jen musí naučit a zvyknout si, chce to pár dní vydržet.

jmisa
15. únor 2012

Dodržovala jsem od mala, že v noci a v poledne se spí v posteli.
Když byl syn miminko a spal prakticky stále, tak jsem na to dopo a pak odpo spaní chodila ven s kočárem, ale kolem toho oběda spal vždy v postýlce. Když jsme nešli v době spánku ven, tak zase šup do postýlky.
Někdy mi usnul v lehátku, než jsem ho stačila šoupnout do postýlky, tak jsem ho zase přendala.

petkula
15. únor 2012

ahoj, malý je taky nespavec, nespí moc ani v kočárku. Uspím ho vždy v nosítku, do 10 minut většinou usne a pak ho přendám do postýlky - musím ale pořád chodit, i během vytahování z nosítka 🙂

marecek4
15. únor 2012

malý do dvou let spával venku na ulici v kočárku,teď už doma v postýlce,pokud usne,občas bohužel ne ☹ a to je pak večer rodeo

anetadr
15. únor 2012

koukám, že máme asi štěstí - já Jiříka položím do postýlky a spí🙂 už od malička - až do teď - snažila jsem se ho nikterak "nerozmazlovat" nošením, hopsáním, ani kočárkem - ale naprosto chápu, že když dítka nespí, udělá maminka vše pro to, aby konečně zabraly.

Ale určitě si myslím, že u tebe by to mohla zpravit odpolední procházka - my chodíme skoro každý den a Jiříkovi se to moc líbí🙂

kacerka
15. únor 2012

Druhého syna jsem naučila spaní v postýlce, takže není problém, je to tedy usínání s pláčem. Pokud ale vystihnu správnou dobu, tak je během pár minutek tuhej. Samozřejmě, když je venku hezky, tak ho uspávám v kočárku, bydlíme v baráku se zahradou na konci města, takže má klid 😉

arianka
15. únor 2012

Když bylo hezky a byli ještě malinkatý, spali v kočárku na zahradě, od 8.měsíce jsem je začla po obědě dávat spát do postýlek (taky kvůli tomu, že začla být zima). Takže dopo v kočárku a delší odpol spánek v postýlkách. Ale trénink trval tak 2 měsíce, křik a pláč a protesty. Dneska je to v klidu, prostě po obědě = relax v postýlce, mají tam prostor, pohrají si s plyšákem nebo knížkou a usnou.

karmenta
15. únor 2012

Mě spí ve své postýlce, s teplotou v pokoji nemám problém, resp. mám asi opačný, máme doma dost teplo (25stupnů) a když jedeme na návštěvu kde maj tak 22 tak se budí neustále zimou.

ja.na81
15. únor 2012

tak jako uplne male mimi spinkal muj syn zasadne na gauci v obyvaku 😀 (pokdu jsme teda nesli ven, to usinal v kocarku, ale spis dopoledne, odpo chrupal doma) Mel udelane takove "hnizdo" z kojiciho polstare. V postylce spinkal jen v noci. Pak mel obdobi, ze spinkal na zemi na dece (protoze usinal pri kojeni a to bylo i pro me pohodlne, si k nemu lehnout a pak se jen odvalit 😉 )
Co je "vetsi", nevim, tak od toho roku (mozna od 10ti mesicu), kdyz uz spi jen jednou pres den, tak spi v posteli - nasi 😀 (jdu si totiz s nim lehnout a cekam, nez usne).

madormi
15. únor 2012

malá postýlku ignoruje, takže odpo chodíme ven a pak to dospí pod schody v chodbičce a když nejde jít ven, tak mámdomácí kočárek, uspím jí v něm, v pokojíku vypnu topení a dám jí tam

kamusek
15. únor 2012

Naše malá (13.měsíců) spí od narození v postýlce. Ale v ložnici vůbec netopíme, protože jinak by neusla. Musím ji ale většinou uspat na rukách a pak dát do postýlky, to se mi moc nelíbí, ale naštěstí to trvá jen tak 5-10minut. A nebo když jsme na procházce, tak spí v kočárku. Nebo v autě v sedačce, když někam jedeme 🙂

miru001
2. únor 2013

Dcera (16 měsíců) spí asi od 3 měsíců přes den vždycky venku, i tam déle spinkat vydrží.

petrusew
2. únor 2013

v postýlce v ložnici cca od půl roku, dříve spala v obýváku v postýlce 🙂